Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

8 minutes ago, Venger said:

Balkanski mentalitet. Meni je najjace sto se nasi ljudi zgrazavaju od Terzica, a odusevljavaju Dinamom i Mamicem, koji je Terzic na kvadrat.

Ima barem jedna mala razlika, Mamić je veliki mafijaš a terzić mafijaška pudlica. Mamić ne dobija pare od države Hrvatske čak ulaže i neke svoje pare( kako god da su zarađenel) dok Terzic muva sa parama građana Srbije. Od kad je Hrvatska u EU od svakog transfera kad se proda igrač Dinama pare idu i poreskoj službi a kod nas u privatne dzepove.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

Ima barem jedna mala razlika, Mamić je veliki mafijaš a terzić mafijaška pudlica. Mamić ne dobija pare od države Hrvatske čak ulaže i neke svoje pare( kako god da su zarađenel) dok Terzic muva sa parama građana Srbije. Od kad je Hrvatska u EU od svakog transfera kad se proda igrač Dinama pare idu i poreskoj službi a kod nas u privatne dzepove.

Dobro, Mamic je trenutno u sukobu tamo sa vlastima, ali je i te kako bio blizak sa HDZ-om pocetkom 2000-ih. A u ostalom Grad Zagreb svake godine daje pare direktno iz budzeta za Dinamo i to dosta para.

10 minutes ago, pantelia said:

Ako nekog interesuje, mi bismo bili u grupi koj izvuce Marsej u slucaju da Dinamo prodje.

 

Ako Dinamo izgubi, pala bi nam grupa koju dobije Rendzers.

Ne kontam.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Venger said:

Dobro, Mamic je trenutno u sukobu tamo sa vlastima, ali je i te kako bio blizak sa HDZ-om pocetkom 2000-ih. A u ostalom Grad Zagreb svake godine daje pare direktno iz budzeta za Dinamo i to dosta para.

Ne kontam.

 

3 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kakve to veze ima?

 

Nema nikakve veze, ja sam debil, izvinite. Iz nekog razloga sam furao pricu da zreb ima veze sa koeficijentima, a nema.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, pantelia said:

Ako nekog interesuje, mi bismo bili u grupi koj izvuce Marsej u slucaju da Dinamo prodje.

 

Ako Dinamo izgubi, pala bi nam grupa koju dobije Rendzers.

 

U oba slucaja cemo dobiti grupu u kojoj cemo biti mi.

 

Edited by duboko
.
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Venger said:

Dobro, Mamic je trenutno u sukobu tamo sa vlastima, ali je i te kako bio blizak sa HDZ-om pocetkom 2000-ih. A u ostalom Grad Zagreb svake godine daje pare direktno iz budzeta za Dinamo i to dosta para.

Ne kontam.

Mamic je tamo glavni bos, ne sme ni jedan menadzer da ga ucenjuje niti mu lokalni krimos preporučuje ko će da bude pomoćni trener. Naravno tek mu vođe navijača ne smeju ni prići a kamoli da mu naređuju šta da radi. Daleko je terza od njega. Evo uđoše u LŠ uz dosta muke ali pare stizu, biće i za klub i za Mamića. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Samo da pitam da li bi smo mi bili u stanju da damo 2 gola u produzetku kao Dinamo?

 

Toliko.

Pa da imamo igràče sa klupe kao Dinamo verovatno da bi i mi dali dva gola ali naše rezerve kad uđu mi više ne napadamo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Balkanski mentalitet. Meni je najjace sto se nasi ljudi zgrazavaju od Terzica, a odusevljavaju Dinamom i Mamicem, koji je Terzic na kvadrat.

 

 

malo ste se zaleteli

 

a kad terzic bude prodavao igrace po 20, 30 miliona i procente od sledecih prodaja onda ce moci da se mozda poredi sa maminjom

 

covek je od jednog dinama koji je pre raspada juge bio nesto jaci od vojvodine po uspesima, a miljama iza hajduka uspeo da napravi najjaci i najkonstantniji tim na balkanu

Edited by vepar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vepar said:

 

 

malo ste se zaleteli

 

a kad terzic bude prodavao igrace po 20, 30 miliona i procente od sledecih prodaja onda ce moci da se mozda poredi sa maminjom

 

covek je od jednog dinama koji je pre raspada juge bio nesto jaci od vojvodine po uspesima, a miljama iza hajduka uspeo da napravi najjaci i najkonstantniji tim na balkanu

Dinamo je institucija i ponos Hrvatskog nogometa :))

Zvezda se ne može porediti sa njima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moguće, samo mislim da ni Dinamo nije što je bio nekih ranijih godina. 

Iskreno, ne bih se plašio njih toliko u nekom eventualnom dvomeču, koliko nas samih.

Pričam konkretno igrački, ne organizaciono.

 

Mislim da smo tu negde, čak i ako zaostajemo, približili smo se prilično za ovih 5-6 godina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

 

Mi imamo defanzivnog veznog u vidu Sanoga. Dovoditi Adoa za 2 miliona da bi se igrala LE gde cemo uglavnom igrati protiv ekipa od kojih smo jaci, po meni nema smisla. Kangva i Kanga nisu uopste tolko suplji kao sto su izgledali u prvom mecu gde nas je Makabi razbio presingom. Veci problem je bio sto niko od ovih napred nije igrao odbranu, a u tom slucaju mozemo i Kantea da imamo na sestici ima da duva promaja, jer on ne moze da se multiplikuje u odbrani.

 

Po mom misljenju, treba uigravati Kangvu i Kangu u sredini uz Sanoga u jacim utakmicama gde bi Kangva bio klupiran, i u januaru dovesti eto tog Adoa ili nekog takvog profila, taman kad Sanogu istekne ugovor. Do tada, nema potrebe da dupliramo, osim ako se Sanogo ne proda sad.

 

Desni bek starter nam jako treba i to se nadam da cemo sto pre resiti. Spic nam treba, ali startnog vec imamo. Steta je sto su Ohija tako brzo prodali. 

Sto je fora s Ohijem, zna li se ? Zasto je skrajnut na ovakav nacin ?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Venger said:

 

Prosle nedelje je pricao da imamo prejak tim i da smo favoriti protiv bilo koga osim top timova iz LŠ.

 

@Markoss Da li je tacno da dovodimo Vesovica na beka?

Meni se čini da Anđus namerno priča tako kako priča o kojoj god temi se radi,  slagalo se ili ne sa njegovim pravim mišljenjem, samo sa jednim ciljem: da se svidi širokom narodnom auditorijumu i radi dobijanja klikova,  pregleda,  čega god... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...