Jump to content

NBA Draft potencijali, školski superstarovi, bastovi, spavači i ostali..


Bobby Shurda

Recommended Posts

3 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Toppin je odlican igrac. Gledao sam Dayton redovno i bas su cepali ozbiljan basket. Mislim da nema neki ludacki plafon ili da je siguran all-star u buducnosti, ali vjerujem da ce biti odlican igrac u sistemu. Tacno se zna sta donosi, to sto zna radi na vrhunskom nivou. 

 

ako navijas za neki tim, uzmi ga pls.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nije Kal nista spec, osim sto je zahvalan u ekipi u kojoj nema bas mnogo dobrih defanzivaca + winger u danasnjoj ligi. Toppinu je mana to sto ne moze da igra SF zbog manjka brzine, a za C jos nema skillset. Primetne su tendencije da se pocinje igrati sa 2 SF-a na parketu pa se gube pomalo te granice i zrtvuje neki skok i cvrstina da bi se trcalo u ledja, napadali slabi klouzauti i sutiralo cim se napravi neki visak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pa dobro, nije Kal nista spec, osim sto je zahvalan u ekipi u kojoj nema bas mnogo dobrih defanzivaca + winger u danasnjoj ligi. 

 

mikal bridges bi radio pos'o knicksima, a radi i sunsima. radio bi svakoj ekipi koja nije trenutno u šampionskim ambicijama, vrlo solidan igrač.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, đubrivo. said:

 

pokuševski? pa nije to hot take, na tako malo kilograma i sa šutem koji lepo izgleda ali je procentualno loš, hot take je reći da će uspeti u ligi a ne da će propasti.

 

ja bih birao radije njega nego gomilu averidžara na ovom draftu ali se ne zanosim da su mu šanse za uspeh velike.

Da, Pokuševski. Ne kažem to samo što je tanak, nego sto nije pokazao veliki napredak u zadnje tri godine. I naravno, što ne dominira nad vršnjacima. Ja ga ne bi draftovao u prvoj rundi, ako bi ga uopšte i draftovao.

Link to comment
Share on other sites

ne mora da znači da je išta menjao kada gledaš video od 10 sekundi. možda se prosto zajebavao nešto pa ga snimili. zamisli da je šutnuo nogom

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni dosta tužna činjenica razglabanje o potencijalu i polaganju nade u mladiće u odnosu na koje se jedan izdanak familije Ball vodi kao talentovaniji.

 

zato je pero i otvorio poseban topik, da ne zamaramo nba temu igračima koji nisu interesantni svima

Link to comment
Share on other sites

longread

 

The 2020 NBA Draft’s Safest Gamble

 

Patrick Williams hasn’t shown a lot, but the flashes the Florida State freshman has displayed could be enough to make him a lottery pick. Will one of this draft’s biggest unknowns also prove to be one of its biggest steals?

By Jonathan Tjarks  Nov 10, 2020, 6:30am EST

https://www.theringer.com/nba/2020/11/10/21556874/2020-nba-draft-patrick-williams-florida-state

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:

A da se neko za*ebe za Simanica?

:s_d:

 

ima nekih knicks fanova koji se lože da je to novi, niži porzingis. svi pejstuju isti yt video "borisa simanic nba ready" gde u tri minuta stoje isečci od pre 3-4 godine iz repke. probao sam da pojasnim tim likovima da boriša sada samo cepa trice i eventualno zalepi neku bandžu kada niko ne očekuje ali su mi rekli da nemam oko za prave talente.

 

mislim, možda ga neko i izabere pred kraj druge runde pa ga bace u g-ligu da vide dal može da nađe g-spot.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sad prvi put gledam malo ovog Patricka Williamsa nakon sto si ga spomenuo, nisam ga ni vidjao do skoro u lotteryu po mockovima ali vidim da su mu porasle akcije.

Meni je ovo uzasno, olovne noge jbt. Gde ces sa takvim igracem uopste, ne moze ni jedno krilo u ligi da brani osim Porzingisa kad kampuje na 3 i ne zanima ga reket. Prednosti mu skok, odnosno dobar verticality i ovaj nastrebani sut sa visokog posta koji nece prolaziti kod protivnika koji mogu da mu pariraju sizeom. Znaci taman ce biti dobar za nekog PF/C-a u Evropi.

 

Edit: Vassell, Bey, Nesmith pa i Toppin kog bas i ne mirisem mi bas mnogo bolje izgledaju. Gde gresim?

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, đubrivo. said:

 

ima nekih knicks fanova koji se lože da je to novi, niži porzingis. svi pejstuju isti yt video "borisa simanic nba ready" gde u tri minuta stoje isečci od pre 3-4 godine iz repke. probao sam da pojasnim tim likovima da boriša sada samo cepa trice i eventualno zalepi neku bandžu kada niko ne očekuje ali su mi rekli da nemam oko za prave talente.

 

mislim, možda ga neko i izabere pred kraj druge runde pa ga bace u g-ligu da vide dal može da nađe g-spot.

dobar klip

ovog borisu bih i ja draftovao za kkcz

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi me čudilo ni Denver da proba da odradi neki trade down pošto su ostali bez pika 2. runde , stavio sam u rugalici Petruševa na njihovo mesto i ne bi me čudilo da uzmu jednog od ovog dvojca iz Mege ali pošto im po meni treba neki na spoljnim pozicijama što pre spreman za nba moguće je da npr. daju Bostonu #22 za #26 i #47 i uzmu nekog Desmonda Banea sa #26 i Petrušev ako ostane ili verovatnije Simonović sa #47

Edited by oɹəd™
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oɹəd™ said:

Ne bi me čudilo ni Denver da proba da odradi neki trade down pošto su ostali bez pika 2. runde , stavio sam u rugalici Petruševa na njihovo mesto i ne bi me čudilo da uzmu jednog od ovog dvojca iz Mege ali pošto im po meni treba neki na spoljnim pozicijama što pre spreman za nba moguće je da npr. daju Bostonu #22 za #26 i #47 i uzmu nekog Desmonda Banea sa #26 i Petrušev ako ostane ili verovatnije Simonović sa #47

 

Petrusev se povukao sa drafta, meni potpuno nejasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...