Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

18 hours ago, Perkos2 said:

Još nisam čuo da je neko od srpskih navijača dobio kartu za Englesku, ako znate nekog javljajte da ne počnem sa teorijama zavere😂

Znam i ja jednog

 

edit: izvinjavam se nisam procitao da je za Englesku, to ne znam 😄

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2024 at 5:03 PM, Barkley#34 said:

Nešto se i dalje ložim da će biti karata za te dve minhenske utakmice, veliki je stadion. Jedino je pitanje kojih će karata biti, tj. po kojoj ceni.

Meni je frend dobio. Skupe su u 3pm. Mislim, meni je svejedno, nakon 2004. je ionako svaki turnir okupljanje pajaca. 2012. i 2016. su iznimke. Tamo je bilo i navijača, i huligana. Italija 90, Francuska 98 vibes. Al da se prijavjujem, dao bi do 100 eura. I to je maksimum. Mislimda je on 250 ili 300 eura platio. Moguće i 150 ili 200. ne mogu se sjetit.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bugl Khan said:

Meni je frend dobio. Skupe su u 3pm. Mislim, meni je svejedno, nakon 2004. je ionako svaki turnir okupljanje pajaca. 2012. i 2016. su iznimke. Tamo je bilo i navijača, i huligana. Italija 90, Francuska 98 vibes. Al da se prijavjujem, dao bi do 100 eura. I to je maksimum. Mislimda je on 250 ili 300 eura platio. Moguće i 150 ili 200. ne mogu se sjetit.


Bio sam na SP 2006 u Nemackoj i frapantno je koliko su poskupele karte. SCG - Holandija u Lajpcigu sam platio 70€ i imamo sam utisak da je skupo tada 😄 Secam se da su nasi preprodavali Japancima i Holandjanima karte za 400€ 😄 

Link to comment
Share on other sites

Na B92 piše da je Torino tražio od Olija 2,5 miliona i malo mi je neverovatno da u priči nije bila Zvezda jer to mi imamo i te pare Radonjić vredi (ako ne i više). Kapiram što je izabrao Majorku, primera uslovi i to ali Zvezda je mnogo bolja opcija od Olimpijakosa koji će sledeće godine igrati ligu konferencije. 

Link to comment
Share on other sites

Ух брате мили како ће нам овај мали Павловић из Бајерна лепо промаћи. Исто као Бајчетић а верујем да су по таленту али и знању ту негде.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Unknown said:

Novi gol Jovića i to za pobedu. Izgleda da je vaskrso. Valja nam da ga imamo kao alternativu, a i greota da propadne u 27. god. 

Idealan je za 15-20 minuta pogotovo ako se juri rezultat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U četvrtak je žreb za Ligu nacija. Ako sam dobro ispratio ranija pisanja, od opstanka u A ligi nam zavisi šešir za kvalifikacije za SP 2026?

 

Pot 1: Spain, Croatia, Italy, Netherlands
Pot 2: Denmark, Portugal, Belgium, Hungary
Pot 3: Switzerland, Germany, Poland, France
Pot 4: Israel, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Scotland

 

Najveća želja je izbeći FRA i GER iz trećeg šešira. Značilo bi nam da barem jedan rival budu Mađarska ili Poljska.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Unknown said:

U četvrtak je žreb za Ligu nacija. Ako sam dobro ispratio ranija pisanja, od opstanka u A ligi nam zavisi šešir za kvalifikacije za SP 2026?

 

Pot 1: Spain, Croatia, Italy, Netherlands
Pot 2: Denmark, Portugal, Belgium, Hungary
Pot 3: Switzerland, Germany, Poland, France
Pot 4: Israel, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Scotland

 

Najveća želja je izbeći FRA i GER iz trećeg šešira. Značilo bi nam da barem jedan rival budu Mađarska ili Poljska.

Ne zavisi, jer su Fifa kvalifikacije… Ono što je bitno je po mogućstvu biti u 12 najboljih evropskih reprezentacija, jer će biti 12 grupa kvalifikacija, pa bi to donelo prvi šešir - trenutno smo 18. Zato nam treba dobar Euro i dobra LN.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Unknown said:

U četvrtak je žreb za Ligu nacija. Ako sam dobro ispratio ranija pisanja, od opstanka u A ligi nam zavisi šešir za kvalifikacije za SP 2026?

 

Pot 1: Spain, Croatia, Italy, Netherlands
Pot 2: Denmark, Portugal, Belgium, Hungary
Pot 3: Switzerland, Germany, Poland, France
Pot 4: Israel, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Scotland

 

Najveća želja je izbeći FRA i GER iz trećeg šešira. Značilo bi nam da barem jedan rival budu Mađarska ili Poljska.

Italija, Mađarska i Poljska bi bilo sasvim korektno da nam podari žreb.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Oxymorons said:

Ne zavisi, jer su Fifa kvalifikacije… Ono što je bitno je po mogućstvu biti u 12 najboljih evropskih reprezentacija, jer će biti 12 grupa kvalifikacija, pa bi to donelo prvi šešir - trenutno smo 18. Zato nam treba dobar Euro i dobra LN.

 

A kako se odredjuje baraz za one koji ne budu pobednici svojih grupa u kvalifikacijama za SP? 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Unknown said:

 

A kako se odredjuje baraz za one koji ne budu pobednici svojih grupa u kvalifikacijama za SP? 

Verovatno isti/sličan princip kao i za Katar, pravi se rang lista na osnovu osvojenih poena sa prim 4 iz grupe, s tim što zadnja mesta su za one iz LN.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...