Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

25 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Delegacija FSS je posetila novi stadion u Leskovcu.

Lepse se ja obucem subotom kad idem u kladionicu nego Nedimovic koji ide u zvanicnu posetu.

 

1682433088780_fss_Cropped.jpeg

 

A predsednik Džaja skrenuo levo kod Lajkovca?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koji je ovo nivo jadnosti, ne moze da se opise... 


Seljacina Nedimovic u duksu i to, pazi sada, Adidas logo ubija koliko je veliki dok je zvanicni tehnicki sponzor repke Puma. Pa sta ce ti ljudi iz Pume da misle o nama (a i ostali s kojima bi mozda u buducnosti saradjivali)?

 

A ni Piksi se nije proslavio, kazu da su tike New Balance. 

 

Pa jbt! Ima li ko mozga u tom savezu?!

 

Edit: krupni plan i info...

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kooineeperk said:

Koji je ovo nivo jadnosti, ne moze da se opise... 


Seljacina Nedimovic u duksu i to, pazi sada, Adidas logo ubija koliko je veliki dok je zvanicni tehnicki sponzor repke Puma. Pa sta ce ti ljudi iz Pume da misle o nama (a i ostali s kojima bi mozda u buducnosti saradjivali)?

 

A ni Piksi se nije proslavio, kazu da su tike New Balance. 

 

Pa jbt! Ima li ko mozga u tom savezu?!

 

Edit: krupni plan i info...

 

 

Posle onih dresova na SP, treba svi da se obuku u adidas dukseve 😄.

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Нама су стадиони и даље исти овакви само што је квалитет фудбала пао. Додуше и данас је фудбал другачији и тежи са мање простора остављеног међу линијима па нису чести дриблинзи као пре, али опет види се из авиона да техника фудбалска је миљама далеко од ових данас. Бар да смо то успели да сачувамо.

Link to comment
Share on other sites

Na ovakvim terenima ti tehnika štopovanja lopte nije bila ni potrebna. Nakon svakog pasa u prostor ispred igrača, ista se zabije u blato i ostane na mestu zaglavljena, igrač samo dotrči do nje, pokupi je i nastavi prema golu. Milina. 🤣

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:


A sta konkrektno? Gledao sam tekmu, na prenosu se nije culo skandiranje, nije bilo transparenta. Ako znas podeli.

Ima neki čika iz Uefa koji prati na samom stadionu i šta piše na zastavama i šta se skandira i našao je nešto da nas prijavi. I ja mislim da je ta "ko ne skače ..."

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Ima neki čika iz Uefa koji prati na samom stadionu i šta piše na zastavama i šta se skandira i našao je nešto da nas prijavi. I ja mislim da je ta "ko ne skače ..."


Kriterijumi restriktivniji nego na forumu 😄 
Znam naravno za cuvene delegacije FARE sastavljene od domacih idealista. Dovoljno su se motali anonimno oko Marakane na zvezdinim utakmicama. Bilo kako bilo, hvala na informaciji, momci. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...