Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

5 minutes ago, Perkos2 said:

Samo čekam trenutak kad će don Terzić da označi krivca za ispadanje od Makabija. Nije teško da pogodite ko će biti proglašen za krivca. Piksi naravno a plaćenici će krenuti da medijski to podržavaju

Nece Piksi, imas po vestima vec, glavni krivac zli stranac Kanga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Samo čekam trenutak kad će don Terzić da označi krivca za ispadanje od Makabija. Nije teško da pogodite ko će biti proglašen za krivca. Piksi naravno a plaćenici će krenuti da medijski to podržavaju

Hm, da vidimo... Piksi je ubio samopouzdanje Kataiju i Rodicu nepozivanjem u reprezentaciju. Krivac je za broj stranih igraca. Sta jos tu moze da se doda.. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da po društvenim mrežama i sportskim portalima jedno 90% navijača direktno krivi Stankovića za ovo ispadanje ...

Tako da mi to upiranje prstom u Kangu od strane plaćenih novinara izgleda malo glupo ....

Mada realno i da svi počnu da prozivaju trenera,to opet ništa neće promeniti jer on ne namerava da ide a koliko vidim ni Terzić ne namerava da ga tera,naprotiv ...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koj će moj nama ove emisije o fudbalu na tv-u. Arena Sport, država spucala ogromne pare u njih, dali im studio ili šta već u Sava Centru čini mi se, sve šljašti lepo spolja, a iznutra tuga, strah, jad. 

 

Zamislite samo šta bi radili sinoć Stankoviću, sportskom direktoru, igračima... na Sky-ju ili BT Sportu?

Nisam ja za pljuvanje non stop i kritiku, jbg stvarno se neke stvari nekad dese i mnogo boljima, ali brate mili ne možeš čitav život i posle svakog jebenog debakla da se ponašaš kao da se ništa nije dogodilo. Nikada nećeš napred tako, ako sam sebi ne budeš najveći kritičar. 

 

Ni jedna eimisija na televiziji gde možeš nešto normalno i pametno da čuješ o fudbalu. Kada ste poslednji put videli da su u nekoj emisiji tri gosta i da se ne slažu oko mišljenja da diskutuju, da razmenjuju stavove i mišljenja kako bi trebalo? To je sasvim normalno. Ja to kod nas NIKADA nisam video. Ne znam da li je bilo pre,  staroj YU možda ali ovo sada nikada. Svi se nešto kao slažu, tapšu jedni druge po ramenima a niko ne sme da kaže nešto pametno, da pita nešto korisno, da to deluje kao da se zainteresuješ za problematiku. 

 

A pobediš bravo sve super, dali momci sve od sebe svaka čast, nema zamerke nikome, a izgubiš sve super, srce na teren to je bitno, nema zamerke nikome. Totalno jedna ravna linija. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Guru said:

 

Defanzivni vezni nam je apsolutno neophodan, tandem Kanga-Kangva nikako ne može da drži sredinu protiv iole ozbiljnijeg protivnika, posebno imajući u vidu da ispred njih igraju izrazito lenji i nespremni Katai, svileni Ivanić i defanzivno neodgovorni Bukari. Ne znam kako i kada se na ovom topiku zapatilo to da se jajarenjem smatra prisustvo defanzivnog veznog igrača u postavi, tim mora da ima neki balans, a mi to u ovom trenutku uopšte nemamo.

 

Kao što reče @BattleBender previše je tu majstora koji out of possession ne rade skoro ništa, pa prečesto ne možemo do poseda jer ne postoji pritisak na protivničku zadnju liniju, ne dobijamo duele, kroz sredinu nam se šetaju bez problema jer naši veznjaci prate pogledom protivnike, prelako nam neometani ulaze u poslednju trećinu i štoperi nam ostaju na vetrometini...

 

Desni bek i defanzivni vezni su pod obavezno ako imamo ikakve ambicije, a i špic bi svakako dobro došao.

