Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Sreca je promenjiv faktor...Imali smo je toliko puta u prvenstvu i negde je morala da okrene ledja...Retko se vidja onakav retultat gledajuci desavanja na terenu..Sto Steva rece, kako god se zavrsi ova sezona nema se sta zameriti, igramo fudbal, igramo da pobedimo, doci ce i trofeji...Bili smo strpljivi i kad smo svi videli da klub ne ide u dobrom smeru, sad je sve kako treba, rastemo sve vise svake sezone...Elem, ni ovo nije gotovo, ako nista drugo, ubedjen sam da Barsu ceka pakao na Enfildu i pritisak kakav odavno nisu osetili...pa sta bude..

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BattleBorn said:

Eee, a kad sam ti pricao da je Firmino najbolji fudbaler u Liverpool-u...

 

To si pricao dok je bio shit 😛

Posle prosle sezone sam pojeo sva govna sto sam izasrao po njemu... u ovom nasem sistemu, nema te 9-ke koja bi nam bolje legla od njega.

 

3 minutes ago, ZiS said:

Elem, ni ovo nije gotov, ako nista drugo, ubedjen sam da Barsu ceka pakao na Enfildu i pritisak kakav odavno nisu osetili...pa sta bude..

 

Sto se revansa tice... verujem da skroz lako mozemo da damo 3 komada, ostaje samo pitanje koliko cemo kontri dozvoliti i da li ce biti dovoljno samo 3 ili ce trebati 5.

Stvarno steta za ovaj Salahov promasaj, sa 3:1 totalno drugaciji revans bi se igrao.

 

Link to comment
Share on other sites

Salah, Milner, Mane...to su prilike koje se u ovakvim utakmicama moraju koristiti...

Ne znam sta da mislim, u jednu ruku sam ponosan sto je Klop na ovaj nacin izasao na megdan, otvorenog garda sa namerom da pobedi...s druge strane, to se ne radi protiv Barse na Kamp Nou, mozda je ta zona presinga mogla da bude malo nize...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ZiS said:

Salah, Milner, Mane...to su prilike koje se u ovakvim utakmicama moraju koristiti...

Ne znam sta da mislim, u jednu ruku sam ponosan sto je Klop na ovaj nacin izasao na megdan, otvorenog garda sa namerom da pobedi...s druge strane, to se ne radi protiv Barse na Kamp Nou, mozda je ta zona presinga mogla da bude malo nize...

 

Meni je iskreno drago mi je sto smo otisli tamo i nadigrali ih, jednostavno kvalitetniji smo tim od njih... to sam mislio i pre meca a i posle jucerasnjeg meca sam dobio i potvrdu ali dzabe nam sve to kad stoji rezultat 3:0 🙄😄 konacan rezultat je kombinacija nase lose zavrsnice, lose srece u odbrani (drugi gol) i majstorstva Mesija (treci gol).

Mi na taktickom planu nigde nismo zakazali, cak je bilo rezona i za Ginija kao false9 iz defanzivnog ugla ali smo time ipak platili veliku cenu ofanzivno.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

S obzirom gde je Liverpool bio pre nego ih je preuzeo FSG ovo je odlicno...imidz kluba se popravio, vrednost kluba se uvecala mnogostruko, ponovo postajemo pozeljno mesto za igrace dobrog kvaliteta, svaka sezona je bolja od prethodne...Naravno da je sve to moglo da se zacini nekim trofejom ali smo u tim borbama imali jace i trenutno mocnije konkurente(izuzimajuci Sevilju koja je po meni jedini fail Klopa)...

Link to comment
Share on other sites

Imao je možda Klopara i još neke fejlove - nesposobnost da u nekom kraćem roku sredi odbranu, Karijus i slično, ali rekao bih da generalno radi odličan posao. Pa Liverpul je ove godine jak kao zemlja, on je dosta modifikovao svoji način igre da bi ekipa bila defanzivno stabilnija. Sad, kontekst je takav da sa jedne strane ima Siti koji je postavio neke sasvim nove standarde, a sa druge je tu Mesi, premda treba imati na umu da nijedna od te dve bitke nije još uvek izgubljena, koliko god deluje da su šanse male.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darth Steva said:

 

To si pricao dok je bio shit 😛

 

 

Nikad on nije bio shit 😉 Video se odmah (nisam ga gledao u Nemackoj) taj totti-esque osecaj za fudbal.

