Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

14 minutes ago, gggggggg said:

hayward ce izgleda u atlantu. ocekivano...

 

mora da se radi u trejdu i sada je zanimljivo sta ce boston dobiti i da li je ukljucen i treci tim. verovatno je ukljucen u deal i sesti pick atlante, rekli su vec ranije da ce ispitivati trziste za taj pick. mozda neki centar u prici za boston...dedmon? mrzi me da proveravam ali atlanta bi mozda mogla uglaviti novi ugovor haywarda (nek bude 25 miliona) i trejduju npr dedmona i ostatak ugovora stane u cap. tada bi boston imao trade exception sto bi mogli iskoristiti za trejd hardena npr.

Ako bude s&t Haywarda onda se Bostonu racuna u salary cap plata od 34 miliona a Atlanti ta nova plata. Atlanta ima prostora u salary capu da primi ugovor Haywarda bez problema

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kemba je na bloku, nezvanicno, ali jeste

 

ima smisla, precenjen igrac sto bi rek'o jedan kolega. samo ne znam kuj će da troši trejd na njega, nadam se ne knicksi, pošto je valjda nyc native, to je uvek osetljivo

 

što se @gggggggg posta za hardena i celticse tiče, ima smisla igrački ali mislim da hardenu ne odgovara tu ni franšiza ni grad ni šta znam još

što je prirodno ako ne navijaš za gobline  : i

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Vrhunska bi ovo stvar bila za GSW. Dobili bi Cartera praktično gratis, a bas im treba centar.

 

baš smo pričali @freethrow i ja kako im treba ili myles turner ali još bolje WCJr. ovo je zaista ispod cene, pa zato ne verujem do kraja u tvit

wendell je potencijalno vrhunska treća opcija franšize

 

edit wcjr nije tek centar, već centar kakav treba dubsima

Edited by đubrivo.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

baš smo pričali @freethrow i ja kako im treba ili myles turner ali još bolje WCJr. ovo je zaista ispod cene, pa zato ne verujem do kraja u tvit

wendell je potencijalno vrhunska treća opcija franšize

 

edit wcjr nije tek centar, već centar kakav treba dubsima

Nema ni meni logike iskreno. Dajes Cartera, jednog dobrog i mladog centra, da bi napredovao dva mjesta na draftu. Koga to toliko žele da uzmu? Edvardsa? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

Pa mogu u trejdu da prime toliko plate jer su preko salary capa

 

pa mogu ali nema koga realnog iz atlante. jedino da se ukljuci treci tim. zato kazem da moze biti i trade exception.

 

 

34 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 

 

bas sam hteo pitati sta ce warriorsi uraditi jer imaju 17 miliona trade exceptiona za dovodjenje bilo koga. i mogu ga iskoristiti jos valjda tri dana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Sta kazu iz CIkaga moji znas ti koji @threepwood

 

A sta reci? Kakvu posluku porati? Kome?

 

Jedini razlog koji mogu da pronadjem je to sto je WCJ prethodnih sezona zahtevao da igra cetvorku i ljutio se sto ga guraju na pet, a Karnisovas je navodno odusevljen Markanenom. I u tom slucaju mi je bolja opcija da AK to ispegla ako je vec toliki baja kakvim ga predstavljaju. Mozda su se i zaljubili u Wisemana, ko ce ga znati. Nisam odusevljen svakako...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...