Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Dobro jeste to Marakeš,ali  meni teren nije izgledao toliko loš , iako je stream bio očajan:classic_biggrin: Najzanimljivije je što čuješ ljude, okolo terena opušteno ćaskaju tokom poena. Bukvalo kao da su na bazaru:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

U Beogradu će da budu baš velika imena. Novak, Dominik, Rubljov, Hačanov, Monfis, Gofan, Fonjini, Garin, Karacev, plus srpski teniseri. Neće biti nezanimljivo, posebno mi je čudna odluka Dominika da izabere pre Beograd, nego Barselonu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Keira said:

Dobro jeste to Marakeš,ali  meni teren nije izgledao toliko loš , iako je stream bio očajan:classic_biggrin: Najzanimljivije je što čuješ ljude, okolo terena opušteno ćaskaju tokom poena. Bukvalo kao da su na bazaru:lol_2:

Ja sam gledala na Supertennisu i italijanski komentator (verovatno pristrasan) u ova dva gema sto sam gledala, je za svaki los udarac Muzetija kao opravdanje naveo los odskok 🙃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dracarys said:

U Beogradu će da budu baš velika imena. Novak, Dominik, Rubljov, Hačanov, Monfis, Gofan, Fonjini, Garin, Karacev, plus srpski teniseri. Neće biti nezanimljivo, posebno mi je čudna odluka Dominika da izabere pre Beograd, nego Barselonu.

Entry lista deluje impresivno za 250cu.Definitivno organizatori rade na tome da privuku što više igrača iz vrha .Pretpostavljam da je to nagradni fond, apperance fee za najveće zvezde, uslovi za boravak i trening. Čitala sam od igrača koji su bili u NTC da je teretana jedna, od ako ne i trenutno najbolja na touru (po kvalitetu i raznovrsnosti opreme, kvalifikovanom osoblju koje radi)

 

Mada sigurno će neko  i odustati. Npr Monfils , on mi  uvek deluje prilicno nepouzdano , pa onda i Thiem . 

Dominik nikako da se iščupa iz kruga u koji je upao nakon osvajanja USO. Povrede se nadovezuju jedna na drugu, nije lako održati motivaciju ,problemi i van terena. Tu prevashodno mislim na fajt sa Bresnikom, fiziom, menadžerima. 

Za vrhunskog tenisera duže vreme deluje izgubljeno.  Pretpostavljam da je sve to posledica načina kako je ranije igrao, veliki broj turnira i mečeva. Ovako daje utisak da samo što se nije vratio tenisu, i onda se nešto desti (kao nedavna infekicja koronom zbog koje je odustao od MC). Imam utisak da nije to bilo bi nešto drugo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očajna igra Djerea.Izgubio set 1 6. Vidm ja juče da je to daleko od pristojnog nivoa za borbu za titulu. Kakav je tek bio Museti možete zamisliti.

Da vidimo hoće li se malo presabrati u drugom ili meč biti gotov vrlo brzo

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasna ideja da neko laze da je poztivan na koronu :smiley33:

Kao da je problem Timu da kaze da nije spreman, kao da do sad nije odlagao povratak sa dodatnim povredama plus je odigrao jedan turnir i iako nije bio srecan rezultatom, bio je presrecan sto je konacno na terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Keira said:

Za vrhunskog tenisera duže vreme deluje izgubljeno.  Pretpostavljam da je sve to posledica načina kako je ranije igrao, veliki broj turnira i mečeva

Meni se cini da je Timu tenisa preko glave :classic_sad: on je toliko igrao i trenirao u proslosti, odricao se mnogih stvati u zivotu i sad kad je silom prilika, zbog povrede bio primoran da stane sad mu se vise ne vraca u stari ritam. 

Nije to nesto sto se i drugima nije desavalo. Nadajmo se da ce uspeti da prebrodi krizu i nadje motivaciju da ponovo zaigra. Mozda mu bas u BG klikne to nesto u glavi 😊

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li Grič više uopšte radi sa sportistima , bila je ona vest da je radio sa austrijskim olimpijcima u pred -olimpijskom periodu. Dalje nisam pratila šta se dešavlo u pogledu te saradnje

Kriza kod Dominika traje dosta dugo i izgleda da su koreni prilično duboki. 

Link to comment
Share on other sites

opet portugalski Sousa pogodjen :classic_biggrin:

ceka se reakcija na ovo povlacenje RBA...

 

inace, Sousa je u Beogradu dobio fenomenalan zreb: kvalifikanta pa onda Gofana i Krajinovica van forme. Na ATP 500 turniru ne bi mogao da ocekuje nista bolje, samo gore, tako da treba da se zahvali RBA na kasnom povlacenju.

 

FQeDGO4WQAMdNuQ?format=jpg&name=large

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...