Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Na kraju ipak Spursi... bice to stresan mec sigurno.

Neverovatno je sta oni rade u LS ove sezone... odbijaju da zavrse takmicenje jos od tamo nekog 4. kola grupne faze. 😄 Dobili smo ih oba puta u prvenstvu ove sezone ali to su bila dva mnogo teska meca i lako je moglo da se i ne zavrsi nasim pobedama (pogotovo ovaj drugi mec na Enfildu).

Iako je u finalima sve moguce, realno smo kvalitetniji tim i favoriti smo... ovo je utakmica koja mora da se dobije 💪🏼

 

 

59833630_10157877085537573_1871085756424 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prvi prvenstveni mec protiv Spursa je bio rutinski. Malo su zakuvali pred kraj golom Lamele, ali ovaj Liverpool nije vise onaj tim koji moze da primi dva gola u nadoknadi vremena.

Drugi je bio za zivce, i uz dosta srece je dat drugi gol. 

 

Ne volim sto igramo protiv Spursa, vise sam zeleo Ajax. Mislim da ce Pocetino igrati na kontre, a nama vise leze timovi koji su otvoreni, i to je jedan od razloga sto sam zeleo Ajax.

 

Sta je tu je, idemo po trofej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spursi nisu tim koji dobija finala a narocito ne protiv ligaskih rivala.

 

 Stizali smo do finala prosle sezone ali ovog puta je meč lopta u našim rukama, boriće se Spursi da budu egal i iznenade ali...cela dekada i po je od Istanbula.

 

Veličanstven ulazak u finale, nakon gaženja Barselone za pun optimizam, punim jedrima, drugačije ne može. YNWA!

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Steva said:

Pusti ti Spurse Jane, ima 20 dana do tog meca, sta cemo mi sutra? 😄

Hoce li taj Brajton da iznenadi ili nece? Sta kaze kugla?

Cekaj sta sam ja pisao kad je bilo pet kola pred kraja, ko je ocajnik opasnik, pa Brajton dva suva boda zaostatka, ima da se nakostrese ko ježevi, teško da će osvojiti sva tri boda ali mogli bi Sitiju da nabuše jednu gumu. Ajd da vidimo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2019 at 11:00 PM, ZiS said:

Nista Stevo...ne prognoziramo nista vise...ostavicemo to Janne-u 😁

 

Pogodio sam kao i svako ko iole gaji ocekivanja a zna sta se moze. Bilo mi je prosto neverovatno da ljudi cak i vi ovde na forumu koji ste redsi (including me), ne uvidjate koliko je nerealno da se tako otpise Liv, koji je upravo sinonim za takve povratke. Naravno nije realno to uvek ocekivati, narocito kad je protivnik kakvagod Barselona ali meni je odmah postalo jasno da su golovi dati lagano i da ne predstavljaju veliku zaledjinu kada Barsa ode u goste gde to mora da cuva, protiv protivnika koji je dovoljno jak pa cak i bio bolji od nje u mnogim elementima, ima velike verovatnoce da bude sustignuto i prestignuto. 5-0 bi slomilo volju i najboljim ekipama a malo je falilo da bude 4,  time mislim da bi bio kraj i Liverpulu, ovako ovo je bio samo jak izazov koji ovakav tim Liverpula ocigledno jeste u stanju da dostigne...

 

Drugo ono sto svi znamo, podrska publike, grotlo na Enfildu pa tu bi i mrtvi ustali da igraju kad su gonjeni takvom snagom publike.

 

Inace ne pratim fudbal zarad prognoza, a ko zna, mozda bih,mada ne volim takvu prognozerku groznicu zarad para i inace ne odlazim u kladionice koje su mi kuzna mesta. (sem nekad da ispratim prenos uz neko pivo).

