Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 hours ago, dulematic said:

Realnog smo stavili sada u narani kera i ne pitaj ništa mod, jel svaki put kad da neki warn, utepa nekog da ga ni admin ne može opraviti :classic_laugh:

Reakcija Realnog kad procita

 

eYp68v3.gif

 

:classic_laugh:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Pocecu da verujem da svi koji vecito pikiraju nekoga iz moderacije ili citavu moderaciju imaju problem kao lisica u prici sa kiselim grozdjem.

 

Je l' moze moderator da pogresi? Naravno da moze. Je l' mozemo svi u moderaciji kada nesto resavamo kolektivno da pogresimo? Naravno da mozemo.

 

Da li moze o tome da se raspravlja normalno, trezveno, neutralnim tonom, argumentovano?

 

Ocigledno ne moze.

Edited by McLeod
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, McLeod said:

Pocecu da verujem da svi koji vecito pikiraju nekoga iz moderacije ili citavu moderaciju imaju problem kao lisica u prici sa kiselim grozdjem.

 

Je l' moze moderator da pogresi? Naravno da moze. Je l' mozemo svi u moderaciji kada nesto resavamo kolektivno da pogresimo? Naravno da mozemo.

 

Da li moze o tome da se raspravlja normalno, trezveno, neutralnim tonom, argumentovano?

 

Ocigledno ne moze.

Može !   samo za dijalog su potrebne dve strane !

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Stondisha said:

 

Reci Perkose?

Šta da ti rečem?

 

Da i moderatori treba da raspravljaju normalno, trezveno, neutralnim tonom, argumentovano.

Ja verujem da ti sve to već znaš, nego McLeod-a  da podsetim 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Da li moze o tome da se raspravlja normalno, trezveno, neutralnim tonom, argumentovano?

 

Ocigledno ne moze.

Ko je sa vlasti otišao mirnim putem? Vlast se uvek rušila nasilnim metodama 🙂

 

Će ti miniramo soliter, ali prvo ćemo da iselimo sve dobre ribe, čisto da zaboli više

 

i da produžimo ugovor Koscelnom

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dulematic said:

Realnog smo stavili sada u narani kera i ne pitaj ništa mod, jel svaki put kad da neki warn, utepa nekog da ga ni admin ne može opraviti :classic_laugh:

Tebe će Dravot da utepa zbog tog "jel" :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

On 7/30/2019 at 5:03 AM, Knipex said:

Tebe će Dravot da utepa zbog tog "jel" :lol_2:

 

Koliko se secam, ivan klajn je za njuz izjavio da se reci jel i jer mogu obe koristiti u bilo kojoj situaciji. 

Novo pravilo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Malo...premalo...mora to "zlo" da ispliva iz njega kad tad...

 

On 7/30/2019 at 7:30 AM, Kronostime said:

ne

 

On 7/30/2019 at 7:30 AM, Kronostime said:

Realnog smo stavili sada u narani kera i ne pitaj ništa mod, jel svaki put kad da neki warn, utepa nekog da ga ni admin ne može opraviti :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

Kao pravnik, a pre svega čovek, uvek i svuda se zalažem za slobodu govora i misli, te me zato ne dotiču uvrede na moj račun, što gore to bolje što se mene tiče ali koliko na ovom forumu vlada  cenzura i jednoumlje to je neverovatno. Mnogi bi pozaviledi rukovođenju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milijaš #10 said:

Kao pravnik, a pre svega čovek, uvek i svuda se zalažem za slobodu govora i misli, te me zato ne dotiču uvrede na moj račun, što gore to bolje što se mene tiče ali koliko na ovom forumu vlada  cenzura i jednoumlje to je neverovatno. Mnogi bi pozaviledi rukovođenju.

jbg otkad je soroš i formalno preuzeo forum ne moze drugacije

ali hteli smo novi hosting i sad mora da se istrpi

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ljudi, vec duze bi nesto da pitam/predlozim

jel postoji mogucnost da otvorim posebnu temu gde cu moci da kacim (ne samo ja naravno) stvari za partizan ali koje nisu striktno vezane za fk i kk, nego sta znam gtr, promocije, izlozbe, odecu, neke pesme, neka saopstenja, knjige... mislim ne znam sad tacno, nesto sto nije vezano striktno za teren ali ima veze sa partizanom

onako da bude opusteno da ne kazem blaga zeje*ancija, tipa misa tumbas kutak ili udruzenje pogrebnika: ljubitelji loseg fudbala i jeftinog piva ili tako nesto

ps ako bi mogao da zamolim da me ne odje*ete odmah na keca nego da se admini dogovore pa odluce i obrazloze

hvala

 

Edited by ranzo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...