Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

7 minutes ago, Bugl Khan said:

Da, još i to. Ne znam kako je kod vas, ali tu je HNL jako gledan. 

Pa nisam siguran koliko je gledan ne računajići mečeve Zvezde i Partizana. Iskreno mene nešto mnogo ne privlači da gledam TSC-Novi Pazar i slično.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Jel tu postoji neki game pass kao za NBA ili NFL....


Nema, i to je najveca tuga… oduvek sam se pitao zasto UEFA nema taj model za LS.

Za PL mi je donekle i jasno, SKY i BBC su veca banda od drzavnog Telekoma.

 

 

4 minutes ago, Bugl Khan said:

Da, još i to. Ne znam kako je kod vas, ali tu je HNL jako gledan. 


Verujem da jeste… ljudi svasta gledaju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Orion?

Pre sam koristio nelegalne strimove, i oni su napredovali i danas ih imas u jakom kvalitetu. Nemam iskustvo sa orionom, nzm kakvi su. Od legalnih strimera imam eon u okviru tv paketa, nba league pass. Probao sam arena cloud za free i imao sam problema na koje se vecina zali, pucanje veze. Koristio sam klik tv kvalitet slike je 560px.

 

Da je drzava normalno uredjena imali bi paket sa svim sportskim kanalima i ne bi se toliko jebavali kako cemo gledati neki sportski dogadjaj. Treba svi da se udruzimo i odjebemo i jedne i druge i gledamo samo nelegalne i leglne strane strimere 🙂 pa da puknu finansijski i najdou kompromisno resenje za zajednicki tv paket. Steta sto Youtube tv nije dostupan u Srbiji ili neki slicni net tv distributer.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mr clutch said:

Pre sam koristio nelegalne strimove, i oni su napredovali i danas ih imas u jakom kvalitetu. Nemam iskustvo sa orionom, nzm kakvi su. Od legalnih strimera imam eon u okviru tv paketa, nba league pass. Probao sam arena cloud za free i imao sam problema na koje se vecina zali, pucanje veze. Koristio sam klik tv kvalitet slike je 560px

Pazi nisam njihov korisnik, ali mislim da imaju najjači internet. Zbog toga te pitam, a postoji varijanta sa televizijom.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Juan said:

Pazi nisam njihov korisnik, ali mislim da imaju najjači internet. Zbog toga te pitam, a postoji varijanta sa televizijom.

Kada sam napisao da zavrsim jak net nisam imao na umu nijednog provajdera. Trebalo bi mi nesto vremena da se informisem o provajderima pre nego sto bih presao na taj korak. I oni su u okviru telekom/sns-drzave tako da ih ne volem 😁

 

edit Htedoh reci nzm ko je medju jacim net snabdevacima.

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Sve cevse zavrsiti tako sto ce par novinara sa SK dobiti masne ponude koje se neodbijaju i preci na Arenu. Sto se tice broja kanala to nije problem aktivirace Arenu 5 tokom celog dana ubacice koliko treba novih. Ja preko kodija gledam sportklub a imam Arena paket preko mts-a. Meni ne najvaznije da imam gde da gledam ono sto me zanima.  Bundesligh mogu i preko kodija van sport kluba. Borba solak-arena je visegodisnja, prljava i apsolutno se znalo da kada isteknu ugovori sk-a da ce sve preci na Arenu. Jos evroliga i f1 ostaje sportklubu. Ne znam na jos koliko godina ....

 

Link to comment
Share on other sites

Zalosno je sto se SBB i nekoj novoj vlasti biti trn u oku. Sve blagodeti koje ovaj trenutni ološ koristi, a narocito nacionalne frekvencije i sve vezani za medijsku kampanju, prisvojice i nova vlast. Tako da ce i ovo razbojnistvo telekoma prema privatnoj firmj ostati i koristiti novim vladarima.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Mocart piše da ta priča počinje tek od sezone 2022/23. Verovatno je u pitanju gojenje guske za prodaju jer su nešto trtljali da će Telekom vredeti xyz milijardi 2024.

 

Pa i pocinje od te sezone, posto SK-u istice na kraju ove (koja nadolazi).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, berti said:

Zalosno je sto se SBB i nekoj novoj vlasti biti trn u oku. Sve blagodeti koje ovaj trenutni ološ koristi, a narocito nacionalne frekvencije i sve vezani za medijsku kampanju, prisvojice i nova vlast. Tako da ce i ovo razbojnistvo telekoma prema privatnoj firmj ostati i koristiti novim vladarima.

Nisam siguran jer je pitanje čime će to finansirati, presušuje i taj Telekom.

 

S druge strane, u slučaju nekih poštenih pravila igre u budućnosti moraće i SBB da menja nešto kod sebe. Umeju i oni da budu bezobrazni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote ja se secam osecaja za zadnje kolo Primere ove godine, da nema vise Real - Barsa na SK posle 100 godina.

