Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

20 minutes ago, Boxy said:

 

Prvi put cujem, cudna formulacija.

uvek se dobijaju cudne formulacije kada igraci prevode direktno/bukvalno s svog jezika na engleski.

 

20 minutes ago, Boxy said:

A nesrecni Krajinovic, pitanje sta bi bilo da se Dzaziri pred kraj nije povredio...

Krajinovic je bese bio povredjen i zbog toga otkazao prethodni turnir?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wwww said:

uvek se dobijaju cudne formulacije kada igraci prevode direktno/bukvalno s svog jezika na engleski.

 

Krajinovic je bese bio povredjen i zbog toga otkazao prethodni turnir?

 

To je i meni palo napamet, ali ipak, "poztivan test", to skoro svi koriste.

 

Jeste, Krajinovic je imao problem sa ledjima, pa je zato otkazao Dohu, ali nije imao nikakvih problema na ovom mecu, jednostavno je bio los, plus duva vetar, a poznato je koliko on voli tada da igra. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

 

Spoiler

 

FMIe-0dakAMQRnC?format=jpg&name=large

FMIe-1FaAAEOD60?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Quote

Murray just slammed his racquet. He didn't break it. But such a bad example. And for a second time. With success. Bernardes umpire. Expect the media mob to go after him.

:wink2:

 

i na kraju je i razlupao reket. i tek tad dobio cv.

jos jednom Endi baca reket i nema cv.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Lajoivc dobio Kordu i to preokrenuo 5:2 u 3.setu, dobio set sa 7:5 :classic_ohmy:

 

Isner i Verdasko su isto odigrali maratonski mec, Verdasko servirao za mec, izgubio u TB, pozdrav na mrezi bio zanimljiv

 

 

 

 

Zverev i Bruksbi sad igraju, ne znam ni koliko je sati kod njih, Bruksbi uzeo 1.set

Link to comment
Share on other sites

Ja se sad ukljucila, ima gledalaca i to poprilicno ako se uzme u obzir da ce uskoro 4h :classic_biggrin:

A pise da je 28 stepeni, sto znaci da ne moze da se spava, pa makar gledaju mec :lol_2:

 

Secam se da su Hjuit i Bagdatis bese na AO zavrsili mec oko 5h, to je valjda najkasnije zavrsen mec u istoriji. Ako Zverev uzme set, mozda padne i rekord.

Link to comment
Share on other sites

Oni su igrali preko tri sata, to znači da su posle jedan noću počeli :ajme:

Zar nemaju tamo drugi teren na koji su mogli da ih stave da počnu makar pre ponoći? Publika na centralnom se nagledala tenisa za svoje pare, ovo je čisto maltretiranje igrača.

 

Inače nisam mogla da spavam pa sam gledala prvi deo Lajovića protiv Korde, i očekivala sam kad se probudim da je Korda prošao. On je bio očajan u prvom setu a Lajović mu je skoro dozvolio da se vrati posle 5:1 i set lopti. Potpuni deža vi sam imala kad nije odservirao na 5:2 pa se došlo do 5:4 i 0:40. Onda je potpuno nelajovićevski osvojio 5 poena zaredom i set, strašnim servisima i dobrim forhendima. Pa je onda došao k sebi i izgubio servis na startu drugog seta i tu već nisam mogla dalje, misterija mi je što je izvukao treći set. Korda se nešto držao za leđa, ne znam je li mu neka povreda smetala pa je zato onako loš bio.

Link to comment
Share on other sites

Totalno je nehumano sto su ih uopste stavili da igraju, trebali su da otkazu taj mec kad je bilo jasno da mec nikako nece poceti na vreme. 

A po pravilu, kad neki mec pocne tako kasno, nikad ne traje 1-1.5h, nego se uvek bas oduzi. 

 

Deminor odservirao duplu na mec loptu, Hacanov prosao dalje, sa tim da je Hacanov servirao za mec u 2.setu, a posle u TBu osvojio samo 1 poen.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alcesta said:

Zar nemaju tamo drugi teren na koji su mogli da ih stave da počnu makar pre ponoći? Publika na centralnom se nagledala tenisa za svoje pare, ovo je čisto maltretiranje igrača.

Ni meni nije jasno zasto ne premeste meceve na neki drugi teren. Nije ovo prvi put da se desava. Ne odgovara to ni gledaocima koji su kupili kartu za mec, treba da sede do zore na tribinama. Mozda imaju obavezu prema Tv kucama, ali stvarno nije u redu da su interesi svih ispred zdravlja sportista... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...