Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

12 hours ago, Bek said:

Smesno poredjenje kad svi znamo da ce Zion 2036.godine uveliko biti u penziji, a LeBron je danas i dalje u top 30 igraca lige.

 

 

 

 Ma da, u top 150 igraca lige je.

 

 --------

 

  Dobra pobeda za Lakerse sinoc. LeBron season-high i generalno jako kvalitetna partija sa dosta trojki, lepih kucanja, bio je u aggresive modu, al' opet bi mogao malo da iskontrolise ove izgubljene, neki pasovi su stvarno too risky i nepotrebni. Obrva je dosta promasivao, ali je ponovo bio ogroman faktor u difensu. Bredli - najgora partije sezone posle solidnog niza, jebiga. KCP odigrao opet jako dobro - puno nam znaci njegova defanziva jos i shica tricu sa % medju boljim u ligi, kad bi smanjio neke wtf momente i nerviranje mogao bi da nam bude jako znacajan kad bude najbitnije. Secam ga se iz Detroita, igrao je puno bolje nego dobar deo karijere u LA. 

  

    Deni konacno proradio suterski, a uspeli smo sasvim fino da branimo Ziona iako je on dosao do brojke od 29pts, nije delovalo kao nekih mnogo uticajnih 29pts, ako me razumete. Ingram fantastican, a Jrue je podbacio jer su ga bzvz trosili da cuva Kinga na niskom postu & genrally, nije uspeo skoro nijednom da ga odbrani samo je riknuo dzabe. I pored Kingovih velelepnih kucanja, potez tekme mi je ovo :   

 

   

 

Link to comment
Share on other sites

Skoro pre tacno godinu dana ista tekma LA-NO, u Staplesu, Kingova trojka s jedne noge preko igraca u korneru za pobedu i tad snimaju Davisovu facu i Jeff Van Gundy se obrusio o mikrofon : That's my guy over there, I'm playing with him next year 😄    

 

 

 

 

  @uini  Imas moju punu podrsku. Tako nisu verovali ni u Midltona : )  

 

 @Miki28  Daj neki comment utakmice ako si gledao. Sad sledi jos jedno gostovanje GS-u, nadamo se rutinskom odradjivanju posla. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako neko ikad vise ubaci ovog Filipinskog govnara na bilo koju top 5 listu trenera treba ga ubiti...

 

Covek je uspeo da izgubi od Atalante, Clevlanda i sada od Minesote. To i ne bi bilo HOF dostignuce da nije u svakoj 4/4 imao po 10+ poena prednosti.

 

Na 4:49 do kraja utakmice ispustiti 119-107 protiv ovog cirkusa Sote je stvarno slag na torti...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LordOfTerror said:

Ako neko ikad vise ubaci ovog Filipinskog govnara na bilo koju top 5 listu trenera treba ga ubiti...

 

Covek je uspeo da izgubi od Atalante, Clevlanda i sada od Minesote. To i ne bi bilo HOF dostignuce da nije u svakoj 4/4 imao po 10+ poena prednosti.

 

Na 4:49 do kraja utakmice ispustiti 119-107 protiv ovog cirkusa Sote je stvarno slag na torti...

 

 

 

Butler vs Everybody

Everybody wins

-----

 

od ostalih vesti, mitch lob jedna jedina lična u 30min, 12pts / 16rebs / 3blk i još nešto sitno statsa

ne znam ne znam

 

 

 

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bamba 15/10/4bl za 17 minuta 3 trojke ne znam ne znam.

 

 

bamba može da bude opasan igrač. do sada se uglavnom mučio sa povredama, plus ima vučevića ispred sebe i restrikcije minuta kada je zdrav

 

možemo i njega dodati u "borbu" za prva dva mesta sa mitch lobom i heyesom, dok allen pada na sada već udaljeno četvrto mesto.

