Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

On 1/11/2021 at 9:10 AM, božija noga said:

Za strimove koristio sam često sajt livetv.sx 

 

Da obavestim one koji ga koriste (ako jos ima takvih osim mene) da je cenjeni livetv.sx preminuo 😞 

 

Mozda ga oprave, ne bi im bilo prvi put. Sjajan je sajt, apsolutno svaka utakmica je mogla da se nadje na njemu.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ne sam Safete said:

Je li neko plaćao EL TV?

Ako jeste, koja je varijanta, sa šifrom se mogu ulogovati na bilo koji uređaj ili je ograničeno?

Ja sam imao prosle godine, ograniceno je na 1 uredjaj. Sacekaj sledeci mjesec mislim da ce biti neki Early Bird promo kod za to da te ispadne jeftinije. Imas EL i EC live i on-demand, ja sam na racunaru pratio utakmice imas i opciju split screen na 2-4 meca istovremeno da pratis ako te interesuje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Zna li neko gde može da se gleda Srbija-Grčka?

 

Hvala!

Ako nekoga zanima, uplatio sam Courtside 1891, poprilično jeftino za pola godine ($29 australijskih dolara). Sve Evrobasket i kvalifikacione utakmice uživo i on demand. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poz braco, mozda neki vec znaju, neki ne. moj je rd-live.com site, i tu imamo domace kanale, trenutno nisu toliko stabilni, pa me zanima neko iz Srbije ako ima iris go od mts-a ili supernova tv, ugl gdje imaju arene sport, da mi posudi na dan da probam nastimat stabilne kanale na sajtu..

inace imaju prenosi na sajtu i fudbala i kosarke, svih nasih ekipa 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...