Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 hours ago, Wesley Sneijder said:

Skraceni Spanac je bio u 12 igraca koji su osvojili proslo SP, to je dokaz njegovog kvaliteta. Uzeo milione u karijeri na pik igru, ali to kod nas ne moze da fercera...  Ti si ga predstavio kao FC3 bez suta, a covek je pass first plej sa odlicnim pregledom igre. Da ima bolji sut ili da je bolji atleta, bio bi u Realu/ Barsi.

 

Da je extra klasa, nije. Ali moze dosta da pomogne, ako uopste dodje.

nisam ga ja uopste opisao, samo sam komentarisao brojke

nisam ga dovoljno gledao da bi davao neki svoj definitivni sud

mozda stvarno ima takav handle/court vision da mu sut i fizikalije ne trebaju

Link to comment
Share on other sites

Uskokovic nije igrao do sad jer je doveden Roch pa je ovaj cesto bio van 12.

 

Pokazalo se da je angazovanje Rocha cista greska i da u odnosu na Uskokovica nije doneo znacajan apgrejd a s druge strane je izgubljeno vise od dva meseca za Aleksino eventualno uigravanje sa ekipom. Ove sezone da proba kao treci plej, sledece kao drugi, naravno ako se nametne.

 

Pogresan je utisak da smo prejaki za aba ligu, upravo su mecevi sa odlicno poslozenom Bud, Part pa i Megom pokazali da sa postojecim rosterom prakticno nemamo nikakvu kvalitativnu prednost a posebno ako se uracuna faktor sudjenja i faktor nedostatka publike. 

 

Veliki je rizik neigranje evrolige dogodine a kako je neko primetio poraz od Bud je hladan tus za upravu. Zacarani krug u kom je osvajanje aba prioritet navodi upravu/trenere na instant resenja i iskusne igrace a to je nebrojeno puta bilo i bice mac sa dve ostrice.

 

Da imamo famoznu licencu komotno bi mogli da razigravamo dva mlada igraca u evroligi i barem pet u aba ligi bez straha od ispadanja. To je ta mala razlika i komfor koji recimo jedan Zalgiris ima u odnosu na nas.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

nisam ga ja uopste opisao, samo sam komentarisao brojke

nisam ga dovoljno gledao da bi davao neki svoj definitivni sud

mozda stvarno ima takav handle/court vision da mu sut i fizikalije ne trebaju

On više liči na taksistu, al je iskusan i namazan igrač, španska škola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudije mogu biti faktor kad mi odigramo loše. Pre svega je do nas samih. Ako budemo na nivou najboljih tekmi ili bar blizu toga, nema tog Javora i Radovića koji će double double-om da ih vrati u igru. 

 

Slažem se da izgleda da neke sudije imaju pik na nas, ali uvek smo u tim utakmicama i mi bili loši. Zato, zna se šta treba činiti. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Nema veze mozda trenutno s nama, ali zaista je sudjenje koje imamo prilicno bedno u oba takmicenja.

I s tim se treba ozbiljno pozabaviti.

 

 

Koliko sam ja cuo, mi ovakvo sudjenje i imamo zato sto smo ranije preterano 'radili' na tome, pa se sada vraca sa kamatom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...