Link to comment
Share on other sites

Navijaci na stadionu treba da se saberu i da navijaju za one sto igraju na tom stadionu a ne da prate flashscore i desavanja tamo. 😏

Tim je pao zbog desavanja na tribinama... ajde da mi odvedemo ovo u mirnu zavrsnicu na jedno 2-3 razlike pa da se onda nadamo cudu Brajtona oko 90. 💪🏼 jer drugacije nece da moze. 

Link to comment
Share on other sites

Skroz je ovo u redu... ne treba biti razocaran, nije bilo realno ocekivati kiks Sitija nakon ispadanja iz LS.

Nema se sta zameriti momcima, nekad se sa 90 postajalo Invincibles a sada sa 97 samo drugi. 🙆🏻‍♂️  Kapa dole svima za sezonu a sada pripreme za najvazniji mec i krunu sezone. 💪🏼

Edited by Darth Steva
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala Liverpoolu za prelepu sezonu u PL, i pored toga što je izostala titula. 

 

Najviše žalim za ikseve protiv WH-a i Leicestera, obe tekme smo vodili. Protiv Leicestera smo primili gol u 45 +2 od Mekvajera. 

 

Idemo dalje. Na redu je da uzmemo CL. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sezona koja bi donela 12 titula od osnivanja PL, sezona gde su 3 igrača podelila titulu najboljeg strelca od čega dva iz Liverpula,  bila je dovoljna samo za drugo mesto.

 

Momcima kapa dole. Lester jebeni je verovatno presudio. Prvo nama sa iksom a onda sa Sitijem i onom jebenom golčinom Kompania. 

 

Nek se momci spreme za finale LŠ, da se očerupaju pevci i završi sezona u stilu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako bih bas morao da biram jedan mec, to bi onda bio onaj protiv Sitija... tu smo mogli da prelomimo trku ali jbg, zafalilo 13mm 😄

Mec protiv Lestera se nista ne razlikuje od meceva protiv Evertona ili Junajteda... a i glupo mi da izdvajam neki kiks kao presudan za neosvajanje titule pored 30 pobeda i 97 bodova. Sitiju je trebala serija od 14 vezanih pobeda da bi uzeli titulu i to su uradili, znaci naklon do poda za njih takodje.

 

Idemo po tu 6. zvezdicu 👊🏼

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Да се не враћамо сада, ово је ипак реалан крај сезоне која је све само не крах!!! И дозволте ми да будем прост....с.р.м се у уста оном смрди Стерлингу.

 

Идемо даље~чека нас посластица!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, anfield said:

Steta, ovo je bila velika prilika...

Па није била прилика, кад смо чекали Брајтон. И одма да кажем, док сам још у канцеларији, Брајтон је повео, но Сити је аждаја, тешко би се то испустило кад је била меч лопта, једино да је можда Квинс Парк Ренџерс чекао наплату...

 

Зна се шта је прилика кад са 94 бодова изађеш преко конкуренције и то неколико кола пре краја. Но и ово нија та сезона али нека ће сигурно бити!

 

Наравно ни на крај памети да је ово лоша сезона или глупости или бајања да смо још једном испустили титулу. Ствари уопште не стоје тако, имали смо огроман учинак, велики број победа, коштали су нас ремији-који су у релативној сразмери увек гори од пораза, само ЈЕДАН - 1 пораз, Невероватно!(мање и од шампиона којима треба честитати одбрањену круну).

 

Клоп је тренер који води тим у прогрес од самог доласка и верујем да ће тако и наставити.

 

Више сам него задовољан мислим да смо дебело пребацили норму ове године и да ће односи снага у наредној нама мало више ићи у прилог ако се током лета десе добре ствари.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je sezona koja samo moze da ulije dodatni optimizam...Iznimno je vazno da osvojimo usati trofej i da ova fantasticna sezona dobije epilog koji je ovaj tim zasluzio...Klop je stvorio monstruma od ekipe i taj proces ide nezaustavljivom progresijom...Bio je bolji City upravo za taj jedan bod i to je to...arhivirati ovu PL sezonu i jos snaznije i jace uci u narednu...Ono sto je bitno, crvena masina se upalila i nece stati...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...