Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Ne postoji fond reci sa kojima bi mogao nahvaliti igrace i stab. Jedino je Sek odigrao slabo u prvih 45 min. Posle se iskupio asistencijom. Poslednji gol na smekerstvo Trenta, koji je i defanzivno bio disciplinovan, sto mu je falinka. Fabinho je bio glue guy. Pohvale Giniju i Origiju na kretnji bez lopte i egzekuciji. Alison 3-4 odlicne intervencije. Posebno impresivna je bila ona kod udarca Coutinho-a, kad je odbio loptu daleko od gola, da je blaze odbio loptu, ona bi otisla na nogu mislim Suarezu. Ter Stengen je u slicnoj situaciji blago odbio loptu na nogu Origiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Samo da budu svi zdravi za finale...jebote, ovaj nivo srece mogu da uporedim sa Istanbulom 😁

Ja ne mogu jbg. Prvi put je prvi put 😎 al' da sam srećan jesam.

 

Čekam Stevu i Janne-a da im dam po pehar jer su oni srce ovog topika.

Link to comment
Share on other sites

Iskrene cestitke od MUTD simpatizera.

Bili ste bolji tim u 180' i zasluzeno prosli dalje. Dopisujem se tokom tekme sa najboljim frendom i on u svakoj poruci..resice barca,dace gol..pojavice se Messi..ja mu kazem - druze,ovo je Enfild. Ovde vlada neka druga fudbalska logika,posebna..kao nekad na Marakani...tu se cuda dogadjaju.
Delovalo je da ste prokockali veliku sansu u Barseloni,ali veliki ste..tu nema spora. Jeste za cudjenje susni period u Engleskoj,ali u Evropi ste sila.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste Liverpul ipak nesto vise od svih ostalih klubova, Enfild je cudo.

Mozda je u situaciji kada mu je roster skoro milijardu glupo reci da za razliku od ostalih velikana igra dusom

i nekim starim smekom, ali ipak je tako. Da ga jebes ima nesto sto ga odvaja od Reala, Juventusa, Mancestera i ostalih bogatuna..

Jos Ajax da prodje pa da uzivamo u fudbalu, bas finale po meri.

Pavkov ce da se hvali deci kako je muno dva komada sampionu Evrope.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Easy... nikad nije bilo sumnje da mozemo da im strpamo 3+ komada. 💪🏼 Ko god je gledao prvi mec a nije imao isti utisak, taj dzabe gleda fudbal.

Kada je stigla vest za Moa ubacio se delic sumnje da li cemo biti u stanju da se vratimo ali ipak...

 

On 4/28/2019 at 12:04 PM, Darth Steva said:

e550e0854f716bda860a74457311298021032a0d

 

European Royalty!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sprivel said:

Ne.

 

Pogrešno sam definisao pitanje, naravno da niko ne bi menjao ovako veličanstvenu pobedu za tammo neki rezultat trećeg kluba, bez obzira na kontekst. Ispravno pitanje treba da glasi da  li bi menjali priliku da pobedom nad Ajaksom ( ili Totenhemom ) osvojite LŠ za priliku da pobedom nad Wolves-ima osvojite PL.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mr clutch said:

Jedino je Sek odigrao slabo u prvih 45 min. Posle se iskupio asistencijom. Poslednji gol na smekerstvo Trenta, koji je i defanzivno bio disciplinovan, sto mu je falinka. 

 

Saciri je odigrao bas bas losu utakmicu. Imao je samo taj centarsut i nista vise. Da li se usrao ili je ovo nivo na kom on ne moze da odigra ostaje da se vidi.

 

3 hours ago, Yi Sun Shin said:

Da li bi ste menjali ovih 4-0 za X Lestera protiv Sitija_

 

Uvek LS>PL.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...