Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

mislio sam, recimo da okacim krsmin intervju a da se ne brise, da ne dodju komsije i odmah jaooo vidi sta je rekao za zvezdu, da mogu da okacim poziv na neki koncert ili promociju knjige ili neku izlozbu, da moze da se prokomentarise ta knjiga ili izlozba... ne znam sad tacno, ono da mozemo da se zezamo sta znam okacimo nesto sa instagrama ili tvitera, gtr,  poziv na neku tekmu, mozda neki casopis, odeca... uz standarnu neku salu na nase napacene grobarske zivote

Link to comment
Share on other sites

Sto bi bila steta?
Sa takvim dvojcem na pleju bi ste bili vrlo zanimljiva ekipa za EL. :79:
Pusti ti EL, vama je briga kako bi izgledali u ABA i u KLS-u protiv vas, a dosadašnja iskustva vam, blago rečeno, nimalo nisu dobra. [emoji41]
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dee jay said:

znaci, ukratko, hoces temu na kojoj zvezdasi ne smeju da pisu?

ne

nek pisu naravno, sta vise bilo bi pozeljno da pisu ali ne u smislu neke kuknjave ciji je tata jaci nego onako neka sala prozivka sta znam, uostalom verujem da ljudima kojima to nije zanimljivo ili shvataju preozbiljno nece ni ulaziti na tu temu

da mogu recimo da okacim majicu kad izbaci bn di belgrado, recimo ili neki intervju osobe koja nije igrac partizana ili funkcioner ali voli pfc pa prica o njemu 

bukvalno ima veze sa partizanom ali nije bas sa tekmu kk ili fk-a eto

nisam hteo da otvaram na svoju ruku, nego sam bas mislio ovako da pitam da se obraslozi da vide ljudi o cemu se radi... pa ako ne ide, ne ide jbg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ranzo said:

mislio sam, recimo da okacim krsmin intervju a da se ne brise, da ne dodju komsije i odmah jaooo vidi sta je rekao za zvezdu, da mogu da okacim poziv na neki koncert ili promociju knjige ili neku izlozbu, da moze da se prokomentarise ta knjiga ili izlozba... ne znam sad tacno, ono da mozemo da se zezamo sta znam okacimo nesto sa instagrama ili tvitera, gtr,  poziv na neku tekmu, mozda neki casopis, odeca... uz standarnu neku salu na nase napacene grobarske zivote

 

ti sad hoćeš da me ubedis kako ne vidiš razliku između tog krsme, koji je čovek zadojeni debil i ovih ostalih stvari koje navodis. zato ti u startu pitaš da li smeš da otvoriš temu, pošto je tebi to sve jednako okej. 

 

bolje nemoj da otvaras ali ja bih voleo da se potrudis pa da malko porazmislis na temu. nije taj krsma uvreda za zvezdase nego je prosto kreten, kao i neki četnici iz oregona koji pevaju spremte se iz razonode uz pečenje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
ti sad hoćeš da me ubedis kako ne vidiš razliku između tog krsme, koji je čovek zadojeni debil i ovih ostalih stvari koje navodis. zato ti u startu pitaš da li smeš da otvoriš temu, pošto je tebi to sve jednako okej. 
 
bolje nemoj da otvaras ali ja bih voleo da se potrudis pa da malko porazmislis na temu. nije taj krsma uvreda za zvezdase nego je prosto kreten, kao i neki četnici iz oregona koji pevaju spremte se iz razonode uz pečenje. 
Videću te kad GTR odradi jedan hoodieMelo grafit na Dorćolu sa sve liriksima braće grobara iz Komptona...
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ti sad hoćeš da me ubedis kako ne vidiš razliku između tog krsme, koji je čovek zadojeni debil i ovih ostalih stvari koje navodis. zato ti u startu pitaš da li smeš da otvoriš temu, pošto je tebi to sve jednako okej. 

ok, jasno mi je da ga ne gotivs  samo on u toj emisiji prica skoro dva ipo sata o grobarima, partizanu, grupi, panku, koncertima, navijanju, muzici... verujem da je navijacima pfc bio zanimljiv intervju a ne znam ni sta si ocekivao jasno je da je ostrascen i zagrizen, pravo da ti kazem ne znam ni zasto si ga slusao

 

57 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Meni je sve ovo ok, samo zamoljavam da se turi ban na Žeksa Pantića, ima ovdje i maloljetnika.

izgleda da g pantica pritiskaju sa svih strana, pritiskaju i nasu divnu upravu da ga se otarasi, tako da vrv nece vise biti pfc vesnika ali zato g pantic planira svoju emisiju u kojoj nikom nece morati da se pravda niti da se samocenzurise... tako da zabava tek pocinje ali otom potom

 

31 minutes ago, Sprivel said:

Neki gtr retard sto prosipa svoju pricu o tuznom detinjstvu u balkan info studiju.

prva greska: nije retard

druga greska: nije ni gtr

treca greska: kakvo tuzno detinjstvo ?!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ranzo said:

mislio sam, recimo da okacim krsmin intervju a da se ne brise, da ne dodju komsije i odmah jaooo vidi sta je rekao za zvezdu, da mogu da okacim poziv na neki koncert ili promociju knjige ili neku izlozbu, da moze da se prokomentarise ta knjiga ili izlozba... ne znam sad tacno, ono da mozemo da se zezamo sta znam okacimo nesto sa instagrama ili tvitera, gtr,  poziv na neku tekmu, mozda neki casopis, odeca... uz standarnu neku salu na nase napacene grobarske zivote

Ne znam kako si zamislio da okačiš klip/tekst u kome neko proziva Zvezdu a da ljudi ne reaguju na to? Pritom, te izjave i reakcije na iste često izađu van uobičajenog bezazlenog cimanja, a to napravi dodatno sranje. Šta će nam to ovde?

 

Ima mnogo pesama, slika, majica, akcija... posvećenih slavljenju Partizana, to kači i ne verujem da će biti problema osim što se nekom neće svideti umetnički izraz. :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ZiS said:

Nije ovo forum za te stvari....sutra ce neko da se javi da otvara temu sa "umotvorinama" sa RSB-a...i ode sve u krasni...

 

Naravno. nadam se da ce ovo ostati forum sa nultom tolerancijom za fasisticke baljezgarije sa obe strane brda.

Link to comment
Share on other sites

Zbog cega tako zborite!!??? Ideja je odlicna, svi znamo da su qtr, bozo, krsma...itd  imali fenomenalne "postere", ideje i intervjue o kojima vredi raspravljati...

 

Bzveze je da siroke forumske mase ostanu uskracene za takve idEe i misli(oce)

 

Ionako mi je dosadano poslednjih dana 😁

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...