Bez njega pitanje koliko bi mogli da izgradite ovu igru koju imate. Vama je Salah zamenjiv, Firmino teze.
Bobby nije brz, ali to ga je nateralo da razvija fudbalsko razmisljanje, koje je stvarno impresivno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubedjen sam da ce vec posle prvog na Enfildu prednost Farselone biti anulirana a da ce se u drugom igrati na noz, da cemo mozda videti i penale u zavrsnici ako se utakmica zavrsi egal. Sinoc je bio zaista odlican mec za gledati i nije mi nikakvo cudo sto smo izgubili od Barse sa tom razlikom zasluzili su da imaju svoj pir jer ce im to mozda biti sve. 😄

 

Suarez se prilicno osilno ponasao prema nekdasnjim saigracima, *mada ne znam da li je iko od njih bio u timu sem Hendersona...dueli sa Robertsonom i ostalim igracima bili su prilicno ostri. S jedne strane ga razumem, napadacki razmislja tako se i ponasa prema bilo kome s druge strane, kako su ga prodali Barseloni u koju je zeleo da ode, takodje mu daje za pravo da ne bremza od Uprave i ostalih smradova...u tom periodu. Onome kome je on nesimpatican bio tada verovatno je sinoc bio jos antipaticniji. Kao navijacu Liverpula, zao mi je sto smo ga gledali na drugoj strani, njegov prgavi temperament ipak nije bio nesportski. Kutinjo je bio manje primetan a cini se da i nije gadjao onako kako ume, mozda je on ipak malo osetljiviji prema bivsem klubu.

Link to comment
Share on other sites

Nisam tu pa nisam bio u stanju da gledam mec ali videh da je rezultat u onom 2013/2014. stilu 😄 kad smo bili zabavni za gledanje svima osim nama

 

Inace ovaj klub je stvarno proklet jer ovo nisu cista posla vise... u dve najvaznije nedelje u sezoni tebi se u toku prve nedelje povrede 3 ofanzivna igraca 😤😞 mnogo je...

 

Bez Bobija, Keite i Salaha ja stvarno ne znam sto mi dzabe i da igramo u utorak... eventualno zbog toga ne bi li se povredio jos neki igrac pred Vulvse.

Link to comment
Share on other sites

Uzbudljiva tekma za neutralne gledaoce. Moram priznati ma koliko me bolelo da je Studge bivši igrač. Uz to je igrač koji samo gol vidi, pa je duplo štetan. Morao je iskoristiti šansu na 1:2 za Liv i uvesti tekmu u mirniju završnicu. 

Brainfart Manea kod drugog gola Njuke. Neshvatljivo je da kod kornera kada se braniš napustis svog igrača, u ovom slučaju Rendona, da bi otišao u kontru. Kod ovakvih situacija je primarno odbraniti svoj gol. 

Nije nam prijala promena formacije prilikom ulaska Sacirija. Nismo mogli da probije o Njuku po bokovima, a defanzivno nam je Njukasl prelako ulazio u sesnaesterac. Stvari su se promenile ulaskom Milnera. 

 

Ima li neko info u vezi Salaha? Keita out za sezonu. Izgleda da samo Bobi ima nekakve šanse da igra protiv Barce. 

 

ps In Brendan we trust. More than ever. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva su vasa misljenja za veceras? Resavamo to u 90 ili moramo se muciti 120 minuta? 😄 S obzirom da nedostaju Bobby i Mo, meni deluje kao da cemo se muciti 120 minuta. 

 

Inace, koliko je samo gadan onaj Suarez... mukica se vec 3 dana izvinjava 🙄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...