Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

5 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Niđe veze. Zagorac je kreator i volumen strelac, dosta prefinjen igrač, dok Danguba poene daje uglavnom slučajno ali zato hapsi u odbrani od 1 do 3 lagano, veoma komplementarni igrači. 

Je l' komplementarni u smislu da od Dangube ništa ne očekujemo a da će da pokida sezonu? :classic_biggrin:

 

Rekao bih da je obojici trenutno odbrana forte, a koliko god da cenim tvoj sud (na bilo koju temu) od Zagorove prefinjenosti u prošloj sezoni me je bolela glava.

Link to comment
Share on other sites

Aleksa Ilic je 3/4, a Dalibor je 4/3. Dalibor je dosta snažniji, a Aleksa ekplozivniji. Nažalost obojica su tanki sa loptom i ocajni suteri I zbog toga smatram da im je plafon nizak. 

 

Dangubić je dve klase iznad obojice. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alek The Great said:

Pa neko je ovde prizeljkivao Ilica pre nekog vremena. A obojica su Miskovi i igraju na istim pozicijama, a Miskova politika da ne gura takve u isti tim.
A sta je sa ovim malim Simonovicem iz Mege? El on uopste nastupao neku tekmu za CG?

 

Simonovic je igrac Cedevite Olimpije na pozajmici u Megi.

 

Ne razumem cemu nezadovoljstvo Dangubicem? Ako je ijedna pozicija vidjena za domace igrace to je pozicija 3. Cak i Crvena zvezda ima 3 domaca igraca na toj poziciji, a ako se slozimo da je 6 stranaca neki maksimum, a nema domacih opcija za prvu petorku, dodjemo do toga da je lose dovoditi i stranca na poziciji 3.

 

Pritom je Dangubic komplementaran sa Zagorcem, u teoriji je Nemanja 3 & D igrac, a Zagorac sve ostalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danguba jeste sasvim kompatibilan sa Zagorom. Meni se dopada njegovo dovodjenje ali prosto smo pretrpani na spoljnim pozicijama:

 

Codi, Gorda / ?, Trifa

Jare,  Stranica

Zagor, Angola

 

To je 7 igraca bez Dangube. Mozda jedino ako budemo isli bez drugog pleja, pa se tu menjaju Jare, Markus i Trifa. Ali to mi je rizicno a nisam siguran sta dobijamo.

 

Ja sam takodje pominjao Ilica, pre svega jer bi nam dobro dosla domaca 4. ako Birca ili Novica odu.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

Dangubic moze u dobrom sistemu da pruzi mnogo, atletski i defanzivno. Daleko je on od parastosa, ali sve zavisi sta ocekujete od njega. Sigurno nece biti prvi strelac tima, ali je za jednog belca vrhunski atleta. Dobijate zamenu za Bandzu Si-a, recimo.

 

Druga dobra stvar je sto ce i on imati minute, pa ce valjda da se vrati u reprezentativnu formu. 

 

Jareta ste vratili iz mrtvih, svo postovanje za to.

 

Sa druge strane, ovi moji mozda kupe domace gace, posto nesto ne vidim da su kupili domace igrace.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Simonovic je igrac Cedevite Olimpije na pozajmici u Megi.

 

Ne razumem cemu nezadovoljstvo Dangubicem? Ako je ijedna pozicija vidjena za domace igrace to je pozicija 3. Cak i Crvena zvezda ima 3 domaca igraca na toj poziciji, a ako se slozimo da je 6 stranaca neki maksimum, a nema domacih opcija za prvu petorku, dodjemo do toga da je lose dovoditi i stranca na poziciji 3.

 

Pritom je Dangubic komplementaran sa Zagorcem, u teoriji je Nemanja 3 & D igrac, a Zagorac sve ostalo.

Kako na nas utiče to što 'čak i Zvezda ima tri domaća igrača na trojci' 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covic u ovom roku poveo brzim golom u 5om minutu, a onda Ostoja u nadoknadi prvog poluvremena kada su vec svi glavama u svlacionici postize gol za izjednacenje. 

Sad ostaje da vidimo drugo poluvreme 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Igor028 said:

Covic u ovom roku poveo brzim golom u 5om minutu, a onda Ostoja u nadoknadi prvog poluvremena kada su vec svi glavama u svlacionici postize gol za izjednacenje. 

Sad ostaje da vidimo drugo poluvreme 😁

 

Ja cenim da je autogol u pitanju....but that's just me.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Mozzart piše da će Androić biti pomoćni trener Šćepanoviću.

 

Pomocni trener ce biti pomocni trener pomocnom treneru u ulozi glavnog trenera.

 

I posle kazete da ZOC nece da pomogne...😒

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Mozzart piše da će Androić biti pomoćni trener Šćepanoviću.

 

Značiće svakako Šćepanoviću bez obzira na to što je pomoćnik ceo život. Ipak je radio sa Željkom u vrhunskim klubovima. Tu je i Matović koji najbolje poznaje celu ekipu i bio je sa svim ovim trenerima od Mute, čini mi se. Dakle, imaćemo stručni štab sastavljen od dobrih pomoćnih trenera sa više ili manje iskustva. Pitanje je da li Šćepa ima ono nešto da se tu profiliše kao prvi trener.

 

Što se tiče Dangubića mislim da njega u upravi vide u ovom trenutku kao idealno pojačanje (koliko god ja bio sumnjičav oko istog) zbog sledećeg:

  • u skladu sa smanjenim budžetom igrač koji neće imati prevelike zahteve u pogledu plate nakon loše sezone
  • domaći, a znamo da je svaki domaći zlata vredan jer je nekako lakše kada je core ekipe iz ovih krajeva plus on verovatno dobro poznaje i Jaramaza i Zagorca iz Miškove priče. Navijao je za Partizan. Novica će ga verovatno naložiti na celu priču i moraće na počeku ozbiljno da se dokazuje.
  • pokriva odbrambeno 1-3 što je danas vrlo bitno
  • i ono što je najvažnije Ostoji - može da kaže da je delimično vratio Čoviću i da se pokaže pred navijačima.

Verujem da se čeka da se to finalizira, plus ima naznaka i da Gordić ostaje i da onda Ostoja izađe sa Šćepom i pohvali se kako eto oni i u ovim uslovima rade najbolje što mogu...i donekle ispegla nezadovoljstvo zbog Trinkijerija i Voldena.

 

Ostaje pitanje gomilanja igrača na 1-3 jer ih već sada (računajući da je Angola tu) imamo 7 sigurnih, a sa belim Amerom i Nikolićem, za koje ne znamo gde će, čak i 9 no mislim da će se svakako ići na neki roster od 14-15 igrača gde će se dosta rotirati kroz takmičenja. Svakako je ključno pojačanje na 5 i da vidimo šta će biti sa pozicijom 4 - da li ostaje isti dvojac ili ćemo tu imati neki upgrade.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...