Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Retardi koji su se istripovali da postoji i zrno razloga da bilo ko poštuje njihovo mišljenje ili veruje više njima nego treneru i momcima koji su na 4 uzastopna takmičenja stigli do polufinala (i 3 finala) - i na istim uvek odavali utisak sjajne grupe ljudi

 

Dokaz dokle idu ljudska glupost, nerazumevanje, (prava) sujeta, navijačka zaslepljenost.. Odnosno da su ograničeni kao novinari Informera.

 

Odavno sam predlagao da je potrebno uraditi split, kao i da bi moderacija trebalo da razlikuje iznošenje argumentovanog mišljenja od polivanja teme fekalijama, koje ne vrede ič.

 

Ne mogu ni da zamislim na šta bi ličila tema da se ne stigne do (polu)finala.

 

Nek se bukvalno napravi fan tema (gde će biti dozvoljena kritika od onih koji su u stanju da napišu promišljeni post) i hejt tema, ako je potrebno.

  • Like 9
  • Thanks 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Sovinizam - 30-60 dana
Primeri: relativizacija ili negiranje sudski utvrdjenih zlocina, nazivanje celih naroda pogrdnim imenima, uvredljive generalizacije koje se odnose na celi narod, neku teritoriju ili poreklo.

Quote

Ovi Litvanci izgledaju ili kao da rade u Gestapou ili kao mesari koji izvrsavaju egzekucije. Ni kod starih Svaba nisam video toliko furanje na vajt pauer, arijevsku...pricu. Treba ih tuci svakom prilikom, gde god se sretnemo.

Zbog ovoga je banovan kolega pre 10 min, a mene zanima u kom filmu je dozvoljeno ovo ispod?
 

Quote

 pa jel moguće da smo toliko bre jedna prizemna nacija i jedan prost i pokvaren narod

ajde, ovo moze da se protumaci drugacije zbog konteksta, mogu da zazmurim ,ali ovo

Quote

Naravno da je moguce.  Odes na Teodosicev instagram i pored slike sa vencanja koju je postavio, kako bi obelezio godisnjicu, vidis preko 1400 komentara, uglavnom najprizemnijih uvreda i psovki, a sve samo zato sto nije potpisao za Zvezdu vec za Virtus.  Umobolna nacija, bila i ostala. 

 

Mogu li ja da pisem za druge nacije doticni bold? Savrseno mi se jebe sta vazi na politici i kakva pravila ste gore smislili, da je ok ako se pise za svoju drzavu, svoj narod, a za ako je za druge dodje berba usiju, ovde taj film necete da gledate, makar vam iskakao iz ormara svaki dan pre jutarnje kafe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zbog ovoga je banovan kolega pre 10 min, a mene zanima u kom filmu je dozvoljeno ovo ispod?
 

ajde, ovo moze da se protumaci drugacije zbog konteksta, mogu da zazmurim ,ali ovo

Mogu li ja da pisem za druge nacije doticni bold? Savrseno mi se jebe sta vazi na politici i kakva pravila ste gore smislili, da je ok ako se pise za svoju drzavu, svoj narod, a za ako je za druge dodje berba usiju, ovde taj film necete da gledate, makar vam iskakao iz ormara svaki dan pre jutarnje kafe.

@Dropkick Murphys Kratko, Ne mozes tako pisati za druge.

Da podebljam jer beshe ban pre neki dan:
Primarni Antiamerikanizam


Sta je ovo onda? Sekundarni antisrbizam i to je ok?

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...