Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, 21Barkley said:

Da se samoubiju, odma'.

NIsu smeli da rizikuju, valjda je Davis imao samo jednu godinu jos u ugovoru i veoma realna opcija je bila da ih nakon toga odjebe...tako da rent a davis na godinu dana nije bio moguc a i sasvim dobar potez koji je Denver uradio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bullsi za čas izbrisali prednost Knicksa. Nemam baš previše prilike da gledam ni jedne ni druge pa mi interesantno. 

 

definitivno jedna od boljih tekmi knicksa koje sam gledao u poslednje vreme. naravno kada nema ortaća elfrida i randlea

 

mitch robija i dalje prži

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ubio ih Mitch tj ovi su busni koliko su i tuzni. Festival kucanja i off skokova je imao.

 

nisu samo kucanja ali jes' to mitchova igra. imao je pred kraj jedan reverse dunk alley up ili kako se to već kliče

Link to comment
Share on other sites

Mucimo se u napadu, mucimo...  Ne znam zasto je Vogel odustao od bilo kakvih minuta Quinna Cooka i Troya Danielsa. 

 

  edit : Druga cetvrtina teska tragedija. Impotentnost bekova ce nam doci glave izgleda kad bude vazno,  al' na stranu to - kakav raspad i kakvi neki amaterski napadi sunce ti jebem. Vogel se pogubio zajedno sa ekipom - Obrva mu bleji na klupi vise od pola cetvrtine dok ekipa ne zna 'de bije. Moris osim kurcenja nije mnogo prikazao. 

 

  Ajde odigrajte nesto u drugom poluvremenu, ovo prvo je zaista bilo porazavajuce lose

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Zelim da zaboravim da se ova utakmica ikad desila. Kontam, konacno nije tekma u pola5, da vidimo malo uzivo LA akcije, ali ova igra je bas bolna. 

 

  EDIT : Bar 15 vecerasnjih poseda moze u Shaqtin a fool. Mrs majku vam jebem svima

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

U pravu je Zveki. Tankovali smo tekmu da pomognemo Memfisu da budu osmi, drugacije ne umem da objasnim sve ovo. 

 

    

 

Ko bese rece da trebaju da se ubiju ako budu tankovali, mrzi me da trazim. Naravno da su tankovali, zar stvarno neko misli da ovakav Memfis moze da pobedi kompletne Lejkerse.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Ko bese rece da trebaju da se ubiju ako budu tankovali, mrzi me da trazim. Naravno da su tankovali, zar stvarno neko misli da ovakav Memfis moze da pobedi kompletne Lejkerse.

 

ja sam rekao da treba da predaju franšizu čovićima i da im filip trenira za početak a onda donese euroligu

 

kakvo bre izbegavanje blazersa i pelicansa, gluposti.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...