Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Posustao servis u drugom plus Khachanov jako podigao nivo igre, posebno servis. Cudno mi je da je Novak prihvatio Khachanovu igru, ono ko ce jace da udari lopticu, umesto da izmiksa malo sa nekim slajsom i tako pokusa da poremeti ritam Khachanova.

Link to comment
Share on other sites

I ispao Bautista, a već sam se pomirila s teškkm mučenjem u narednom kolu.

 

10 minutes ago, Elias said:

Posustao servis u drugom plus Khachanov jako podigao nivo igre, posebno servis. Cudno mi je da je Novak prihvatio Khachanovu igru, ono ko ce jace da udari lopticu, umesto da izmiksa malo sa nekim slajsom i tako pokusa da poremeti ritam Khachanova.

Rekao je da hoće da igra brzo, zamalo da mu se obije o glavu pa bude tri spora umesto dva brza seta.

Link to comment
Share on other sites

uhvatih na trenutak neki ruski stream (ruski ES) i kraj recenice: "no danas je on #1". pretpostavljam da su pre toga pricali o tome da Medvedev moze da pretekne Novaka i postane #1, pa su posle te price konstatovali da je sada (za sada) Novak #1..

A onda su posle Novakovog intervjua nekoliko puta ponovili za Novaka da je "molodec" iliti u bukvalnom prevodu "junacina", tj. to je rec koja se koristi da se udeli najvisi moguci kompliment nekome da je nesto odlicno uradio.  Nisam ispratila sta su jos pricali jer sam trazila negde da cujem Novakov intervju bez simultanog prevodjena te sam propustila ruski komentar.

 

a sad vidim da su i prikazali ispad Zvereva i kazu da je diskvalifikovan.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sasha ocigledno ima odlican PR - isposipao se pepelom iz sve snage kao sto je i pozeljno !

Inace, naravno da utice na nerve i neispavanost i uopste ideja da ga stave da igra mec (prethodni ) u to doba. Ali to je morao da proceni i da otkaze dubl, bio je precenio svoje nerve.

Link to comment
Share on other sites

Novak nema servis, Veseli servira super. Plus Novak standardno kad dodje u priliku da zavrsi poen obicnno posalje lopticu na protivnika umesto u prazan deo terena.

Verovatno i malo mentalnog umora od svih intervjua poslednjih dana.

Edited by wwww
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Instinkt said:

jedan slabiji servis gem ovog bumbara

Meni više liči na hrčka ili na vevericu :classic_smile:

A slabije servis gemove danas ima Novak, izgleda. Povremeno mi se čini da nije prilagodio igru levorukom protivniku, što ne liči na njega, ali ni nema mnogo prilike da uđe u poen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...