Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Ovo je bio turnir da se odrade novinari i to je odradio posteno ali to iscrpljuje. Nadam se da ce kao prvo da puste Novaka da igra normalno tenis do kraja godine i nadam se da ce da ukine ovolike intervjue ubuduce, ovo iscrpljuje emotivno

Link to comment
Share on other sites

Novak još nije upao u top 100 na rejsu, ali makar se pojavio na listi, videćemo koliko će mu trebati da uđe u top 20 ove godine.

Drago mi je što će ga naslediti baš Danil a ne neko drugi, bilo je svakako pitanje vremena, ove nedelje ili neke od idućih.

Link to comment
Share on other sites

Pomalo bezveze ova žena što vodi ceremoniju i intervjuiše Veselog stavlja akcenat na Novaka, a čovek odigrao strašan meč. Svako pitanje joj bilo vezano za Đokovića, umesto da se priča o njemu. Nije lepo a ni profesionalno.

Edited by Instinkt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Ovo je bio turnir da se odrade novinari i to je odradio posteno ali to iscrpljuje. Nadam se da ce kao prvo da puste Novaka da igra normalno tenis do kraja godine i nadam se da ce da ukine ovolike intervjue ubuduce, ovo iscrpljuje emotivno

Pa nema on sad više baš taj luksuz da bira koji će turnir za šta da mu služi osim tenisa, nego gde ga puste da igra tamo će morati da stigne što dalje i zadrži se što duže. Neće igrati američke masterse a u Evropi ćemo videti, tako da bi morao da se fokusira na tenis.

Ali naravno sve je to njegov izbor, sam pao sam se ubio.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, alcesta said:

Ali naravno sve je to njegov izbor, sam pao sam se ubio.

Nit je pao nit se ubio. Zasto mracis toliko? 

Zahvaljujuci Australijskoj sagi stekao je mnogo novih fanova sirom sveta pa ce sad da zaredja po manjim turnirima i da na obostrano zadovoljstvo zaigra, uzivo pred njihovim ocima :smiley53:

Nikoga nece moliti za izuzece niti bilo kakvu dozvolu za igranje na vecim turnirima, to je vec rekao i nije mi delovao ubijeno zbog toga. 

Mozda je ovo pocetak jedne divne sezone u kojoj ce da se naosvaja dvestapedesetica sa kojima je i onako u zaostatku za Rodzerom i Rafom :smiley2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

citam da je kao ATP suspendovao neki chellendzer sledece sedice u Moskvi 8jos nije potvrdjeno).

a neki "fanovi" na tviteru predlazu da se suspenduju ruski teniseri s tura :twak:

neki bi da se ruskim teniserima/kama na KZS postave pitanja da sse izjasne...

 

  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alcesta said:

Mora neko da pravi protivtežu za ciao :classic_cool:

A zasto mora? Mislim zasto moras i ti?  Mislis da nema dovoljno odvratnosti i ruznih stvari na ovom forumu napisanih vezano za Novaka? priznajem da me ovolika mrznja ovde prijavljena prevazilazi koliko god sam vec navikla ali nekako uspe da me ponovo i ponovo iznenadi

 

Link to comment
Share on other sites

Kasnim jace od nedelju dana, ali bravo za Feliksa! Ajde, nek bude da je najzad skinuo prokletstvo. Cini mi se da poraz od Rubljova nedelju dana kasnije nije 'na glavu', nego na istrosenost. Verujem sa se na americkoj turneji moze napasti jedan masters, bez obzira na ovo sto Medvedev i Nadal prikazuju.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ciao said:

A zasto mora? Mislim zasto moras i ti?  Mislis da nema dovoljno odvratnosti i ruznih stvari na ovom forumu napisanih vezano za Novaka? priznajem da me ovolika mrznja ovde prijavljena prevazilazi koliko god sam vec navikla ali nekako uspe da me ponovo i ponovo iznenadi

 

E samo još i mene da ubacite u red Novakovih hejtera zato što sam razočarana njegovim ponašanjem i nemam potrebu da sve živo što uradi opravdavam po svaku cenu.

Da, sam je sebe doveo u položaj da mu je kretanje ograničeno jer neće da se vakciniše. I sam to stalno ponavlja, on je za slobodu izbora, izbor je napravio i svestan je mogućih posledica. To što je usput zakačio i koronu pa mu to kupuje malo vremena tamo gde nema većih restrikcija za preležale, kao recimo u Italiji, nije svakako deo prvobitnog plana, a neće ni trajati dovoljno dugo. To će mu napraviti velike probleme u planiranju sezone i dizanju forme za slemove. Je li sad i to problem da se kaže, da je to sam sebi napravio? Ili su i dalje svi drugi krivi osim njega?

Plus sam još i prećutala neke stvari koje su mi zasmetale a koje je rekao prethodnih dana jer vidim da ga ionako na onoj temi a i na drugim temama već dovoljno polivaju svim i svačim. Jeste da sam ovih dana prilično utučena nevezano za tenis, pa je verovatno to vidljivo i iz mojih postova, volela bih da mogu da premotam film i da se vratim na ono kad je samo bilo bitno šta se uradi na terenu, ali eto sad je postalo bitnije na koji teren uopšte može da se izađe.

Samo da se nadamo da je omikron poslednja ozbiljnija verzija i da idemo ka kraju svega ovoga i da će sve restrikcije uskoro postati nepotrebne, pa da će i njegovi stavovi o vakcini postati nevažni. Ali pošto nisam ciao, nekako mi teško ide da sebe unapred ubedim u to. Šta da radim. Stavite me na ignor ako vam smetam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...