 

 

Mi imamo defanzivnog veznog u vidu Sanoga. Dovoditi Adoa za 2 miliona da bi se igrala LE gde cemo uglavnom igrati protiv ekipa od kojih smo jaci, po meni nema smisla. Kangva i Kanga nisu uopste tolko suplji kao sto su izgledali u prvom mecu gde nas je Makabi razbio presingom. Veci problem je bio sto niko od ovih napred nije igrao odbranu, a u tom slucaju mozemo i Kantea da imamo na sestici ima da duva promaja, jer on ne moze da se multiplikuje u odbrani.

 

Po mom misljenju, treba uigravati Kangvu i Kangu u sredini uz Sanoga u jacim utakmicama gde bi Kangva bio klupiran, i u januaru dovesti eto tog Adoa ili nekog takvog profila, taman kad Sanogu istekne ugovor. Do tada, nema potrebe da dupliramo, osim ako se Sanogo ne proda sad.

 

Desni bek starter nam jako treba i to se nadam da cemo sto pre resiti. Spic nam treba, ali startnog vec imamo. Steta je sto su Ohija tako brzo prodali. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Juan said:

Meni je misterija šta se dešava sa našim igračima kada počne drugo poluvreme. Nije ono sinoć bilo prvi put. Jednostavno na odmor ode jedna ekipa, a vrati se druga. Kao da se uplaše poluvremena.

Ja ne znam sta njima Stankec govori na poluvremenu.

 

Kontam da je juce izbacio svu zuc na Kangu zbog greske...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da sam ikad vidio da jedna ekipa onoliko padne kao mi u drugom plv. Bas brutalno izgledalo. Govor tijela je davao utisak da ce se samo srusiti..onaj se sagnuo i sa obe ruke se drzi za koljena, onaj u krupnom kadru dise kao da mu je svaki uzdah posljednji u zivoti, onaj se krece silom inercije..Kanga je kiksnuo jer je ocekivao da ce sudija svirati kraj, vjerovatno je zato nonsalantno krenuo sa loptom. Cak mi se ucinilo da je sudija krenuo da svira ali je onda spustio ruku i jbg. Sut jeste bio po sred gola ali vidjelo se da je lopta imala neku cudnu putanju..Definitvno bi bolje bilo da smo ga dobili iz penala. Kanga je morao ostati u igri. Narocito jer Kangva izgleda nigdje veze i ne moze on sam drzati vezu. Srniceva ruka je klasicna osveta sudbine. Jebo ga Srnic da ga jebo. Boli me vise kurac koliko je dobar momak i sto daje maksimum. Druze, pravis penal svaku bitniju utakmicu. Voz. I tacka. Pavkov isto. Debil kojem se kulira svaka greska i kretnja kao da sam ja usao u igru. I na kraju, Dejan koji kaze da je dao sve od sebe. OK, ispao si od losije ekipe a ipak si dao sve od sebe. Znaci, bolje ne mozes. Imaj dovoljno obraza, zahvali se na ukazanoj sansi i radi nesto van Zvezde. I da, Mrkela je stvarno smijesan lik. I dzaba mu sve na svijetu kad ce ostati upamcen kao pizdurina obicna. Fuj.

Edited by Marokanac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što se novinara sa arene tiče samo pogledajte kakva je splačina njihov direktor i sve  će vam biti jasno. Sve je postala kombinacija i za upravu i za trenere za igrače za navijače za novinare a verujem da se i častičice i ekonomi preko burazerko-kumovskih veza ubacuju u Zvezdu. Niko ni za šta ne odgovara kad ih malo frka oni opljunu ili Piksija ili zle komšije i odmah mobilizacija. Ni Milova hobotnica u Crnoj Gori nije tako dobro organizovana kao ova u Zvezdi. Terzic, Mrkela, Negic ne zna se ko je gori kao čovek, rođenu decu bi prodali samo da zadrže svoje pozicije. Stankovic im je legao kao bingo, ima ime, vole ga navijači, nesto zna fudbala a i lako je da ga uceniš pa sve funkcioniše super. Onaj što lebdi obezbedio ligu bez briga gde ne moraš ni da 8graš već si šampion. A onda dođe jedna utakmica u Evropi gde sve to lepo izađe na videlo, istina mediji se potrude da se nekako to prikrije a ako zatreba baciće se i krivica na nekog za koga terzic proceni da mu je preskup i da moze bez njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo jedan od komentara na debilnu objavu iz kluba o prolasku u LE, izgleda da im ne prolazi mantra, nije da ce nesto promeniti ali lepo je videti da ljudi imaju oci:

