Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

2015. - Ma sta ce nam Jokic, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.
 
 
2019. - Ma sta ce nam Stimac, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.


Misljenje o Stimcu je formirano jos 2008. godine kada nas je Kari trenirao. Nikada necu zaboraviti kada je na derbiju dao kos, krenuo da se raduje i mi u kontri zbog toga primamo poene.


Ovo za Jokica je jedna od najvecih gluposti napisanih na novom forumu, a konkurencija je ostra.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites



Misljenje o Stimcu je formirano jos 2008. godine kada nas je Kari trenirao. Nikada necu zaboraviti kada je na derbiju dao kos, krenuo da se raduje i mi u kontri zbog toga primamo poene.


Ovo za Jokica je jedna od najvecih gluposti napisanih na novom forumu, a konkurencija je ostra.
Hahaha sećam se, kad je Kari rekao kada pojedinci dadu koš raduju se kao da su dali gol.. A na drugoj strani mi primamo koševe.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dingospo90 said:

 


Misljenje o Stimcu je formirano jos 2008. godine kada nas je Kari trenirao. Nikada necu zaboraviti kada je na derbiju dao kos, krenuo da se raduje i mi u kontri zbog toga primamo poene.
 

 

 

Cuveni Karijev komentar 

"Ovaj naš Štimac raduje se košu, kao Džajić kad postigne gol. I dok se on raduje, mi na drugoj strani primimo koš"

 

 

p.s. Dzajic mora sa onim mekim dz koje podseca na dj da se procita za potpun dozivljan. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Štimac je verovatno Čovićev kec iz rukava da Felipe ne izgleda kao jedini diletant u ekipi. Grozan igrač koji ima neku korist samo kad se igra za njega na postu, što nijedna ozbiljna ekipa sebi ne može da dozvoli da im bude među glavnim opcijama. Pri tome, ima ime u Evropi pa nije ni jeftin. Na sve to, krajnje patetičan lik. Štime je dobra opcija za osrednje EC ekipe jer je stvarno snalažljiv kao strelac iz posta i ofanzivni skakač. Sve ostalo je kod njega jeza, počev od odbrane, poentiranja van reketa, atleticizma do bilo kakvog osećaja za preostala 4 saigrača na parketu. Rekao sam 100 puta, centar koga se protivnički bekovi ne plaše nego se raduju da ga vide na parketu. Nema potrebe za ovom simbiozom, njemu je sasvim lepo da mlati pare i budži prazne brojke po osrednjim ekipama, snaći ćemo se nekako i bez njega. 

  • Like 21
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Cuveni Karijev komentar 

"Ovaj naš Štimac raduje se košu, kao Džajić kad postigne gol. I dok se on raduje, mi na drugoj strani primimo koš"

 

 

p.s. Dzajic mora sa onim mekim dz koje podseca na dj da se procita za potpun dozivljan. 

"Necu da vidim glava dole,

hocu da vidim glava gore.

Oni dadu koš,vi skidate gace 😂😂😂"

Neponovljivi Kari...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pakito said:

Štimac je za 300k sasvim solidno rešenje. Sta je problem ako dodje za tu svotu novca ? Ima boljih centara ......  polako :)))

 

Plej - za naše uslove ------ mamo...eb :)))))

 

Verovatno je neko i pre 3-4 sezone pisao da je Bjelica sasvim solidno resenje za 400k.

 

Koliko je Stimac promenio klubova od kada je otisao i kakve su rezultate postigle te ekipe u takmicenjima u kojima su nastupale? Mnogi napisu da je u Efesu u evroligi imao sjajnu statistiku, a propuste da napisu da je Efes sa tim Stimcem bio zakucan za 16. mesto u evroligi te sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pakito said:

Štimac je za 300k sasvim solidno rešenje. Sta je problem ako dodje za tu svotu novca ? Ima boljih centara ......  polako :)))

 

Plej - za naše uslove ------ mamo...eb :)))))

Evo druze ovako, ti napises ime pleja koji je nas kao,  mozes na forumu mozes meni na PP, ako pogodis imas rucak i pice za tebe i gospodju, ne pogodis javno na forumu kazes nisam insajder i necu vise iznositi insajd infoe, IZVINITE NA LAZNIM DOJAVAMA. Moze?

Link to comment
Share on other sites

@Pakito hajde obrati paznju... vec sam ti sve rekao za situaciju oko Teodosica. Ponavljas se. Pricao si da je potpisan a coveka niko nije ni kontaktirao. 

 

Ili reci, konkretno, sta imas ili cuti. To sto kazes, ako ne bude istina, bolje nemoj vise dolaziti na forum. OK? Ako bude tako kako si rekao, javno cu ti se izviniti, saljem pivo gde god da si.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, losmi17 said:

Btw, upravo me blokirala ta pateticna pihtijasta masa na tviteru. Osecam se pocastvovano.

 

Internet in all its glory.

Nekakav losmi, koji ni u svom niku nije u top 15, sa jos nekakvijeg foruma, o osvajacu medalja na reprezentativnom i klupskom nivou kluba za koji navija i zemlje koju kosarkas predstavlja.

Degutantan si, plus si napisao preko 20 istih postova na ovu temu, sto je klasicno flejmovanje.

Odmori da te ne bi odmarali.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo lose napraviti jedan graf, svih centara u Evropi u zadnjih 5god. X-axis - poeni na 40mins po utakmici; Y-axis - skokovi na 40mins po utakmici; Tacka na grafu tj. velicina srca bi znacila emotivnu povezanost sa KKCZ, a jacina crvene boje koliko bi igrao ispod cijene.

 

 

Ja vjerujem , ako brojke ne lazu, da bi Stimac bio ubjedljivo najbolje rijesenje. Jos ako se uzme u obzir da ce nam biti drugi/treci centar u postavi, tek se vidi koliko ste razmazeni. Sramota.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2019 at 3:30 PM, Wook said:

Kako sut za 3 nije bitan od pleja???

Nisam ni rekao da nije bitan nego da nam taj segment kod njega najmanje smeta. Vec imamo streljacki vod postrojen na liniji za 3(i to na svim pozicijama) tako da nam je njegov sut najmanje problematican. Ponovicu se, ali ovo sto se vidi sa klipova, je da ima osecaj za prostor, da je prodoran igrac, da je u stanju da baci precizan alleyopp, da je u stanju da pronadje igraca pod kosem, da ima dobre uglove dodavanja, u stanju je da pronadje igraca spolja, ima visinu, ima snagu. Da ima makar solidan sut spolja ne bi mi ni razmisljali o njemu. Mora nesto da mu fali

 

Evo Dzo Regland je plej koji je imao skoro 40% za 3 u regularnoj fazi EC kod nas. U Kantu-u i Armaniju sutirao i 44 i 46%. Preko 80% sa slobodnih.

Da li bi njega doveo na ovakav nas tim?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...