Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

10 hours ago, Riad said:

gleda li neko preko rd-live.com ? volio bih ako neko gleda, da mi javi iskustvo, sugestiju, prijedlog. Hvala 🙂 

 

Brt, kad dolazis u moje krajeve, imas rucak/veceru 

 

Npr, kod basketa,  da ti na vrhu liste  budu EL/EC, a ne pri dnu, posle nekih znj liga 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

Brt, kad dolazis u moje krajeve, imas rucak/veceru 

 

Npr, kod basketa,  da ti na vrhu liste  budu EL/EC, a ne pri dnu, posle nekih znj liga 😁

Hahaha, moram doci nekad derbi pogledat, makar u abi. 
Pogledat cu sad da pusham, aba, el. ec ispred ostalih haha 😄 Hvala na prijedlogu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

pisali ste mi poruke u dm, izvinjavam se sto jucer partizan nije najbolje radio, nisam bio kuci da ispratim greske na sajtu, dodao sam za zvezdu veceras ako se isto desi da ima SK stalno tu 🙂
takođe, sretni praznici braco 🙂

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cao ekipa, bas ne znam u kojoj temi da pisem pa evo ovde da se javim 🙂 Za sve koji pratite prenose na RD live, objavili smo statistiku za Decembar i najavili nagradnu igru upravo za one koji prate prenose na sajtu. 
Pogledajte objavu na našem instagramu (@rdcentar) i ostavite lajk i komentar kao znak podrške 🙂

https://www.instagram.com/p/CnevZPdtxW3

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozz, izgleda da sam ja ovaj topic preuzeo haha, sorry moderatorima za DP i TP.

Zanima me, da li neko od vas posujeduje sling USA network? sa uključenim NBA League Passom, probao sam kupiti ali je dozvoljeno samo na teritoriji Amerike. Ukoliko ima neko da posjeduje ili bi kupio, voljan sam platiti.. 
Ovo pisem iz razloga ako ovo uspijem nabaviti na sajtu bi bile obuhvacene sve NBA utakmice..

Također, prenos derbija večeras imate na sajtu u opisu mog profila 🙂 


Hvala puno i izvinjavam se staffu jos jednom na TP i DP, ali ovo je moj topic 🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neka i ovdje, kolega podijelio kvalitetan sadržaj

 

2 hours ago, Volter said:

https://streamgoto.sx/b/basketball/

 

Nedavno sam otkrio ovaj sajt, neko ga je možda i ovde postavio. Za svaku utakmicu imate više od 20 linkova. Većina je odlična, pogotovo španski i grčki linkovi a i ovi sa zvezdicom sa engleskim komentatorom ili bez komentatora. Obeležite ga i večeras na miru gledajte utakmicu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

veče ekipa, samo da vas obavjestim da smo obezbjedili sve utakmice nba lige na sajtu rd-live.com , svaka utakmica ce imati minimalno 2 prenosa (domaci i gostujuci kanal) bas kao i na NBA league passu 🙂

Uzivajte, također ako zelite neki kanal na sajtu, kontaktirajte me preko DMa 🙂

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2023 at 3:10 PM, uncletima said:

Pass mal auf, rd. Uvek cu ti reci fala, ali nije se samo jednom desilo da nasu EL tekmu pokazes kao njinu. Dakle, Zvezda ooooo.

ne hvatam ti bas odgovor, mozes li objasnit haha

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2023 at 5:54 PM, rd_ said:

pisali ste mi poruke u dm, izvinjavam se sto jucer partizan nije najbolje radio, nisam bio kuci da ispratim greske na sajtu, dodao sam za zvezdu veceras ako se isto desi da ima SK stalno tu 🙂
takođe, sretni praznici braco 🙂

Svaka cast na trudu, sve ima, sve izgleda lepo i pregledno, slika super, ali nisam do sada nijednu utakmicu odgledao da nije bio neki bag, da ne secka ili nesto. A trenutno na Srbija-Velika Britanija nema zvuka. Mala kritika sa nadom da ce se popravljati nedostaci jer stvarno imas potencijal da imas najjaci sajt gde cu sve pratiti.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Gb92 said:

Al mogu da pomognem savetima 🙂 🙂

Ako imas neki prijedlog javi u DM haha, ako ja budem nesto trebao pisem ti 😄

 

18 minutes ago, Snjofko said:

Svaka cast na trudu, sve ima, sve izgleda lepo i pregledno, slika super, ali nisam do sada nijednu utakmicu odgledao da nije bio neki bag, da ne secka ili nesto. A trenutno na Srbija-Velika Britanija nema zvuka. Mala kritika sa nadom da ce se popravljati nedostaci jer stvarno imas potencijal da imas najjaci sajt gde cu sve pratiti.

Hej brate, evo pokusavam otkloniti problem, a za ostalo, vecinu stvari diktira brzina interneta korisnika, pa sada to pokusavam svesti na neki minimum da bude kvalitet dobar a da ne vuče puno interneta 🙂 Hvala u svakom slucaju

@Snjofko je li stigao zvuk? 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...