-"To smo ostvarili prije 15 dana, plasman u UEFA ligu, ne sinoc... Danas ovaj post nema smisla. Sinoc smo izgubili Ligu Sampiona... Nemojte nas praviti budalama i predstavljati kao da je sve ok, nije ok. Imajte postovanja prema ljudima koji su napunili Marakanu!"

:23:

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Ja ne znam koj će moj nama ove emisije o fudbalu na tv-u. Arena Sport, država spucala ogromne pare u njih, dali im studio ili šta već u Sava Centru čini mi se, sve šljašti lepo spolja, a iznutra tuga, strah, jad. 

 

Zamislite samo šta bi radili sinoć Stankoviću, sportskom direktoru, igračima... na Sky-ju ili BT Sportu?

Nisam ja za pljuvanje non stop i kritiku, jbg stvarno se neke stvari nekad dese i mnogo boljima, ali brate mili ne možeš čitav život i posle svakog jebenog debakla da se ponašaš kao da se ništa nije dogodilo. Nikada nećeš napred tako, ako sam sebi ne budeš najveći kritičar. 

 

Ni jedna eimisija na televiziji gde možeš nešto normalno i pametno da čuješ o fudbalu. Kada ste poslednji put videli da su u nekoj emisiji tri gosta i da se ne slažu oko mišljenja da diskutuju, da razmenjuju stavove i mišljenja kako bi trebalo? To je sasvim normalno. Ja to kod nas NIKADA nisam video. Ne znam da li je bilo pre,  staroj YU možda ali ovo sada nikada. Svi se nešto kao slažu, tapšu jedni druge po ramenima a niko ne sme da kaže nešto pametno, da pita nešto korisno, da to deluje kao da se zainteresuješ za problematiku. 

 

A pobediš bravo sve super, dali momci sve od sebe svaka čast, nema zamerke nikome, a izgubiš sve super, srce na teren to je bitno, nema zamerke nikome. Totalno jedna ravna linija. 

Zato ljudi vole da cuju Radeta Bogdanovica, bio u pravu za neke stvari ili ne. Ima svoje misljenje i autentican nastup, ne plasi se da podeli i neku kritiku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Ja ne znam koj će moj nama ove emisije o fudbalu na tv-u. Arena Sport, država spucala ogromne pare u njih, dali im studio ili šta već u Sava Centru čini mi se, sve šljašti lepo spolja, a iznutra tuga, strah, jad. 

 

Zamislite samo šta bi radili sinoć Stankoviću, sportskom direktoru, igračima... na Sky-ju ili BT Sportu?

Nisam ja za pljuvanje non stop i kritiku, jbg stvarno se neke stvari nekad dese i mnogo boljima, ali brate mili ne možeš čitav život i posle svakog jebenog debakla da se ponašaš kao da se ništa nije dogodilo. Nikada nećeš napred tako, ako sam sebi ne budeš najveći kritičar. 

 

Ni jedna eimisija na televiziji gde možeš nešto normalno i pametno da čuješ o fudbalu. Kada ste poslednji put videli da su u nekoj emisiji tri gosta i da se ne slažu oko mišljenja da diskutuju, da razmenjuju stavove i mišljenja kako bi trebalo? To je sasvim normalno. Ja to kod nas NIKADA nisam video. Ne znam da li je bilo pre,  staroj YU možda ali ovo sada nikada. Svi se nešto kao slažu, tapšu jedni druge po ramenima a niko ne sme da kaže nešto pametno, da pita nešto korisno, da to deluje kao da se zainteresuješ za problematiku. 

