Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

14 hours ago, NMX said:

Bice ovo topla voda ali ova ekipa je imala par meceva kuci koje bi publika lagano okrenula na nasu vodenicu. A koje smo pukli na jednu ili dve lopte. Kad legne 7k cigana na ledja u pioniru...

Tako da poredjenje Alimpijevih 11 sa ovih 10 (ili 11) bas i nema smisla.

Neka Radonja bude bolji od Alipmija u Moraci i ja zadovoljan.

 

Nema smisla poredjenje broja pobeda (u tome ce Alimpijevic svakako biti bolji jer je odigrano manje meceva), nego vremena kad smo ostali bez sansi za TOP 8.

 

Kod Alimpijevica smo imali 7-9, onda se raspali u januaru jer je trebalo pobedjivati Cedevitu pa je Antic odmarao - otisli smo na 7-15 i dalje je nebitno da li smo sve posle toga izgubili, imali jos 2,4 ili 7 pobeda.

 

Kod Obradovica smo izgubili sanse jos u decembru, nakon toga sa Radonjicem EL igramo revijalno - opet, nebitno je da li imamo sve poraze ili neke pobede u rezultatski nebitnim mecevima poput onog u Atini ili ovog juce.

 

Treba gledati koliko smo dugo blizu 50% skora, onog trenutka kad odemo dole, to je znak da se EL igra revijalno, jer nema ispadanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Laki21 said:

Ako u ovom trenutku nisu vakcinisani svi prvotimci i kompletan stručni štab, onda smo najnesposobniji klub na planeti.

Je li tvoja firma terala zaposlene da se vakcinišu.

Da se razumemo, ja sam primio vakcinu, ali to mora biti stvar ličnog izbora

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Orthodox89 said:

Zaista je teško sa ovom koronom. Razmišljam ko je sve imao a ko nije, i ne sviđa mi se kad skontam ko sve nije imao koronu kod nas....

svi stranci su imali... domaci ni jedan nije imao.. no od bitnijih domacih, na igru uticu njavise davidovac i dobric.. ako sada ni jedan od njih nije pozitivan onda nije trebalo odlagati.. uostalom el koja je daleko jaca, smo igrali bez 3-4 startera mesec dana..

 

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Je li tvoja firma terala zaposlene da se vakcinišu.

Da se razumemo, ja sam primio vakcinu, ali to mora biti stvar ličnog izbora

 

Jeste, dao sam uslov. Vakcina ili drugi posao.

 

Kakav crni lični izbor, kod mene ne mogu raditi retardi.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, n4l1m said:

svi stranci su imali... domaci ni jedan nije imao.. no od bitnijih domacih, na igru uticu njavise davidovac i dobric.. ako sada ni jedan od njih nije pozitivan onda nije trebalo odlagati.. uostalom el koja je daleko jaca, smo igrali bez 3-4 startera mesec dana..

 

Za njih se najviše i plašim. Ne mogu da se setim mislim i da Lazić nije imao, i on je trenutno dosta bitan igrač u odbrani za nas. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Ako u ovom trenutku nisu vakcinisani svi prvotimci i kompletan stručni štab, onda smo najnesposobniji klub na planeti.

Mi smo najnesposobniji klub na svetu za neke odluke u ovoj ssezoni  pa i u nekim drugima sezonama, ali za vakcinaciju si omasio loptu gore nego Kuzmic u reketu.

 

Pod jedan, ne postoji nigde u zakonu da se mora neko vakcinisati, da postoji to bi bilo ozbiljno ugrozavanje ljudskih prava. 

Pod dva , sve i da ugovorom nekako provuces da igrac mora da se vakcinise ako zeli da igra, da li znas da vakcina ne stiti igraca od toga da bude pozitivan i time opet ne moze da igra s obzirom da se testiraju na svaka tri dana.

Svi vakcinisani su i dalje prenosioci virusa, tako da traziti da se igraci vakcinisu kako bi bili imuni i mogli da igraju cele sezone, ne pije vodu. 

 

Zasto mi imamo ovoliko slucajeva a neki drugi klubovi ne u tolikoj meri, to je vec za dublju analizu. 

 

Znamo vec koji su igraci prelezali, mada postoje slucajevi da se nekima i vrati dva puta  ( neki igraci u nasem FK) , tako da sistemom eliminacije ce se lako doci do kojih igraca je dospeo virus.

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Laki21 said:

 

Jeste, dao sam uslov. Vakcina ili drugi posao.

 

Kakav crni lični izbor, kod mene ne mogu raditi retardi.

Kod tebe rade retardi koji pristaju na tu vrstu ucene.

Da ja radim kod tebe primio bih vakcinu zbog sebe, a tebi bih rekao da neću da je primim, čisto da vidim šta bi uradio.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Šarac said:

Mi smo najnesposobniji klub na svetu za neke odluke u ovoj ssezoni  pa i u nekim drugima sezonama, ali za vakcinaciju si omasio loptu gore nego Kuzmic u reketu.