šalim se malo (ne šalim se) ali bambina situacija takođe govori na svoj način u prilog tome da se igrači u dijametralno različitim situacijama ne mogu ocenjivati lajnama "sigurno bolji", što me je i triggerovalo u startu kod gdina nakamure

Link to comment
Share on other sites

Kako ko odigra protiv Atlante, tako se priča o njemu 😄

Sve neki sezonski/karijerni vrhovi...

 

 

Po meni Bamba mora da nauči i dole da igra, nekako mislim da se od ovog glumljenja Porzignisa neće leba najesti.

 

 

Mada, možda definiše novi tip igrača "3&B".

 

Edited by realno *w
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije lepo poređenje i šta uopšte znači ovaj igrač je lep, a ovaj je ružan, kao da smo devojčice u V razredu osnovne škole a ne analitičari (što bi Kejv rekao ui ar sajentist mahemahišijans ui hold veri haj pozišijans). Bamba realno nije ono što bi se moglo nazvati muškarcem prijatne spoljašnjosti u klasičnom smislu, ali takav je kakav je, nije mogao mnogo da utiče. Trajko je, sa druge strane, ugly by choice: niko mu ne brani da ode kod frizera i ponese svoj žilet za glavu ukoliko nema poverenja, niko mu ne brani da krati malo uši, to je sada rutinsko kupiranje... Ne, što neko reče, osladilo mu se da peca u beskonačnom pulu ružnih kupaca merča. I to je ok.

  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Minesota ima zanimljiv core. Kad budu svi zdravi bice zabavni za gledanje. Beasley se vec fino uklopio, Juancho moze da bude dio rotacije. Imace visok pick na ovom draftu. Vjerujem da ce juriti neko krilo. Toppin bi im recimo  legao fenomenalno. Sad je pitanje imaju li trenera koji moze to da poslozi? Sanders mi ne djeluje kao dobro resenje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, laki pepe said:

Je li ko pratio kako je Hjuston izbombardovao Memfis? Nije da Memficu ne treba, pa djeluje bas opominjuce ovo nakantavanje. Neki size?

 

duža verzija:

https://www.grizzlybearblues.com/2020/2/26/21155387/grizzlies-silenced-by-rockets-140-112-russell-westbrook-dillon-brooks-nba-memphis

 

kraća verzija:

Quote

There really just isn’t much else to say. With the Grizzlies missing two of their four best players in Jaren Jackson Jr. and Brandon Clarke, they simply are not even good enough to truly compete with a team of the Rockets’ caliber. They were already an overachieving team that was due for significant regression, but injuries have made that regression even more difficult than expected.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice BKN, prije ce svi ovi mladi otići no sto ce DAJ. Prvo sto ne bi dobili ni blizu value, drugo sto je ortak sa Irvingom i KD. Cak je Irving u taj core ekipe pri jednoj izjavi za medije uvrstio njega i Garreta Templa a izostavio LeVerta i Dinwiddiea.

Juta izgleda loše jer im odbrana perimetra od kako se Conley vratio, izgleda kao onomad kad su Sportskim centrom u Nikšiću trčali asovi poput Pavlićevića, Vranjesa i Koraća. Aj i pored takve odbrane u napadu imaš dosta oružja da isti izgleda onako bezidejno. Bukvalno lopta se zalijepi za jednog koji odtapka jedno 20 sekundi napada pa se nedje na 4-5 sec do kraja sjeti a moglo bi se odigrati nesto. Obično se završi nekim lošim sutem i slijedi kontra na drugoj strani. Snyder na sve načine pokušava da oživi tog Conleya koji carini loptu i da nekih 13-15p na isto toliko šuteva. Pri tom ugasi sve ove igrače čija igra umnogome zavisi od protoka lopte poput Bogdanovića, Inglesa, Goberta kojeg na rollu svi odreda ignorišu. Samo ovi divljani i igrači koji sami sebi mogu da kreiraju šut i iste pogode profitiraju iz sadašnjeg "sistema" , a to nije ono sto su igrali prije povratka Conleya kad su vezali nekoliko pobjeda (iako su imali ruku na srce lak raspored tad), pri tom igrajući kao contender ekipa.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...