 

Jedino me tesilo sto Englezi ostaju na SK. A sada penis.

 

Btw SBB-ovci koji zele da gledaju Arenu mogu da mi posalju privatnu poruku (GTR included).

 

 

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Nisam siguran jer je pitanje čime će to finansirati, presušuje i taj Telekom.

 

S druge strane, u slučaju nekih poštenih pravila igre u budućnosti moraće i SBB da menja nešto kod sebe. Umeju i oni da budu bezobrazni.

SBB umeju da buda jako bezobrazni prema korisnicima, EON vrlo cesto zabaguje. Sada su i nesto brljavili sa cenom u zavisnosti od slanja mailom ili postom. Ipak, to je sibicarski bezobrazluk, naspram njega je drzavni kriminal sa Arenama. No, posle onog otvorenog podjebavanja sa Kopernikusom.... Sve moze da se ocekuje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem da MTS digne cenu kablovskoj i IPTV-u za bar duplo kad krene PL na njihovim kanalima :classic_laugh:

 

Sigurno su neke ogromne pare u pitanju za placanje i Engleza i Spanaca. Mozda ne toliko koliko SBB kaze, ali nema sumnje da su neke ogromne pare u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Za mene je SK bolji dok god ima Premier ligu Engleske i košarkašku Euroligu, pa taman da na drugoj strani Arena ima ne znam kakve sadržaje. Plus, sada je F1 postala bitna nakon što je njemački RTL prestao biti jedini free emiter. Znači, još 12 mjeseci je SK bolji, a dotad ko živ ko mrtav. Čak i da za 12 mjeseci stvari ostanu kakvim se sada čini da će biti (znači, skoro svi sadržaji na Areni, mrvice na SK-u), sumnjam da ću napustiti Telemach (bosansku verziju SBB-a) i preći na državni Izetbegović-SDA-Telekom koji plaća Arene državnom Vučić-SNS-Telekomu. Stvar je principa, a srećom ima strimova, IPTV-a, no o tom potom... 

Edited by Chico Serra
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Ko mu jebe mater...biće streamova. Ne pada mi na pamet da prelazim na ove Vučkove...

Da si mi živ i zdrav, kreće mi sad takva 10. sezona.
I kad sam imao SK, a uglavnom ga nisam imao (ne mojim izborom, jer je to u Nišu mnogo glupo regulisano) gledao sam stream-ove.
I sad ću vrlo verovatno. Neka sve bude i u HD-u, iako sam kupio 2 TV-a u prethodnih godinu dana...

Kvalitet komentarisanja na našim prostorima je skandalozan i jedan od glavnih razloga što ljudi kod nas i ne znaju fudbal, niti ga kapiraju. Slušaju se svakojaki izgovori od komentatora...
Od ovih što kod nas nešto MALO znaju, oni su cinični (Lončarević, Plavšić i Novaković), često lenji i puni agendi, pa se poseru po tome što nešto više znaju od nekih drugih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Del Piero said:

Prava za PL na teritoriji DEU, SWI I AUS zajedno su 25 miliona evra po sezoni, a ove nase lopurde pljunule 100 :lol_2:

 

Mislim da nema sanse da je to po sezoni... mozda je 100m za svih 6 sezona?

To mi nekako deluje realnija cena a opet dovoljno visoka da SBB ne moze da isprati (ako su oni placali 10-12m po sezoni kao sto se prica)

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Darth Steva said:

 

Mislim da nema sanse da je to po sezoni... mozda je 100m za svih 6 sezona?

To mi nekako deluje realnija cena a opet dovoljno visoka da SBB ne moze da isprati (ako su oni placali 10-12m po sezoni kao sto se prica)

Ne, 600 miliona za 6 sezona. Pise i da je SK znacajno podigao svoju ponudu, ali ne moze se protiv drzave.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, BattleBender said:

Da si mi živ i zdrav, kreće mi sad takva 10. sezona.
I kad sam imao SK, a uglavnom ga nisam imao (ne mojim izborom, jer je to u Nišu mnogo glupo regulisano) gledao sam stream-ove.
I sad ću vrlo verovatno. Neka sve bude i u HD-u, iako sam kupio 2 TV-a u prethodnih godinu dana...

Kvalitet komentarisanja na našim prostorima je skandalozan i jedan od glavnih razloga što ljudi kod nas i ne znaju fudbal, niti ga kapiraju. Slušaju se svakojaki izgovori od komentatora...
Od ovih što kod nas nešto MALO znaju, oni su cinični (Lončarević, Plavšić i Novaković), često lenji i puni agendi, pa se poseru po tome što nešto više znaju od nekih drugih.

 

Apsolutno kapiram šta hoćeš da kažeš. NFL ću gledati ili na streamovima, ili ću kupiti GamePass. Ne postoji sila koja će me naterati da ga gledam na SK.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...