 

Pod jedan, ne postoji nigde u zakonu da se mora neko vakcinisati, da postoji to bi bilo ozbiljno ugrozavanje ljudskih prava. 

Pod dva , sve i da ugovorom nekako provuces da igrac mora da se vakcinise ako zeli da igra, da li znas da vakcina ne stiti igraca od toga da bude pozitivan i time opet ne moze da igra s obzirom da se testiraju na svaka tri dana.

Svi vakcinisani su i dalje prenosioci virusa, tako da traziti da se igraci vakcinisu kako bi bili imuni i mogli da igraju cele sezone, ne pije vodu. 

 

U ovakvoj konstalaciji bi. Od sledeće sezone(tm) u ugovor svakome da mora vakcina. Ko neće, doviđenja prijatno. Klub gubi silne pare na taj način, nema razloga da ne traži da se obezbedi u startu.

 

Bold 2 ti je netačan...eno ti ga Izrael i Fajzerovo istraživanje oko asimptomatskih slučajeva. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

U ovakvoj konstalaciji bi. Od sledeće sezone(tm) u ugovor svakome da mora vakcina. Ko neće, doviđenja prijatno. Klub gubi silne pare na taj način, nema razloga da ne traži da se obezbedi u startu.

 

Bold 2 ti je netačan...eno ti ga Izrael i Fajzerovo istraživanje oko asimptomatskih slučajeva. 

 

Pa kad su oni dobili Fajzera, a mi ''Fajezera'' 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Pa kad su oni dobili Fajzera, a mi ''Fajezera'' 

 

Dobili su isti fajzer ko i mi. Samo su količine drugačije. Jbg. Nešto kao budžet Makabija i Zvezde. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

 

Nema smisla poredjenje broja pobeda (u tome ce Alimpijevic svakako biti bolji jer je odigrano manje meceva), nego vremena kad smo ostali bez sansi za TOP 8.

 

Kod Alimpijevica smo imali 7-9, onda se raspali u januaru jer je trebalo pobedjivati Cedevitu pa je Antic odmarao - otisli smo na 7-15 i dalje je nebitno da li smo sve posle toga izgubili, imali jos 2,4 ili 7 pobeda.

 

Kod Obradovica smo izgubili sanse jos u decembru, nakon toga sa Radonjicem EL igramo revijalno - opet, nebitno je da li imamo sve poraze ili neke pobede u rezultatski nebitnim mecevima poput onog u Atini ili ovog juce.

 

Treba gledati koliko smo dugo blizu 50% skora, onog trenutka kad odemo dole, to je znak da se EL igra revijalno, jer nema ispadanja.

 

A i Dangubic je tad odlucio da se cuva za sledeci ugovor, pa je odbijao da igra, iako je imao dozvolu klupskih lekara. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imam utisak da je neko iz strucnog staba plus DeDa i Dobric 😞 ko god da je, da prodje sto blaze sve to

sacekacemo info, al izgleda da nie niko od igraca.. 

 

44 minutes ago, Šarac said:

Mi smo najnesposobniji klub na svetu za neke odluke u ovoj ssezoni  pa i u nekim drugima sezonama, ali za vakcinaciju si omasio loptu gore nego Kuzmic u reketu.

 

Pod jedan, ne postoji nigde u zakonu da se mora neko vakcinisati, da postoji to bi bilo ozbiljno ugrozavanje ljudskih prava. 

Pod dva , sve i da ugovorom nekako provuces da igrac mora da se vakcinise ako zeli da igra, da li znas da vakcina ne stiti igraca od toga da bude pozitivan i time opet ne moze da igra s obzirom da se testiraju na svaka tri dana.

Svi vakcinisani su i dalje prenosioci virusa, tako da traziti da se igraci vakcinisu kako bi bili imuni i mogli da igraju cele sezone, ne pije vodu. 

 

Zasto mi imamo ovoliko slucajeva a neki drugi klubovi ne u tolikoj meri, to je vec za dublju analizu. 

 

Znamo vec koji su igraci prelezali, mada postoje slucajevi da se nekima i vrati dva puta  ( neki igraci u nasem FK) , tako da sistemom eliminacije ce se lako doci do kojih igraca je dospeo virus.

 

 

 

 

to valjda ne vazi za one mrnk vakcine, ne? bar ne bi trebalo, koliko se ja razumem u problematiku slucaja..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Jeste, dao sam uslov. Vakcina ili drugi posao.

 

Kakav crni lični izbor, kod mene ne mogu raditi retardi.

Ne kazem da nisi u pravu, ali zakonski gledano bojim se mozes da popases tuzbu za ovo

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...