Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

35 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Znas kako, radije bih da se drzi po strani kao i do sada, nego da pomaze kao Pekovic ili Grbovic. Treba li da se ljutimo recimo sto nije dosao da nas preuzme i usput isukao iz sopstvenog dzepa jedno 2 milke za nove igrace? U kom svetu se desavaju takve stvari...

Naravno da nikada nece sesti za nasu klupu, dosta tu razloga ima ali njegova selektivna podrska KK je za mene u najmanju ruku cudna, kao i Duletova. 

Nego sto se pomoci tice ni Pekovic a ni bot Grba nemaju ni blizu takvu reputaciju i ne nalaze se u situaciji u kojoj se nalazi Zoc koji bi sa jednim pozivom kuma mogao da sredi bar jedno pojacanje bez da se pojavljuje kao lord and savior, zna on vrlo dobro u kojoj smo situaciji.

Ali to se nikada nece desiti.

U klubu je cirkus a tek ce da bude, koliko puta sam ovde napisao o FIBA i o licenci za mezimce a niko ne veruje, ovaj mucenik nece smeti da bekne na konferenciji(o onome o cemu treba da prica), dovesce neka pojacanja da zamazu oci a i to sto biraju je skart, "uzivajte" u mozda poslednjoj sezoni u Djordijevim takmicenjima. 

I da zao mi je nekih dobrih ljudi u klubu koji moraju da svedoce svemu ovom, doduse bar ce ovaj forum da procveta nakon ove sezone. Ciao

Edited by Brimstone
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Brimstone said:

Naravno da nikada nece sesti za nasu klupu, dosta tu razloga ima ali njegova selektivna podrska KK je za mene u najmanju ruku cudna, kao i Duletova.

Nego sto se pomoci tice ni Pekovic a ni bot Grba nemaju ni blizu takvu reputaciju i ne nalaze se u situaciji u kojoj se nalazi Zoc koji bi sa jednim pozivom kuma mogao da sredi bar jedno pojacanje bez da se pojavljuje kao lord and savior, zna on vrlo dobro u kojoj smo situaciji.

Ali to se nikada nece desiti.

 

Bold jeste interesantna tema, s tim sto u Zeljkovom slucaju to ne bih nazvao selektivnom podrskom, vec podrskom sa (bezbedne) distance. Zasto je to tako, dalo bi se raspravljati. Duletov film mi vec neko vreme nije uopste najjasniji, to stoji.

 

Koliko je realno da nam Zoc jednim pozivom sredi neko top pojacanje, zaista nisam siguran, a da je to tako, nekako verujem da bi do sad to i ucinio. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:


Koliko ovo uopste moze biti realno, u smislu da iz Virtusa dodje kod nas? Ali puna transparentnost - ne secam ga se uopste iz ove sezone.

Zaboravih da okacim link, ali se pominje na par mesta.

 

Da, sigurno su oduševljeni sa njime, pa će se boriti da ga zadrže 😄

 

Bez šale, ne znam ga dovoljno da bih komentarisao, ali vidim da je lik odigrao samo 4 tekme, da se na tri EC tekme poprilično raspao, a taj prosek od 10 poena koji spominju, je imao na čitavoj jednoj tekmi koju je odigrao u italijanskoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Marbl.

 

Ja inace ne ocekujem potpise ovog meseca, mislim da ce obzirom na sveopstu neizvesnost oko Covida gledati da se stedi na platama maksimalno.

Eventualno 1 novi igrac, ne racunajuci produzenja Gorde i Birceviciusa sto mislim da ce biti reseno.

 

CMM, Gorda

Jaramaz, Paige
Zagorac, Trifunovic
Thomas, Birca
Mosley, Jankovic


Fali jedan 1/2 ili 2/3 (ovo je u principu od preferencije trenera) i, nadam se startni centar. Sve preko ovoga bi me veoma iznenadilo.

Edited by lord_slawe_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Leonard said:
Malo postovanja nije na odmet. Vrabac pored kosarkaskih nedostataka koje ima, ostavio je srce na terenu igrajuci za Partizan.

Nešto kao Štimac u zvezdi

Za razliku od Stimca Vrabac nije prozivao navijace! A i kod Stimca je vrlo upitno ostavljanje srca na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Alex_Serbia said:

Grbovic hebeni klovn postao.

A voleo sam nekada da ga poslusam kod Tegija ( sto ne mogu reci za domacina). Imao je zanimljive, nekad za bivseg igraca atipicne komentare, prilicno objektivne (ako izuzmemo licni animozitet prema Dudi, Kecmanu i slicno 😄 ). Posto je po nekim informacijama bio plitkog dzepa, ocigledno je osetio priliku da se uvuce u dupe vlastima da bi se ogrebao za neku funkciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...