Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Znao sam da ce biti diskusije o ovoj odluci, pa samo da uskocim da pomognem (mada je i nlavrnja lepo rekao, ali to su americka tumacenja faula, u Evropi ne postoji loose ball foul)

 

Posed ekipe se zavrsava kada igrac napada izbaci loptu iz sake, tako da je u ovoj situaciji zavrsen posed, a do kontakta dolazi nakon toga kada posed nije definisan i situacija moze da se posmatra isto kao kada dodje do faula na skoku, dakle slede dva bacanja ako je ekipa u bonusu. Vrhunska koncetracija i odluka Radojkovica.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosta said:

A ti si valjda ocekivao Veselija, Milutinova i Shveda kao pojacanja? O cemu pricas?

Svi ABA ligasi su u finansijskim problemima,ja govorim o tome da Ostoja radi dobar posao.

 

Bogami, Mornar nikad skuplji sastav nije imao u svojoj istoriji.

 

Partizan je poremetio odlazak trenera, igraci koji su dovedeni i nisu toliki problem. Tu su i problemi sa nepostojanjem domaceg terena i dve povrede kljucnih igraca u prvom delu sezone.

 

Bukvalno se sve urotilo protiv Partizana, ali cak i da nije, to bi bila prosecna sezona, neko 4. mesto neko 1/4 finale EC i finale KLS. Za vise treba Trinchieri.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

spacer.png

 

Obe ekipe u tamnoj varijanti dresova?

 

Ne znam kad sam to poslednji put video, znam da sam dve svetle varijante video tamo u onom derbiju kada je neko na poluvremenu menjao dres.

 

 

 

 

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

 

Obe ekipe u tamnoj varijanti dresova?

 

Ne znam kad sam to poslednji put video, znam da sam dve svetle varijante video tamo u onom derbiju kada je neko na poluvremenu menjao dres.

 

 

 

 

 

 

Quote

 

Kod nas je vec  odavno crno sve, a i njima se smrklo pred ocima kad vide s kim imaju posla od najvecih klubova sa ovih prostora.:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Obe ekipe u tamnoj varijanti dresova?

 

Ne znam kad sam to poslednji put video, znam da sam dve svetle varijante video tamo u onom derbiju kada je neko na poluvremenu menjao dres.

 

 

 

 

 

 

 

Vi ste menjali, nakon sto vam je S. Jankovic dao. 4 trojke u prvom. 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...