Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

11 minutes ago, uini said:

 

raptors / clippers bi mi bilo idealno. da kahwi proba da otme titulu od samog sebe

 

salim se za leonard deo ali eto, ako bih birao to bi bilo finale. medjutim, zezam se ja malko sa tih hejtom, pravim konverzaciju dok cekam goste, jebe mi se realno i ko ce da igra finale i ko ce da uzme titulu, samo nek je dobra zabava i provod

 

vec sam prske za recse ali da znas da te aknolidzujem 🙃

Veci spekt nisam mogao dobiti.

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

To je Kidd - Prunty sezona, bilo ko bi ih izbacio tad.

Slazem se da je Kid neznalica. Plus nije bilo brata Brooka da strecuje sa C pozicije. Losiji spejsing su imali te sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

To je Kidd - Prunty sezona, bilo ko bi ih izbacio tad.

 

jel ovo taj roster, 17/18? kidd na stranu, ovo je mnogo drugaciji roster, da ne kazem mnogo losiji i nekompatibilniji sa djanisom. ovde je posle middletona brogdon najbolji suter a posle njega otprilike niko

 

edit mirza poludi teletovic mi je promaka ali je igrao 15ak min

 

https://www.basketball-reference.com/teams/MIL/2018.html

 

giannisu je ovo blizu idealnog rostera sto se sada fura, iako mnogi igraci pojedinacno nisu neke velicine

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Malkolm Brogdon said:

 

Sumnjam da bi neko recimo u fudbalu mogao da dominira iskljucivo na osnovu fizickih predispozicija.

 

2 hours ago, uini said:

bilo je par svaba dok sam ja pratio back in the days, rumenige, mateus ali nikada nisu bili u top 3-5 fudbalera 

Reci gostima da te izbace iz kuće, pliz i dojdi na pdf fudbal da ovakvom izjavom zasmejavaš narod. 

 

E, da, je l' će se bacati one prognoze za PO ove babl sezone?

Link to comment
Share on other sites

Taj narativ zaista treba napustiti jednom za svagda. To sto neki igrac napuni boxscore samo po sebi ne znaci nuzno niti da je 'nabijac praznih brojki' niti da je superstar. Mora sve da se stavi u kontekst i tako sagleda. Ako covek pogleda bar 3,4 Traeove tekme moze lako da dodje do zakljucka da je decko legit. Neki ozbiljniji rezultati ce cekati kompetentnu ekipu i trenera.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 Ako covek pogleda bar 3,4 Traeove tekme moze lako da dodje do zakljucka da je decko legit. Neki ozbiljniji rezultati ce cekati kompetentnu ekipu i trenera.

 

jebeš kontekst kada on prima isto koliko i daje. kao u pesmi bitlsa, "and in the end, the love you take, is equall to the love you make"

 

inače, ja u plejmejkere računam i james hardena i luku dončića pa i lebrona - tako da su mi oni pored curryja, lillarda i recimo cp3a taj vrh vrhova.

 

@Barkley#34 mateus je trajao na tom superstar nivou jedva 3 sezone, negde od 1988 do 1991, ne secam se a mrzi me guglati kada je inter bio prvak ali ono svetsko prvenstvo u italiji mu je bio peak - a potrefilo se da je neka smena generacija i u brazilu i u argentini i u italiji i gde sve ne

 

sto kaze franchise kontekst braco kontekst a ne zona i praporci 😬 idem sam

 

edit ne treba ni zona ali zvona

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Ne kazem da ne moze biti, ali ne posmatram mnogo ozbiljno igraca koji tovari 30-10, a ekipa mu zvrji oko 14-15 mesta. 

 

Pa eto, isto je moglo da se kaze i za Bukera, cak i ove sezone, s obzirom gde su Sunsi bili na tabeli, a jasno vidimo da nije bas tako.

 

S obzirom da si veliki fan TS-a, Trae je na .595, sto je vrhunski za guarda, tako da te brojke nikako ne mogu da budu prazne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...