Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Sada mogu mirne duse da kazem da su mi najveci favorit zapada Klipersi.

Definitivan i armiranim betonom sagradjen stav.

 

Da ne sirim pricu ali to je tim cije se mane najmanje vide a njihova sirina i potentnost ima jos dve brzine na menjacu koje nismo jos ni videli.

Mogu LAL nesto pokusati u event. finalu da malo duel bace na fizikalije ali NE,NE ne vidim kako neka ekipa moze sa Kliperima na 4. dobijene,nema sanse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Favorit je tu veliki Boston, spoljna linija im je jaca za klasu, ali mogli bi da imaju dosta problema sa Embidom, ne vjerujem da Tajs moze da mu parira.

Slazem se. Neki epski raspad Bostona pa da Fila prodje.

1 runda na Istoku mi djeluje nezanimljivo, Bucksi, Raptorsi i Celticsi ce proci relativno lako a mozda se Majami-Indijana zakomplikuje mada i tu ocekujem prolaz Majamina u najvise 6 utakmica

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Favorit je tu veliki Boston, spoljna linija im je jaca za klasu, ali mogli bi da imaju dosta problema sa Embidom, ne vjerujem da Tajs moze da mu parira.

 

Ako odigra pametno i dalje tu moze biti kakvih takvih problema. Ako krene ono njegovo, da pripaljuje hrpu trojki, onda nema nista. Svakako, s obzirom na njihove ,,sutere,,, bice tu skupljanja i udvajanja dosta.

 

Nadao sam se da ce serija Majamija i Indiane biti gledljiva, ali od toga nema nista. Na zapadu, valja pogledati Denver i Houston. Mada mislim da ce se Denver posprdati s pola gasa. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nemaju 6ersi nikake sanse

 

nemate šansu, lili je u transu 

3 minutes ago, mr clutch said:

Udvajace Kelti Embida, a ovaj ce se lose snalaziti u takvoj situaciji i cesto gubiti lopte. Phili ce izuzetno nedostajati plejmejkin. Pun dzep za njih ako iscupaju 2 pobede.

 

embiid bi mogao da prestane da se zajebava i da se dovede u red 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spremice Lakersi ozbiljniju odbranu za Lilarda. Gledao sam protiv Dalasa, ono je bila komedija stvarno, jeste covjek majstor, ali kako je Porzingis branio pick, ne znam sta da kazem. Davis moze da izadje visoko, barem da mu oteza put do kosa. Portland nema posteno krilo da baci na LeBrona, unistice ih ulazima siguran sam.  Tuku to Jezerasi 4:1. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Opet sumnjate u Melove mogucnosti, ja mislim i da sa ovakvim CJ-om ide u sedam tekmi. 

 

daj bar smisli solidnu foru pa je baci. 

blazersi imaju veći fond igrača iako su kratki za jednog superstara u matchupu 

 

davis tek treba da dokaže da se neće ukakiti kada se računa. u teoriji je top 3 igrača lige u praksi još uvek ništa 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Spremice Lakersi ozbiljniju odbranu za Lilarda. Gledao sam protiv Dalasa, ono je bila komedija stvarno, jeste covjek majstor, ali kako je Porzingis branio pick, ne znam sta da kazem. Davis moze da izadje visoko, barem da mu oteza put do kosa. Portland nema posteno krilo da baci na LeBrona, unistice ih ulazima siguran sam.  Tuku to Jezerasi 4:1. 

Sasuo je Lilika 40tak Lejkersima poslije Kobijeve smrti ali nema trika u seriji da to konstantno radi, ne posle ovog iscrpljujuceg ritma u bubble-u.

Tu Lebron odnosi prevagu ali drago mi je sto dosta njih smatra da ce to biti neka zanimljiva serija. Taman da razljute Lebrona i AD

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...