Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

ma kapiram da postoji priča, samo kažem da nema šanse da se dil dogovori bez njegovog pristanka, pošto je restricted free agent i ne mora da ide gde mu kažu, bar ne dok kingsi ne matchuju xy ponudu 

 

po pravilu ne smeju da se dogovaraju dok ne pocne zvanicno free agency. zato sada ide ova kao prica, neko bi ih mogao tuziti npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Magia said:

 

Kakvi trejdovi, ja mislim da ja vise energije i vremena utrosim da napravim tiket, a kamoli trejd na fantaziju..

 

nerealno

 

Ma phila se ukanalila prosle godine sa ovim potpisom Horfa za koji je realno svako ziv mogao da pretpostavi da ce biti fail. Sad su se jos i dobro izvukli, nisu previse platili. Ovaj 1st rounder je neki 2025 protected. Takodje, Green nije beskorisno telo, dobro ce im leci. 

 

Za Oklahomu takodje, sad ima mnogo vise smisla Sruderov trejd kao sto kolege rekose. Horford je i dalje ok igrac ali ovo verovatno znaci i trejd Adamsa.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Magia said:

 

Kakvi trejdovi, ja mislim da ja vise energije i vremena utrosim da napravim tiket, a kamoli trejd na fantaziju..

 

nerealno

 

Sa tobom pravljenje trejda su ko porodjajne muke, sa elementima komedije i tragedije. I to dogovaranje ( sto ne garantuje da ce do dogovora doci) traje nekoliko meseci:lol_2:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Manu said:

 

Ma phila se ukanalila prosle godine sa ovim potpisom Horfa za koji je realno svako ziv mogao da pretpostavi da ce biti fail. Sad su se jos i dobro izvukli, nisu previse platili. Ovaj 1st rounder je neki 2025 protected. Takodje, Green nije beskorisno telo, dobro ce im leci. 

 

Za Oklahomu takodje, sad ima mnogo vise smisla Sruderov trejd kao sto kolege rekose. Horford je i dalje ok igrac ali ovo verovatno znaci i trejd Adamsa.

 

Ja razumem Sruderov trejd sa strane OKC, ali ne mogu da zamislim da zaista nisu mogli vise da izvuku za njega, stvarno je imao odlicnu sezonu, a Green je nastavio svoj slobodan pad. 

Onda dalje, Fila je katastrofalan ugovor dala i Horfu i Tobijasu. Onda ove godine daju Horfa + pikove za Greena, pa ne mogu da verujem da nisu mogli da izvuku vise za njega od neke Atalante, Sakramenta, Sarlota ili tako neke ekipe kojoj fali centar a ima prostora u capu. Plus je Horf ok za nekog mentora, nece divljati, timski igrac itd.

I onda za kraj, ako uzmemo ovu analogiju koja je koriscena u ovim trejdovima- 

Shroeder= 28 pick + Green (kao kusur)
Green (kusur)= Horford + 2 pika

 

Znaci Shroeder= Horford + 3 pika sto je skroz nerealno.

Plus sto je nerealno za sta je inicijalno taj Shroeder otisao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...