Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Kako udara Jirzi :Hail: asovi iz drugog servisa, drugi udarac posle serve mu je takodje ubitacan, nema veze sa kvalitetom riterna. Juce sa Novakom je to bas bilo uocno, koliko god dobar ritern da je dobio uspeo je da ga vrati i cesto poentira njime. 

Spoiler

Veseli danas nije zuto-crni bumbar vec crno-beli pingvin :classic_biggrin: 

Nije on toliko debeo nego su ga unakazili ovi iz lottoa sa ovim tamnim trouglovima koji se vide ispod ruku i koji ga otvaraju u struku :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Jos igrao i kvalifikacije. 

Ali njegovi intervjui su mi bas divni, on je jedna dobrocudna debeljuca:classic_love:

Imala sam utisak da se borio da ne zaplace. 

Imao je prosle godine posle AO covid, prelezao ga, osecao se dobro krenuo sa treninzima i nije mogao da dise. Tri meseca ga pregledali razni doktori i nisu mogli da ustanove o cemu se radi. Na kraju proslo samo od sebe. Krene sa jacim treninzima i eto ti novog belaja, saobracajka... Opet mirovanje... Izgubio volju, veru u sebe... Ali uz pomoc svojih najblizih, familije i prijatelja se vratio. 

https://www.ubitennis.com/blog/2022/02/25/jiri-vesely-tra-covid-e-incidente-dauto-stavo-perdendo-la-fiducia-luscita-dalla-top-100-un-momento-triste/

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Boxy said:

Nema ovde takvih Rafinih fanova koji bi gledali tamo neki Akapulko u sred noci...realno, jedina je bila sansa da ti gledas :classic_biggrin:

To jedino ako ne mogu da spavam, inače zbog sporta nema šanse da se budim usred noći, zadnji put kad sam imala tu nameru bilo je kad su igrali Zvezda i Kolo Kolo :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Nema ovde takvih Rafinih fanova koji bi gledali tamo neki Akapulko u sred noci...realno, jedina je bila sansa da ti gledas :classic_biggrin:

Gledalo se naravno ali se ne radujemo pobjedama u 1/2. Ceka se finale i trofej pa da se napravi rezime

Svakako da je i Medo imao svoje sanse ali Rafa fenomenalan na BL u 2 setu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Nema ovde takvih Rafinih fanova koji bi gledali tamo neki Akapulko u sred noci...realno, jedina je bila sansa da ti gledas :classic_biggrin:

 

Ja navio sat, gospodja vrv htela da me zadavi 😁 rastavio ga rafa u prvom setu, trebalo 6-1 da bude, prvi servis bas spasavao Medu. Drugi startovao na isti nacin, a onda se razmlatarao Medjed na riternu i kidao sa ds (imao 6 winera iz dropshotova vec sredinom drugog seta, mislim da je ostao na toj cifri do kraja), svih 11 bp je imao u 2 vezana gema, ali je Rafa nekih 7-8 spasio bas dobrom igrom (wineri,iznudjene greske), a krenuo i njega da sluzi dropshot. U zadnjem gemu se Meda full raspao.

 

Bas sam zadovoljan Rafinom igrom, nije bilo onih uobicajenih oscilacija, ceo mec isto, prilicno dobar prvi servis, nije bilo nekih bas glupih gresaka ili nekih neiznudjenih u serijama (samo jedna takva serija u prvom gemu sa bp na njegov servis)... Bilo bi dobro da preskoci iw i napadne majami

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...