Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 hours ago, HAMMER said:

 

 Znao sam da Bredli ipak nije izdajica u dusi. Ali mene cudi koji kurac je zapeo Rondo za Clipperse, logika = ?

  @SteveFrancis#3 si video kako Isiah Canaan trpa protiv Partizana ? Dosao Paul, i odmah svi koji su nekad imali nekakve veze sa Finixom bolje zive. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Naravno da ce biti guzve, bice tu dosta ekipa u rasponu od svega nekoliko pobeda manje-vise. Ceka se taj raspored, od njega ce realno dosta zavisiti, ako ostane ideja da bude division heavy, Sunsi su u startu u velikom minusu i onda bi PO zaista ozbiljno visio jer ce bukvalno svi van PacDiv masno profitirati. Naisao sam na neku pricu juce da ce mozda objaviti samo za prvu polovinu sezone raspored, pa onda posle nje ostatak. To bi pogodovalo matorcima i ovima sklonim povredama jer bi olaksalo kalkulacije i pravljenje strategije za odmaranje i cuvanje igraca za PO.

evo Schedule-wise

 

https://www.chatsports.com/phoenix-suns/a/source/kelly-oubre-jr-ricky-rubio-visiting-phoenix-suns-twice-this-72-game-regular-season-16261551

Link to comment
Share on other sites

Po NBA standardima bez suta i handlinga moze da bude samo skraceni centar, eventualno PF
Neko mu radi odličan marketing pred draft, za razliku od Edwardsa koji u intervjuu za ESPN veli da je fudbal ipak fudbal prva ljubav jer tu možeš da se glupiraš, sprdaš se protivniku i ostali disrespect a sad kosarka ono jbg dobar sam u tome to je biznis od čega bi mogao da živim i usput ispljuva Dameovo rapovanje i muziku :) Al opet Rich Paul mu je agent pa mozda i neće ga u Minnesotu.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bobby Shurda said:

Gde će LaMarkus i da li je bolji od Mela

Pa vec imaju Nurkica a nije LMA vise za PF. Ima ugovor jos ovu sezonu na 24 miliona a rijetke su ekipe koje mogu da prime toliku platu. Mozda neki trejd pa buyout i onda da potpise za contendera.

 

Melo im je dobro resenje za neku okej platu. Sad imaju ozbiljnog 3&D igraca, dobili su i Trenta Jr koji bi trebak biti bolji, Nurkic je zdrav pa je za ocekivat da Portland bude plejof ekipa.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gde ce onda brat Hassan ? Bilo bi steta da ostanemo bez njegovih fantazi ucinaka 😄  

 

 edit :  Dwightello jeste odradio dobro rolu, ali ja bih pre platio novce Kiffachi. Mladji je i potrebniji za danasnju kosarku kao strec 4, vidim ga kao startera uz Davisa. Dosao je kasno, sada ce imati vise vremena da se spremi i uigra sa ekipom.

 

  Isto tako od ovog tria Rondo, KCP, Bredli, gledao bi da vratim KCP-a. Kad se pogleda sezona+plejof bio je nas treci najbolji igrac

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

hayward ce izgleda u atlantu. ocekivano...

 

mora da se radi u trejdu i sada je zanimljivo sta ce boston dobiti i da li je ukljucen i treci tim. verovatno je ukljucen u deal i sesti pick atlante, rekli su vec ranije da ce ispitivati trziste za taj pick. mozda neki centar u prici za boston...dedmon? mrzi me da proveravam ali atlanta bi mozda mogla uglaviti novi ugovor haywarda (nek bude 25 miliona) i trejduju npr dedmona i ostatak ugovora stane u cap. tada bi boston imao trade exception sto bi mogli iskoristiti za trejd hardena npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...