Jump to content

NBA Draft potencijali, školski superstarovi, bastovi, spavači i ostali..


Bobby Shurda

Recommended Posts

46 minutes ago, Manu said:

 

Petrusev se povukao sa drafta, meni potpuno nejasno.

Meni je on više igrač za Evropu, ali definitivno bi bio draftovan tako da i meni nije baš jasno. Možda cilja veću poziciju sledeće godine, šta ga znam. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

This comes from a report in the mock draft of ESPN’s Jonathan Givony (Insider only):

“The Warriors actively have been discussing trades, including scenarios that would net them a starting-caliber frontcourt player along with a pick in the top 10. The Bulls, Pistons and Knicks are among the candidates to trade up to No. 2.

 

 

tenor.gif?itemid=11284254

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, freethrow said:

@uini

 

 

Ja sam paor čovek i slabo pratim ove mladiće što vi gledate, ali ja da biram ja bih uzeo Wisemana...

 

Then again ja sam čovek koji je smatrao da će Zajon biti neka vrsta Stragija Stevanovića u NBA, a Marvin Bagley jako pametan i dobar igrač i pre svega dobar čovek, tako da bi možda moje procene mladića trebalo uzimati sa malom dozom rezerve.

 

za wisemana je valjda problem u proceni, jer je odigrao tek nekoliko tekmi, plus se i na to malo tekmi navodno vidi da će imati velike probleme u odbrani da isprati današnju dinamičnu košarku. opet, on je nakon srednje škole bio prvi na mockovima, sigurno je veliki plafondžija u teoriji

 

Quote

Luckily for the Warriors, they're in a tremendous position to capitalize on that incoming wave of talent. In addition to possessing their own 2021 first-round pick, they also have the Minnesota Timberwolves' top-three protected 2021 first-rounder acquired as part of the Andrew Wiggins-D'Angelo Russell trade.

 

 

da, ovo je sjajan biznis za dubse, mojne da je neko kenj'o što su uzeli wigginsa, dečko će im lateralno doneti potencijalni allstar talenat

 

na tom draftu trenutno ima 7-8 igrača za koje se ceni da će biti potencijalno opasni a nije kao da sada na draftu može namernim tankovanjem da se obezbedi top 3 pik, pogotovo ne u konkurenciji u kojoj se više od pola lige loži na top3 dogodine

 

Link to comment
Share on other sites

Ne samo on, i Kuminga se odlucio za G-league. Ove sezone ce biti malo problematicno posto lako moze da se desi da te lige i ne bude, jos je sve otvoreno. Moglo bi se odmotati tako da bukvalno presede sezonu i da ih ne bude moguce videti cak ni u tom (polu-cirkuskom) okruzenju, pa ce to stvoriti velike probleme pri proceni kada dodje draft. Sto se mene tice, recimo Cade-ova odluka da ispostuje OKST uprkos banu koji su dobili za zavrsni turnir (ako bi se plasirali uopste, ofc) vec nesto govori o njemu i njegovom karakteru. Ima tu jos igraca koji su mi intrigantni, ali recimo da njega iscekujem da vidim u NCAA vec 2 godine.

 

Jos nesto - mozda je nepravedno, ali kod mene svi igraci koji su izabrali g-league u startu imaju mali red flag. Nekako mi to deluje kao bezanje od reflektora kritike i disekcije od strane 'eksperata' i javnosti koju igranje u NCAA nosi, pa na kraju i ne bas narocita zelja za nadmetanjem i taj takmicarski nagon (sto nikad nije dobro za videti).  Narocito sada, u ovom koronaskom ludilu gde je sve neizvezno izabrati ligu cije je odrzavanje najneizvesnije mi je ono kao... Vise deluje kao pro forme odluka gde se zapravo i ide za tim da se izbleji sezona dok se ne stekne pravo igranja u NBA. 

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Knicks reached out to schedule a second interview with Stanford PG Tyrell Terry (nothing has materialized yet), according to league sources. Terry seems like a draft riser. Knicks have been looking into point guards but keeping their draft plans tight. https://t.co/UkZcj6AFuS

— Mike Vorkunov (@MikeVorkunov) November 12, 2020

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oɹəd™ said:

Vidim i ovog Kiru Luisa pominju kao neki Fox za sirotinju... ali nema izlapelog Fila Džeksona I onog njegovog ortaka da ga vode na jastoga I postavljaju nepovezana pitanja. 

 

hobotnice pero, hobotnice. i bio je u pravu - ko ne voli hobotnice, ne zaslužuje da igra košarku 

 

a za kiru sam pisao pejstovao al zabole tebe 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, đubrivo. said:

 

hobotnice pero, hobotnice. i bio je u pravu - ko ne voli hobotnice, ne zaslužuje da igra košarku 

 

a za kiru sam pisao pejstovao al zabole tebe 

 

Hobotnice su jos od 1952. godine rezervisane za hokej.😛

 

Spoiler

636271808123636322-octopus.jpg

636428453504702847-wings-100517-kd-14.jp

 

Nekada je trebalo 8 pobeda u PO kako bi se doslo do SC. Zato na drugoj slici ih ima dve.😄

Link to comment
Share on other sites

Meni se nešto ne sviđa jer se potencira ta kao njegova brzina i jeste brz ali nema neke promene tempa dosta je jednoličan mahom su mu prodori kada se zaleti iz tranzicije i na nepostavljenu odbranu to će po meni u nba malo teže ići a nije nešto skočan kao Fox npr. ako sam primetio dobro... sviđa mi se ovo što pripaljuje dosta fino trojku iz dribliga nakon bloka a i generalno ima fin šut može da napreduje dosta a i ovako je vrlo dobar u tom segmentu. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, oɹəd™ said:

Meni se nešto ne sviđa jer se potencira ta kao njegova brzina i jeste brz ali nema neke promene tempa dosta je jednoličan mahom su mu prodori kada se zaleti iz tranzicije i na nepostavljenu odbranu to će po meni u nba malo teže ići a nije nešto skočan kao Fox npr. ako sam primetio dobro... sviđa mi se ovo što pripaljuje dosta fino trojku iz dribliga nakon bloka a i generalno ima fin šut može da napreduje dosta a i ovako je vrlo dobar u tom segmentu. 

 

kažu da mu je očigledna mana u odnosu na foxa i npr moranta, to što nema vertical pa nije u stanju da završava uspešno i često na obruču - što opet sa sobom povlači manjak pokušaja sa slobodnih bacanja - a to su jasno bitni faktori u igri malih tanušnih i brzih plejmejkera

 

ipak, čujem da mu je šut jako dobar

 

puno se sada diže storija i rumorsa o njemu od sinoć (pola vezano za knickse koji naravno razmišljaju da trejduju gore i dole, uzmu wbrooka i oladipa, trejduju mitcha i ntilkinu i šta sve ne) ako je jedna stvar dobra, mislim da knicksi ove međ-sezone dobro cepaju po smokescreensima, realno niko nema pojma šta hoće, verovatno ni oni sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oɹəd™ said:

Očekivano je bilo sa Vassellom da odrade makar workaut s'obzirom da ga zastupa ova agencija iz koje je Leon Rose. 

 

i to ali svejedno mislim da je on i dalje prvi realan pik (računam da hayes uz sve aktuelne dileme oko rangiranja ipak ne stiže do awesome pozicije)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radalek said:

 

Rece mi Francis da okacim ovde ovo. Treba videti dva najveca highschool prospekta za sledece dve godine iako znam da je draft za koji dan. Holmgren izgleda intrigirajuce, blago receno.

Slično Pokuševskom na prvi pogled. Ali izgleda da ide više unutra nego on.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...