 

A pobediš bravo sve super, dali momci sve od sebe svaka čast, nema zamerke nikome, a izgubiš sve super, srce na teren to je bitno, nema zamerke nikome. Totalno jedna ravna linija. 

Znaš kako, pođi od toga gde živimo:
1. Novinari i sportisti kod nas su jako bliski i tu se u startu gubi neka objektivnost. Neko ti da intervju, popričate, zajebavate se...on odigra loše, onda ti bude glupo da nešto kenjaš po njemu jer ti neće dati ponovo izjavu. (bezbolna varijanta)

2. Državna televizija, državni klubovi, državna Uprava. Kenjaš po igračima/treneru na televiziji čiji je gazda neko jako blizak sa vrhom vlasti i naravno, sa Upravom kluba. Odmah Terza zove i pita "alo, šta se ovo dešava, briši tekst/ne zovi više ovoga u emisiju". Odmah ide konferencija "znamo iz čije kuhinje ovo dolazi" i zabrana novinaru da dolazi na Marakanu (dešavalo se), optužba da si crno-beli novinar. (umereno)

3. Neki novinar se osmeli da udari na Zvezdine gardiste. Gardiste a i trenera vole Delije. Dirnuo si im ljubimce, mogu da te sačekaju lako u mraku da se objasne s tobom. Najbolja varijanta je da ti posvete transparent.

Npr, to što ćeš prijaviti pretnje nadležnima, nećeš dobiti ništa...jer policija>navijači>država>uprava, sve je to ista bratija. (hardcore)

 

Dolazimo do toga da nema nezavisnog ni sportskog novinarstva. Nisu svi potkupljeni, već niko ne želi bilo šta da rizikuje. Ima platu, vodi emisiju, zašto bi se nešto talasalo. Misliš na porodicu i svoj život...jebeš sport i profesionalizam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Zato ljudi vole da cuju Radeta Bogdanovica, bio u pravu za neke stvari ili ne. Ima svoje misljenje i autentican nastup, ne plasi se da podeli i neku kritiku.


Bukvalno niko normalan ne voli da čuje tu zadriglu budaletinu koja samo ispaljuje otrcane fraze i rasističke stereotipe. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Znaš kako, pođi od toga gde živimo:
1. Novinari i sportisti kod nas su jako bliski i tu se u startu gubi neka objektivnost. Neko ti da intervju, popričate, zajebavate se...on odigra loše, onda ti bude glupo da nešto kenjaš po njemu jer ti neće dati ponovo izjavu. (bezbolna varijanta)

2. Državna televizija, državni klubovi, državna Uprava. Kenjaš po igračima/treneru na televiziji čiji je gazda neko jako blizak sa vrhom vlasti i naravno, sa Upravom kluba. Odmah Terza zove i pita "alo, šta se ovo dešava, briši tekst/ne zovi više ovoga u emisiju". Odmah ide konferencija "znamo iz čije kuhinje ovo dolazi" i zabrana novinaru da dolazi na Marakanu (dešavalo se), optužba da si crno-beli novinar. (umereno)

3. Neki novinar se osmeli da udari na Zvezdine gardiste. Gardiste a i trenera vole Delije. Dirnuo si im ljubimce, mogu da te sačekaju lako u mraku da se objasne s tobom. Najbolja varijanta je da ti posvete transparent.

Npr, to što ćeš prijaviti pretnje nadležnima, nećeš dobiti ništa...jer policija>navijači>država>uprava, sve je to ista bratija. (hardcore)

 

Dolazimo do toga da nema nezavisnog ni sportskog novinarstva. Nisu svi potkupljeni, već niko ne želi bilo šta da rizikuje. Ima platu, vodi emisiju, zašto bi se nešto talasalo. Misliš na porodicu i svoj život...jebeš sport i profesionalizam.

