Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Upravo tako.

Na po 1000 rsd uloženih, tj 4.000 ukupno, dobiješ minimum 4.250 rsd

Na 2.000 dobiješ 2.400rsd ako igraš samo veće kvote... još bolja varijanta.

Malo mi to sumnjivo da su takve kvote jer je to onda easy money na veći ulog

 

Tih 400 dinara i nije neki dobitak.

 

Recimo da je ishod skoro pa siguran - zasto ne uloziti po 10 000 na kvote 2,4 i 2,5 i dobiti 4000 dinara? Pa mozda zato sto Crvena zvezda igra EL i ima dupla kola EL i dovoljno je da se povredi neki vazan igrac i eto brejka za Buducnost. Pritom, sanse Buducnosti i Partizana za plasman u TOP 2 su i dalje oko 60-40 za Partizan i to polufinale lako moze da se igra u PG.

 

Otud i kvote - koje ce verovatno padati i onda je bolje odigrati na Buducnost i Cedevitu sa malim ulogom.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2021 at 8:20 PM, Romantik said:

Ali ti igraš oba uloga u istoj kladionici, ako igraš u različitim imaš 2.5 na Zvezdu i 2.4 na Partizan, što je onaj dobitak gore koji sam naveo.

 

@propolis

 

Da apsolutno ste u pravu. Moja greška.

 

Neznam zašto sam ja iz onoga prvog posta razumeo da je zvezda 1,8 favorit u obe kladionice. Odatle je onda proizvedena sva dalja konfuzija sa moje strane. Pardon 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Romantik said:

On i James su bili opasan tandem u Baskoniji svojevremeno, ja tad tipovao da će on napraviti bolje rezultate od Džejmsa al nije išlo tako...

Al je uzeo veliku lovudžu u Kini. Pre Baskonije nuđen je nekim ABA klubovima za 30k po sezoni ... nisu bili zainteresovani. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

Jbt Darius Adamas, lik koji je pokidao PAO u onom play-off-u i odveo Baskoniju na F4 a onda otisao u jebenu Kinu 😄 

Tamo je bio car ali, Kina, lol!

 

Samo ne znam kako misli Buducnost da ga ugrabi pre Barse posto je i ona u igri. 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=11&dd=29&nav_id=2064804

 

 

Pa i Moore je bio u Kini - cenim da ce imati istu ulogu, da udje i donese poene kada ne ide.

 

Opet, Buducnost time ne resava glavno pitanje, kako preziveti bez Cobbsa, ali situacija je ocigledno daj sta das (kao i za Barcu).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...