Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

6 hours ago, threepwood said:

Zasluzio je ljudina

 

1oavf13xat131.png

 

Još je okrenuo pehar tako da se vidi poleđina gde su ugravirani prvaci, iz poštovanja prema šampionu Evrope koji ga je dobio ove sezone sa glatkih 2:0 :kece:

Link to comment
Share on other sites

Docekasmo i ovo...prvi trofej nakon 8 godina...nadam se da naredni necemo cekati toliko...😁

Kapa dole Klopu i momcima za citavu sezonu, tacno se videlo od samog dolaska Nemca da je ovo proces koji ce dovesti do rezultata ali ono sto najvise raduje, ovo je proces koji jos traje...

Ogromna sportska nepravda bi bila da ova ekipa ostane bez ijednog trofeja nakon ovakve sezone...

Sto se same utakmice tice, kvalitet ispod nivoa koje su obe ekipe pruzale...uticalo je i tri nedelje bez takmicarskog ritma ali i ta Klopova promena filozofije, mnogo je vise taktike ukljuceno, mnogo odgovornije se igra i ovaj tim je sazreo u jednu pravu takmicarsku ekipu kojoj vise nije cilj dati sto vise golova, nego osvojiti sto vise trofeja...😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad kad dodjoh malo sebi da kazem koju rec i o mecu, odron od meca dostojan finala 😄

Mi realno bolji tim plus dobismo penal u prvom minutu tako da smo bukvalno ceo mec sedeli i cekali da se oni otvore i da ih uhvatimo na kontru i zavrsimo mec a oni, znajuci to, ceo mec imali kao neku inicijativu ali bez prave sanse. Sve u svemu, finale bas kako i treba da se dobije kada si bolji/iskusniji tim.

 

Jeste da je VVD dobio motm nagradu ali za mene to lagano ide Alisonu... nisu oni imali ne znam kakve sanse ali sve sto je islo u gol je lagano poskidao. Sa njegovim prethodnicima i veceras bismo prilimi 2-3 komada verovatno.

 

Ako bih krenuo o pojedincima, bas bi se ovo oduzili ali ono... ako bih morao nekog da izdvojim, zbog koga mi je najdraze, to je definitivno Milly 👏🏼 zasluzio si majstore 💪🏼

 

I da, definitivno Origi... kakav covek 👏🏼 van tima, pozajmice, klupa i na kraju doceka svojih 5 minuta i donese LS 👏🏼 kapa dole sampione 🏆👏🏼

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sjajno vece, sampionska titula, potpuno sela, za sve godine truda gospodina Jirgena Klopa! Koliko smo pehova na tom mestu imali od Beniteza...ne valja podsecati.

 

Utakmica rutinerska, osrednja PL predstava. Naravno i to je bolje od spektakla gde se ne zna sta i kako... dosta je bilo proslo finale.

 

Motm golman Alison Beker, vratilo se.

 

Pravi finis sezone, vredelo je cekati i sada se na miru s te visine moze transferovati ovo leto. YNWA, srecno nam bilo!

Link to comment
Share on other sites

 

21207.jpg

 

I zvanicno potvrdjeno da Studge napusta klub... veliki majstor ali jbg, evo vec 30 plus povrede tako da nista cudno.

 

Inace, kakvo je vase misljenje o Origiju... da li mu treba produziti ugovor ili je ipak sada pravo vreme da ga uvaljamo negde po dobroj ceni posto cisto sumnjam da ce u nekom trenutku imati visu cenu nego sada.

 

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je Studz docekao titulu za Liverpulom vs one pogane plavuse koja je se prodala za takve stvari.

 

Origi treba da ostane, treba takav razgrtac i razbijac za bitne utakmice. Studz ocigledno nije vise na tom nivou.

Link to comment
Share on other sites

Nzm sta da mislim u bezi prodaje Origija. Ako neko da bas masnu ponudu, treba se razmisliti o prodaji. Takodje ne bih imao nista protiv da ostane, ako se ne bude bunio da bude druga opcija. Ne vidim ga u buducnosti kao prvog spica Liverpoola, mislim da nema kvalitet za to. Kao joker je ok opcija.

 

Voleo bih da zagrizemo za De Lighta i potpisemo ga. Bio bi odlicna investicija za sadasnjost, blizu i dalju buducnost. On mi je zelja no1. Koje su vase zelje za potencijalne dolaske?

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Evo upravo sam procitao pozdrave za odlazak Morenu i Staridzu. Prvom bih se zahvalio jos prosle sezone...

 

Zna li neko kako su reagovali bivsi igraci...tipa Lukasa, Kajta i ostalih na osvajanje titule. Ne bi bilo lose da se vidi..

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2019 at 1:19 AM, mr clutch said:

Moram da pohvalim igraca koji se na forumu vise pljuje nego sto se hvali. Matip je u finalu i polufinalu bio perfektan, i pored 3 primljena gola od Barce.

 

Da, Matip je bas zrelo odigrao zavrsnicu sezone i opravdao poverenje Klopa... ipak ne znam sta da mislim, na pocetku sezone Gomez je izgledao kao top3 stoper na svetu dok na kraju prosle sezone i Deki je pokidao zavrsnicu tako da me sve to navodi na zakljucak da je ipak sve VVD uticaj. Bukvalno moramo da se molimo za njegovo zdravlje jer u slucaju da on bude mesec ili vise dana out eto nama odbrane od pre 2-3 sezone i tu dolazimo do tvog sledeceg posta 😄

 

8 hours ago, mr clutch said:

Voleo bih da zagrizemo za De Lighta i potpisemo ga. Bio bi odlicna investicija za sadasnjost, blizu i dalju buducnost. On mi je zelja no1. Koje su vase zelje za potencijalne dolaske?

 

Sa VVD-De Light tandemom i Gomezom kao prvim backupom mi smo stopersku poziciju osigurali za 5+ godina.

Ipak dok imamo VVD-a nije nam prioritetno da sprcamo ogromne pare na stopera tako da razumem skroz ako iskuliramo taj transfer i ne udjemo uopste u tu pricu.

 

 

 

Sto se dolazaka tice, mislim da cemo dovoditi squad igrace u zavisnoti koji igraci odu...

Studge i Moreno su vec otisli...

Minjole, Shaq, Origi, Milner i Lalana su potencijalno na izlaznim vratima... iako verujem da ce se Milneru ponuditi produzenje ugovora za jednu godinu i da ce on prihvatiti to pogotovo sto je Leeds izduvao za PL.

Ima ovih klinaca sto su na pozajmici, Wilson i Grujic... da li ce se oni vratiti u tim ili cemo ih prodati pa traziti zamenu.

 

Sto se zelja tice, stvarno nemam apsolutno nijednu... dovoljno smo kvalitetni da nam samo treba da zadrzimo trenutne igrace i popunimo backup rupe.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...