Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

25 minutes ago, Boxy said:

Totalno je nehumano sto su ih uopste stavili da igraju, trebali su da otkazu taj mec kad je bilo jasno da mec nikako nece poceti na vreme. 

Upravo tako, jedino se postavlja pitanje da li pobednik sutra ima dan pauze ili bi morao da igra dva meča, u kom slučaju je po meni bolje da se ne otkazuje makar i kasnije počeo, ali u nekom razumnom terminu, a ne posle ponoći.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Upravo tako, jedino se postavlja pitanje da li pobednik sutra ima dan pauze ili bi morao da igra dva meča, u kom slučaju je po meni bolje da se ne otkazuje makar i kasnije počeo, ali u nekom razumnom terminu, a ne posle ponoći.

 

Ja mislim da bi se obojica slozili da su ih odlozili za sledeci dan, sa nekim normalnim pocetkom, a samim tim i zavrsetkom, nego ovako. Cak i ako to znaci da pobednik igra dan za danom, tako redovno igraju na touru, jedino su slemovi izuzezak.

U 5h je zavrsen mec, Zverev pre 7h,8h nema sanse da legne i skroz mu je poremecen ritam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siner bio na konopcima, anulirao 3 mec lopte u TB drugog seta protiv Fokine i uspeo da ga dibije. Sad se igra treci set. 

Siner bledunjav, za sve se pita Fokina. 

3 minutes ago, alcesta said:

Ovo je onaj komentator sa fudbala, takvim tonom i prenosi 

I na Supertennisu italijanski komentator prenosi mec tako detaljno da uopste ne moram da ga gledam. Peglam i pratim :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Kad sam videla da imate kanal samo za tenis 24/7, prvo sam pomislila kako je to super ideja a onda sam ustanovila da i nije baš toliko jer možeš da gledaš samo mečeve koje oni izaberu na tom jednom kanalu, a nijedan drugi kanal nema tenisa ni u tragovima pošto su kao oni nadležni...

Link to comment
Share on other sites

I dobio Janik... Fokina ostao emotivno zaglavljen u TB drugog seta :classic_dry:

12 minutes ago, alcesta said:

Kad sam videla da imate kanal samo za tenis 24/7, prvo sam pomislila kako je to super ideja a onda sam ustanovila da i nije baš toliko jer možeš da gledaš samo mečeve koje oni izaberu na tom jednom kanalu, a nijedan drugi kanal nema tenisa ni u tragovima pošto su kao oni nadležni...

Prenose samo manje turnire, uglavnom biraju one u kojima igraju  Italijani. Masterse muske nikad, zenske ponekad, GS nikad. 

Ali ja imam i SBB pa mogu i nase da pratim:smiley2: 

Evo sad prenose Cekinato Kecmanovic. 

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da sam gledala Toronto ili Sinsinati pre par godina na tom kanalu, ali možda je bio i Vašington, sećam se da je bilo mečeva na dosta terena pa sam se nervirala što nisu prenosili ono što mene zanima :classic_biggrin:

 

Drago mi je zbog Sinera, ne bi mi bio uopšte zanimljiv meč Fokine i Marija.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Cekinato sad na mrezi odigrao poen tako sto je udario lopticu pre nego sto je presla na njegovu stranu i prepire se sa sudijom koji je poen dodelio Kecmanovicu. Trazi supervizora da mu objasni o cemu se radi jer je ubedjen da nije dodirnuo mrezu, a ne konta da nije problem dodirivanje mreze vec prelazak na protivnicki deo terena. 

Dal je moguce da covek koji se godinama bavi tenisom ne zna da ne sme reketom preci preko mreze? 

I u drugom setu dupli brejk za Kecmanovica :thumbup:

16 minutes ago, alcesta said:

Lepo bi bilo da Kecmanović sad ne ponovi meč sa Serundolom u nastavku.

Ja bila ubedjena da se njegovo prezime izgovara po italijanski Ćerundolo, a on Serundolo :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Zverevim je bilo totalno nehumano. Ja se odavno pitam kako se igraci ne izbore za limitiranje najkasnijeg moguceg pocetka meca (da mec na dva dobijena ne moze poceti posle 22h, odnosno na 3 posle 21h), jer je suludo zavrsavati mec posle ponoci, a nemam epitet koji bi opisao mec koji pocne iza ponoci po lokalnom vremenu!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...