Jump to content

NBA Draft potencijali, školski superstarovi, bastovi, spavači i ostali..


Bobby Shurda

Recommended Posts

Izuzev tog spotupa, nisam siguran da ce ista vise preneti u NBA. Naravno, za nekog late 1st roundera i vise nego dovoljno. Medjutim i tu je sad pitanje zasto recimo on, a ne Nesmith. Nisam neki Aaronov fan sigurno, ali je fakat da je mladji i da je ove sezone do povrede bio haubica uz mnogo bolje i cistije kretnje od Baneta, plus ta razlika u visini izbacaja koja nije uopste mala... Verovatno korektan pikap za te top ekipe jer ne bi trebalo da bude tipican ruki. Bicu iskren, prilicno me nervira ta njegova njuska vec godinama.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Izuzev tog spotupa, nisam siguran da ce ista vise preneti u NBA. Naravno, za nekog late 1st roundera i vise nego dovoljno. Medjutim i tu je sad pitanje zasto recimo on, a ne Nesmith. Nisam neki Aaronov fan sigurno, ali je fakat da je mladji i da je ove sezone do povrede bio haubica uz mnogo bolje i cistije kretnje od Baneta, plus ta razlika u visini izbacaja koja nije uopste mala... Verovatno korektan pikap za te top ekipe jer ne bi trebalo da bude tipican ruki. Bicu iskren, prilicno me nervira ta njegova njuska vec godinama.

 

Pricas o Nesmithu na kraju posta je l?

 

Meni je on bas zapao za oko, voleo bih da ga vidim u Mavsima ako ostave taj #18 pik. Ima sve sto mu treba da bude dobar uz Luku.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

 

Pricas o Nesmithu na kraju posta je l?

 

Meni je on bas zapao za oko, voleo bih da ga vidim u Mavsima ako ostave taj #18 pik. Ima sve sto mu treba da bude dobar uz Luku.

 

U poslednje 2 recenice sam se vratio na Baneta (ovo za korektan pikap i odvratnu njusku keke). Moj problem sa Nesmithom je sto nisam siguran je li ovaj pocetak prosle sezone do povrede bio samo neki flare ili je zaista toliko napredovao kao skorer za tako kratko vreme - jerbo gledao sam ga dosta i prosle sezone i Garland je izgledao kao milijardu puta bolji igrac, bukvalno druga galaksija, a onda je i njemu dosla ta povreda koja ga je izgleda trajno isekla (nazalost). Te sezone Aaron je bio bas nekako bezveznjikav, ispodprosecan u skoro svakom segmentu napada, a o odbrani ne treba ni da pricamo, to mu nije niti ce biti jaca strana sigurno, najblaze receno. Ove sezone, medjutim, predivne kretnje, lagano dizanje na sut na malom prostoru, odlicni katovi, cak i nagovestaji pull-up igre... Ne znam sta bih mislio, u neku ruku jeste kocka, ali mozda i razumna tamo kasnije u prvoj rundi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Final score in the third edition of the 2020 Knicks mock draft power rankings:

Tied for first place: Tyrese Haliburton, Devin Vassell, Isaac Okoro (2 mocks apiece)

Tied for second place: (Killian Hayes, Kira Lewis Jr. (1 mock apiece)

 

https://www.postingandtoasting.com/2020/11/17/21571227/knicks-mock-draft-roundup-11-17-20

 

nemoj hali galija, ružo

..a ni okorelog

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja skoro ništa nijesam vidio od njega. 

 

ja sam video visok bball iq, odličnog "situacionog" asistenta (valjda ono što wingwalker traži od halla), dobre fizikalije, super motor i volju.

recimo da je neki plafon manu bez dobrog šuta.

 

zato i mislim da kada bi navežbao šut na nešto pristojno da bi bio super taj neki glue-guy

Link to comment
Share on other sites

Za mene što se tiče Niksa se manje-više zna 

1)hayes

1)haliburton 

3)vasel 

Ako sva trojica odu ranije apsolutno mi je svejedno. 

 

Inače već vidim da će im ostati hayes i da ga neće pokupiti. 

 

Za Haliburtona bih bio apsolutno protiv da mi se nije desilo da sam bio isključivo protiv SGA  na tadašnjem draftu i sećam se jedan novinar kada mi je rekao da bi bilo dobro da njega draftuju da sam bio u fazonu gde tog a iskreno mnogo mi je gore izgledao od ovog, što ne mora da znači ništa ali dovoljno da me ubedi da ne budem protiv. 

 

Porede ga sa njim ali meni više liči na Lonza bez prikolice, ovaj nije neki superstar ali mislim da je ekipi preko potreban neko takvog profila. 

 

Sa #27 najveća želja ako ostane McDaniels mnogo mi se sviđa kako igra video sam da mu je dosta pao stock zbog navodno slabe sezone na koledžu  a onda pogledam statistički dosta slična Noksu sezona na koledžu kog su birali u top 10... ali bez obzira mislim da bi se trebalo kockati sa njim a i nije tolika kocka sa te pozicije naravno ako se bude u situaciji da se bira sa tog mesta. 

Edited by oɹəd™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Disrespectful NBA Draft Comps 2020

2020 NBA DraftFeatured

Nov 17 

Written By Prez and Theo

 

https://www.thestrick.land/strick/2020-disrespectful-nba-draft-comps-knicks

 

hyJJCn4.png

 

 

:lol_2:

 

 

Deni Avidja

High-end: Who Mark Cuban thought Chandler Parsons was gonna be

Middle-tier: If young Boris Diaw came up with Moreyball and Crossfit instead of fancy coffee and baguettes

Low-end: Fitness Instructor Kyle Anderson

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, threepwood said:

Po NBA standardima bez suta i handlinga moze da bude samo skraceni centar, eventualno PF

 

onda su okoro i lamelo automehanicar i konobar 

 

gledao sam neke hajlajce, ima sasvim pristojnu formu, iako nema lude procente 

 

evo detaljnog breakdowna ovde 

https://www.thestepien.com/2020/02/28/patrick-williams-scouting-report/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...