Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

22 hours ago, Stiletto said:

Sad probao, SBB mreža, radi Cast na TV, pored Arena tu su i NBA TV, Superstar, Partizan TV... (Derbi Kup 1988, Đia juri Bursaća... 😄)

 

Kao korisničko ime ostavljate broj telefona na koji stiže SMS sa verifikacionim kodom. Ala će da bombarduju "marketinške agencije"...)

Super je što cast radi dobro, ali su baš slepci što nisu napravili web aplikaciju. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2020 at 11:03 AM, Fantazi manijak said:

Kod mene radi besprekorno. Malo bolji net i radi fenomenalno. Doduse, ja sam van Srbije, pa ne znam kakva je situacija tamo. Mnogi koji su ovo instalirali su prezadovoljni, nikad nikakvih problema nisu imali.

 

Instalirano sve kako valja.. Ali strimovi mi ne rade, pošto čim uđem na neki od kanala me izbaci na početnu..

Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2020 at 11:28 AM, Green23 said:

Super je što cast radi dobro, ali su baš slepci što nisu napravili web aplikaciju. 

Ako imas android skini BlueStacks na kompu, uloguj se sa svojim GooglePlay nalogom i mozes da koristis sve aplikacije iz mobilnog na desktopu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rade svi EON paketi koje kupuješ zasebno (EON sport, EON family...). Rade na apsolutno svim mrežama. Ono što SBB ograničava je ako vam je neko dao pristup EON-u koji ima kao dodatnu uslugu uz svoj kablovski paket. Tada recimo ne rade neki kanali poput SK-a, Nove S, N1 itd. ako ste na MTS mobilnoj mreži ili na nekom njihovom kablovskom netu. Meni jer ortak, koji je na SBB-u, dao pristup jednom takvom nalogu i mogu da potvrdim da rade svi kanali na Supernova netu (bivši Radijus Vektor) ali ne rade kada pređem na mobilni MTS net. S druge strane, EON sport radi perfektno na svim mrežama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Kako bre? Ja imam supernova net i dokupio sam eon sportski paket i sve šljaka ok.

 

19 minutes ago, pendulum said:

Rade svi EON paketi koje kupuješ zasebno (EON sport, EON family...). Rade na apsolutno svim mrežama. Ono što SBB ograničava je ako vam je neko dao pristup EON-u koji ima kao dodatnu uslugu uz svoj kablovski paket. Tada recimo ne rade neki kanali poput SK-a, Nove S, N1 itd. ako ste na MTS mobilnoj mreži ili na nekom njihovom kablovskom netu. Meni jer ortak, koji je na SBB-u, dao pristup jednom takvom nalogu i mogu da potvrdim da rade svi kanali na Supernova netu (bivši Radijus Vektor) ali ne rade kada pređem na mobilni MTS net. S druge strane, EON sport radi perfektno na svim mrežama.

Evo Chaose : D 

Probao sam na Threepovu sifru. Nisam znao da samo tako ne moze. Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Kad ste se vec raspisali... Hteo da se prebacim na eon za kucu i danas saznam da je za funkcionalnost smart boxa potrebno da tv bude na max 1,5m od modema, sto je po mojoj trenutnoj postavci u sobi nemoguce. Jedno resenje je da preselim komp (necu da razvlacim mrezni po sred sobe), ali mi to bas nesto i ne odgovara, sta forumasi predlazu od ostalih resenja? 😃

 

Komp i tv su mi jedno prekoputa drugog u sobi, razdaljina cca 2,5m

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nlavrnja said:

Kad ste se vec raspisali... Hteo da se prebacim na eon za kucu i danas saznam da je za funkcionalnost smart boxa potrebno da tv bude na max 1,5m od modema, sto je po mojoj trenutnoj postavci u sobi nemoguce. Jedno resenje je da preselim komp (necu da razvlacim mrezni po sred sobe), ali mi to bas nesto i ne odgovara, sta forumasi predlazu od ostalih resenja? 😃

 

Komp i tv su mi jedno prekoputa drugog u sobi, razdaljina cca 2,5m

https://gigatron.rs/mrezne-karte-i-adapteri/dlink-dwa-131-wireless-n-nano-usb-adapter-16724

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, nlavrnja said:

Kad ste se vec raspisali... Hteo da se prebacim na eon za kucu i danas saznam da je za funkcionalnost smart boxa potrebno da tv bude na max 1,5m od modema, sto je po mojoj trenutnoj postavci u sobi nemoguce. Jedno resenje je da preselim komp (necu da razvlacim mrezni po sred sobe), ali mi to bas nesto i ne odgovara, sta forumasi predlazu od ostalih resenja? 😃

 

Komp i tv su mi jedno prekoputa drugog u sobi, razdaljina cca 2,5m

 

Bem li ga meni je komp u jednoj, a STB MTStv u sasvim drugoj sobi ima mnogo vise od tih 1.5 metra i sve radi kako treba. Treba da bude sto blize tako uvek kazu, e sad ne znam da li je to neko pravilo, evo kod mene radi i ovako bez problema. I to sam kupio dugacak kabl.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim iptv kineska lista. 20 € na godinu dana. 392 kanala ex-yu, svi sport klubovi sve arene, tri kanala planet sport sa ligom prvaka, a neki su čak i u FHD. Zatim preko 700 kanala iz USA, nba League pass, and nfl, espn, and fox sport kanali, mlb, nhl. Ja sam uzeo ima prije mjesec dana i super sam zadovoljan. Samo morate imat dobar bit rate. Možete instalirati na više uređaja ali gledat na samo jednom u isto vrijeme. Ja imam instalirano na Android Box - u, računalu i mobu. Ne smije se koristiti vpn. Ja koristim aplikaciju Iptv smarters ali može i na kodi ili vlc. Ako nekog slučajno zanima mogu mu pustiti link na PM od tog Kineza na Aliexpress-u. Cijena sitnica za ono što se može naći. Tu su još i sky kanali, Bein Sport i Netflix, ex-yu filmovi i serije. 

Edited by bodo
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

sta je bre to... dzabe deluje ako ima sve to. 

Stvarno za malo para možeš gledat šta hoćeš. Ima mogućnost na 6 mjeseci ili godinu dana. Prvo zatražis probnu M3U listu koja vrijedi 24 sata i vidiš da li ti odgovara pa tek onda se ili odlučiš platit pretplatu ili ne. Lik je i bio jako ljubazan u komunikaciji. Pošalje ti i link kako se sve to instalirauzavisnosti od uređaja. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bodo said:

Stvarno za malo para možeš gledat šta hoćeš. Ima mogućnost na 6 mjeseci ili godinu dana. Prvo zatražis probnu M3U listu koja vrijedi 24 sata i vidiš da li ti odgovara pa tek onda se ili odlučiš platit pretplatu ili ne. Lik je i bio jako ljubazan u komunikaciji. Pošalje ti i link kako se sve to instalirauzavisnosti od uređaja. 

pa to mu dodje nesto kao ovaj kodi Blue Thunder build koji koristim?  Samo sto ovo jedan dan radi pa 3 ne radi. 

Link to comment
Share on other sites

 

19 minutes ago, MrTripleDouble said:

pa to mu dodje nesto kao ovaj kodi Blue Thunder build koji koristim?  Samo sto ovo jedan dan radi pa 3 ne radi. 

Imam ja i to. Ali je tako kao što i sam kažeš. Više ne radi nego što radi. A ovo šta ja imam radi zasad super. 

Screenshot_20210103_231031_com.nst.iptvsmarterstvbox.jpg

Evo ti slika. Gledam na sportklubu 2 FHD Arizona-La Rams

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...