Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

@Staridz mnogo povreda, nekoliko pozajmica, nekoliko bitnih golova, mnogo sebicluka.... Mislim da je vise on profitirao od Liverpula nego obrnuto. Svakako ne zalim sto odlazi.

@Moreno po meni, sasvim ok rezervna opcija, s tim sto je on nezadovoljan tom ulogom (ukoliko se lepo secam) tako da je rastanak logican.

@Origi rezervni spic po meri - ne ugrozava kvalitetom startnu trojku, a zna da unese zivost sa klupe. U ovom trenutku, kad nas vec jedan spic napusta (Staridz), nema smisla odricati ga se.

@De Lihta ne bih ga dovodio. Jasno je da se radi o vec sad kvalitetnom igracu i verovatno u buducnosti najboljem stoperu na svetu, ali klinac i sad ocijuka sa Barselonom sta li ce da bude kad bude imao 24-5. Teraj ga u kurac. Mi smo sa triom VVD - Gomez - Matip plus zamena za Lovrena sasvim ok pokriveni na stoperu. (za Milnera i Matipa je bila vest da im se sprema produzenje ugovora). Problem moze da bude to sto Klop vidi Gomeza i u ulozi desnog beka i to ne samo u situacijama kad je Trent povredjen (pu, pu, daleko bilo). U tom slucaju nama ne treba da kupimo rezervnog desnog beka nego 4. stopera pored VVD - Matip - Lovren trija.

Ja bih u ovom prelaznom roku doveo rezervne bekove, 4. stopera (umesto Lovrena) i jednog igraca koji moze da menja Manea i Salaha.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se bekova tice mislim da ce se dovoditi samo zamena za Morena dok ce Gomez i Milner i dalje krpiti ako bas zatreba. U slucaju da nas potera maler u zadnjoj liniji, kao ove godine u jednom periodu, igrace Fabinjo stopera.

Ne znam sta da mislim o pricama oko Depaja... sigurno da bi pojacao ekipu ali nisam siguran koliko bi mu se svidelo da preuzme ulogu Shaqa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Darth Steva svakako da VvD utiče na stopera koji igra sa njim u paru i da je Virgil uzrok zašto njegov partner u odbrani izgleda znatno bolje nego što jeste. Videlo se u prošloj sezoni razlika sa VvD-om i bez njega. No Matip je taj koji upravlja svojim telom i zaslužuje da bude pohvaljen, nebitno na veličinu uticaja VvDa.

Sećam se i Gomezovih igara na početku sezone. Toliko je dobro igrao da ga je Mc proglasio stubom odbrane Liverpoola i da je bolji od Virgil. 

De Light bi pored kvaliteta koji donosi bio dobar osigurač u slučaju nedajBoze Vvdove povrede. Još jedan razlog zbog kojeg bi ga doveo. 

 

Uglavnom nam trebaju backup igrači. Obostrani bekovi. Špic, nije neophodan, ali neki univerzal i špic koji pored 9ke može da pokriva i krila bi dobro legao. Veza, takođe nije neophodno, vraća se i Ox, ali dobro bi nam došao jedan kreativan, jer su nam veznjaci uglavnom fizikalci. Podrazumeva se da nisam razmatrao zamene u slučaju odlaska glavnih okosnica tima. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako postoji mogućnost dovođenja de Ligta, ja bi ga uzeo odmah. To je klinac od 19 godina koji igra stopera u Ajaxu i košta 75M eura. On će narednih 7-8 godina bit sve bolji i bolji. Niko sa 19 godina nije najbolji stoper na svijetu. Za mene no brainer. I treba pojačanje u vezi. Keiti treba pridružit nekog s mozgom.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sacirija niko ne spominje, a imao je jako vazan uticaj na celokupnu sezonu, vise u PL naravno, ali je i nabacio za treci gol, asistencija u takvom trenutku. Dve asistencije protiv Zvezde, da je vodjen u BG pokidao bi sigurno, i ne bi godinu dana cigani smarali sa jbnim Pavkovom.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ras kass said:

Deki Lovren mozda u Mailand????

 

12 hours ago, Sprivel said:

General i Rade Krunic. Bivsi Milan.

 

12 hours ago, Darth Steva said:

Tesko... gde ce ta sirotinja da plati 25m funti za Dekija.

Možda sljedeće sezone kad se okiti i Premiershipom. Milan je uvijek imao najbolje stopere svijeta; Maldini, Baresi, Costacurta, Nesta, Thiago Silva, Stam, Panucci, Kaladze... i sada posrnuli Milan na stare staze slave vraća il generale.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...