Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

ovog puta je za sve kriv Dominik, on je rucno izvlacio sve igrace (nije bilo kompjuterskog rasporedjivanja nenosilaca).

Ali kako je tek sebi izvukao zreb :ajme:  Umesto da uzme poziciju Kukushkina ili Tabiloa, on sebe stavi na liniju 5...

Link to comment
Share on other sites

Nažalost ne.

Spoiler

U toku radne nedelje je praktično nemoguće za mene , od četvrtka za praznike sam van BG.

Vreme je promenjivo i prilično hladno. Subjektivni osecaj hladnoće pojačava košava. Nije toliko jaka ali nije ni prijatno dok duva u naletima.

Danas je već bolje, dok je juče baš jako duvala. Grejna sezona se zvanično završila 15.4., ali i dalje se grejanje uključeno pa i po tome se može zaključti da je temp. niža od očekivane

Ovde imaš prognozu vremena koja nije naročito obećavajuća za tenis.

https://www.google.com/search?q=vremenska+prognoza&oq=vreme&aqs=chrome.0.0i131i433i457i512j69i57j0i402l2j69i60l4.4180j1j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Došli Novakovi navijači sa Juga Francuske, Argentine,  iz NY  , Italije. Otprilike ljudi šokirani koliko je hladno:classic_ninja:

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Ako sutra budem cuo zizduke Milmanu dok se priprema za servis npr. ili aplauze na njegove greske,znacu koja forumasica je na tribinama. :smiley53:

 

Po ovakvom vremenu bih samo isla Federera da gledam, jedini je on vredan smrzavanja :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auh,koliko su u losoj formi i Lajovic i Krajinovic..Krajinovic uprkos pobedi odigrao sa isuvise oscilacija..ja sam stekao utisak da se Gofanu nije narocito ni igralo ovde..nudio se Filipu sve vreme za laksu i brzu pobedu,ali je Krajinovic odlucno istrajavao i odbijao da to ucini..

Moram ja,u odsustvu Jevrema,ovo da potenciram. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Auh,koliko su u losoj formi i Lajovic i Krajinovic..Krajinovic uprkos pobedi odigrao sa isuvise oscilacija..ja sam stekao utisak da se Gofanu nije narocito ni igralo ovde..nudio se Filipu sve vreme za laksu i brzu pobedu,ali je Krajinovic odlucno istrajavao i odbijao da to ucini..

Moram ja,u odsustvu Jevrema,ovo da potenciram. :classic_biggrin:

On je bar dobio, nesrecni Duci nije ni za komentarisanje. Otkad sam upalio TV danas, nije se sastavio do kraja 😄 Kao da sa Alkarazom igra, a ne jebenim Danielom. Krivo mi sto ni ove godine najverovatnije necu moci da svratim na turnir 😞

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...