Lepo si ovo umerenim rečima pojasnio iako je u stvarnosti sve mnogo gore. Sve i da razumem da ih ne napadaji ali da ih veličaju i kad su užasni na terenu i kad svesno bacaju krivicu na onog na kom im terza uperi prst je ipak neoprostivo. I ništa nije za dzabe, godinama sam hio na KZŠ i FK i KK odlično znam kako sve funkcioniše. Večini je Zvezda sredstvo za skupljanje love i pozicija a ne klub kojeg vole i žele mu dobro.

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

Sutra je verovatno konferencija za stampu pred Javor. Mogu misliti kakva ce to gomila da bude patetike, suznih ociju, ljubljenja grba, zahvaljivanja severu, ako sam ja problem, ja mogu odmah da odem i ostalih fekalija.

To je jos i podnosljivo.

Samo da ne krenu opet sa Borjanovim patetikama kako nije pravi zvezdas ko konstatuje da je Pavkov uvalio evrogol u sopstvenu mrezu, da je on primio gol po sredini sa 30+ metara ili da je Srnic igrao rukomet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Znaš kako, pođi od toga gde živimo:
1. Novinari i sportisti kod nas su jako bliski i tu se u startu gubi neka objektivnost. Neko ti da intervju, popričate, zajebavate se...on odigra loše, onda ti bude glupo da nešto kenjaš po njemu jer ti neće dati ponovo izjavu. (bezbolna varijanta)

2. Državna televizija, državni klubovi, državna Uprava. Kenjaš po igračima/treneru na televiziji čiji je gazda neko jako blizak sa vrhom vlasti i naravno, sa Upravom kluba. Odmah Terza zove i pita "alo, šta se ovo dešava, briši tekst/ne zovi više ovoga u emisiju". Odmah ide konferencija "znamo iz čije kuhinje ovo dolazi" i zabrana novinaru da dolazi na Marakanu (dešavalo se), optužba da si crno-beli novinar. (umereno)

3. Neki novinar se osmeli da udari na Zvezdine gardiste. Gardiste a i trenera vole Delije. Dirnuo si im ljubimce, mogu da te sačekaju lako u mraku da se objasne s tobom. Najbolja varijanta je da ti posvete transparent.

Npr, to što ćeš prijaviti pretnje nadležnima, nećeš dobiti ništa...jer policija>navijači>država>uprava, sve je to ista bratija. (hardcore)

 

Dolazimo do toga da nema nezavisnog ni sportskog novinarstva. Nisu svi potkupljeni, već niko ne želi bilo šta da rizikuje. Ima platu, vodi emisiju, zašto bi se nešto talasalo. Misliš na porodicu i svoj život...jebeš sport i profesionalizam.

 

Upravo tako, od A do S. 

 

Juce gledam u studiju Arene, svi pokunjeni , ok, to je normalno, ali gde je kritika??? Kao da smo odigrali super utakmicu, pa eto, nismo imali srece, a ono jebote tim mu se samounistio u 2/2 nicim izazvan, koj kurton dovede bivse saradnike Dejanove, ni trunke objektivnosti. 

Citam sad i ovaj tekst na Mozzart, cvece cveta sve je lepo, Liga Evrope jer SUPER takmicenje, bice bolje naredn put, narucen tekst od Terzica, ni trunke kritike i samokritike. 

 

Jedini koji je opleo po njima je Andjus, jutros u jednom emisiji, gde je potkacio sve redom, pocev od Srnica, Pavkova, pa do Dejana.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad sam pogledao ovaj klip sa Anđusom što je ovde okačen, lik je rekao bukvalno sve što se piše godinama na ovom mestu.

 

Kaže da se cene igračima veštački naduvavaju jer se neko, valjda misli na doktora iz Arizone, ugrađuje i ulazi igračima u ugovor i deli s njima lovu. Takođe, veli, da Kanga jedini zna fudbala, a namazao je Srnića... I pogotovo Pavkova.

 

Osudio je Stankelu što je izvukao Kangicu, kao da je kopipejstovao stavove odavde... Ili možda stvarno zna da se igrači dovode i plaćaju na štetu kluba.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...