Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

@uini

Ovo objasnjava puno toga. Dzeksona jr. posebno cijenim, ne mogu reci zasto, ali mislim da ce biti pravi igrac za sampionsku ekipu. 

@MrTwister

Gledam tako utakmicu i razmisljam na sta bi tek licili da nemaju Klarksona. Nema ko da da kos u onako staticnom napadu. A onda pomislim Klarkson/Juta sistem, kako je moguce da to ide jedno s drugim. Odgovor, pa sistem ne radi ni na minimumu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a propo onih tabela sto je riviera juce kacio, vs top 13 ekipa lige, Boston je jedini u top 5 i po odbrani i po napadu.

A pored njih, jos Baksi, Lejkersi i Majami su u top 10 u obe tabele.

Blizu granice je Denver ali i ono sto me potpuno fascinira - Oklahoma.

Edited by Laki Marvini
Link to comment
Share on other sites

Daleko bilo da se poredim sa profesionalnim igračem, a ponajmanje enbiej, ali jednog ukletog dana pre nekoliko godina sam i sam pokidao ligamente, meniskus na jedno 5 delova i plus frakturica kosti i bio sam u fazonu da probam da dovršim basket... Nekada je neizdrživ bol, a nekada jednostavno nema nekog velikog bola: zavisi od milimetra lokacije, a tu u principu nema nerava...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Daleko bilo da se poredim sa profesionalnim igračem, a ponajmanje enbiej, ali jednog ukletog dana pre nekoliko godina sam i sam pokidao ligamente, meniskus na jedno 5 delova i plus frakturica kosti i bio sam u fazonu da probam da dovršim basket... Nekada je neizdrživ bol, a nekada jednostavno nema nekog velikog bola: zavisi od milimetra lokacije, a tu u principu nema nerava...

nema nema nerava u kostima :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Tako isto mozemo reci da nije Melouna, Jokic bi jos igrao u ABA. Micel ima srece u Juti sto mu je SG pozicija bila prazna itd... 

 

Ko zna sta bi se desilo, mozda bi ga uzeo neki drugi tim. 

Ne znam ni zašto im odgovarate.Mogli su to da napišu i posle meča sa Klipersima,čudi me zašto nisu.

 

Jebote,kao da ima 4 ppg,a ne 14...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MilošVB said:

Ne znam ni zašto im odgovarate.Mogli su to da napišu i posle meča sa Klipersima,čudi me zašto nisu.

 

Jebote,kao da ima 4 ppg,a ne 14...

Sut iz igre nekih 40ak% sa bacanja jedva preko 70% i sve to u ekipi koja playoff moze da igra samo na NBA2K ili nekoj slicnoj platformi. U nekoj ozbiljnoj ekipi on moze da stoji u cosku i ca cela loptu pa ako pogodi prvu super ako ne mrs na klupu.

 

U ostalom na SP se videla ludost davanja glavne uloge doticnom. Ekipa sramotno podbacila al on imao fine brojke. Kao Drazen 1985te na EP.

  • Thanks 1
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...