Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

2 hours ago, Del Piero said:

Ionako mi je ova utakmica delovala kao da je Buducnost ne bi dobila da se igra do sutra, ali nisam ocekivao da poklone mec. Ovakva pogubljenost se retko vidja i u nizim ligama.

 

Pa mnogo su slabiji, ne znam sta ste ocekivali?

 

Evo nek dodje Partizan bez Smailagica i Madara u PG, bio bih siguran da ne mogu da urade nista tamo. Isto kao sto ni Buducnost ovde nije igrala za pobedu nego za sto manju razliku - za njih je na kraju solidan uspeh sto je bilo manje od 10 razlike.

 

Nista tu Buducnost nije poklonila, prosto je ogromna razlika u napadackom i suterskom potencijalu obe ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se raspad Cedevite. Nešto je ozbiljno trulo tamo. Prije par dana su izgubili od okrnjene Budućnosti 30 razlike, trenutno su na -20 protiv Mege. Golemac ništa ne kontroliše. Ovo nije ni sjenka one ekipe Primorske koju je uspješno vodio. Nema odbrane i čvrstine, nema karaktera.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Nastavlja se raspad Cedevite. Nešto je ozbiljno trulo tamo. Prije par dana su izgubili od okrnjene Budućnosti 30 razlike, trenutno su na -20 protiv Mege. Golemac ništa ne kontroliše. Ovo nije ni sjenka one ekipe Primorske koju je uspješno vodio. Nema odbrane i čvrstine, nema karaktera.

Pa kako zar im ne igra najbolji plej ABA lige?

Trulo je tamo vec neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

Cedevita se vec standardno raspada i ovo je uzasno tuzno gledati.

 

-60 na poslednja dva meca. Odsustvo bilo kakvog plana, strategije, zelje za necim visim. Ne mozes da dovodis prosecne Amerikance i da dovodis iste igrace na nekim pozicijama i to kao nazivas ulaganjem.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Green23 said:

Murić na jakih 1/12 iz igre. Imali su par dobrih utakmica na početku sezone, u poslednje vreme potop. 

 

Muric covek na neku atletiku napravio karijeru, a kad pogledas u sustini nit je dobar napadac nit je dobar defanzivac, nego tako neka zujalica, hustler za sirotinju, all voli da pripali. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Muric covek na neku atletiku napravio karijeru, a kad pogledas u sustini nit je dobar napadac nit je dobar defanzivac, nego tako neka zujalica, hustler za sirotinju, all voli da pripali. 

urekao ga onomad tito, kad je kukao nad sudbinom kletom... sto neznalice iz kkcz umesto velikog talenta murica, biraju kamenjara kalinu iz radnickog

ostalo je istorija 

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Mornari zagubili stranca...opet.

Mnogo cesto im se desava ta prica. Koji je ovo put, treci? 

 

Svasta moze biti u pitanju, ophodjenje brace prema njima jer ocekuju od  njih ko zna sta, a pomalo i sumorna sredina - pre bih ziveo i igrao u Laktasima nego u Baru, a to su mi dve najgore lokacije od svih ABA ligasa. Mozda miks svega po malo, ali verujem da su najzasluznija braca za to sto se desava.

Link to comment
Share on other sites

Da na to sam mislio, oni su prakticno u malenom luckom gradu van sezone.

 

Laktase sam pomenuo zato sto su verovatno najmanje mesto jednog ABA ligasa. Cacak sam smetnuo sa uma ali opet nekako mi deluje bolje od Laktasa, mada nije ni Banja Luka daleko. Podgorica - sta znam, bio sam par puta, nije da mi se nesto dojmi ali ipak ima neku velicinu, a bio sam i u Baru. Nisam bio u Sloveniji, ne znam kakvo je Novo Mesto 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...