Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 minutes ago, Drakaris said:

Izgleda Malkolme da si ovaj put u pravu.

 

Sledece nedelje

Ma za te poznije pikove na lutriji, mala je sansa da ce se promeniti. To je samo na vrhu dosta nestabilno prema procentima.

 

Ma to je jasno. Samo mi je bilo cudno spram onog sto sam citao. Ako Memphis ne udje u PO i naravno ne budu u top 4 pika (top 6 protected), pik ide nama, pa cemo na draftu imati pozicije 14, 26 i 30. 

 

Je l' to dovoljno da se uguramo u top 10? Kontam nije. 

 

I ima li na ovom draftu neki big man polovinom prve runde da moze da bude fino koristan? @SteveFrancis#3

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Za TOP10 se najvise pominju Wiseman, Okongwu i Toppin i da je ovaj prvi najbolji visoki na draftu.

 

Ovako konkretno, meni se najvise dopada Avdija van TOP5. Ima tu neku eleganciju u pokretima i sasvim pristojan sut sa svojih 205 cm. 

3 minutes ago, Miki28 said:

Auuu katastrofa

Podelio bih MVP nagradu Bronu i AD-u sa kakvom ekipom su bili prvi na zapadu 😄

Link to comment
Share on other sites

Kakvo krvarenje ociju od kosarke u 4/4, svaka cast Lebronu i Adu ako dovedu ovu grupu gradjana do finala lige, bilo bi bas zanimljivo videti da nebitni Adetukumbo uzme prsten pre Janisa. 😄

Ako je ovo bila poslednja Vladina utakmica kao GM SAC-a, makar se ispisao pobedom protiv LALa.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Drakaris said:

Za TOP10 se najvise pominju Wiseman, Okongwu i Toppin i da je ovaj prvi najbolji visoki na draftu.

 

Ovako konkretno, meni se najvise dopada Avdija van TOP5. Ima tu neku eleganciju u pokretima i sasvim pristojan sut sa svojih 205 cm. 

Podelio bih MVP nagradu Bronu i AD-u sa kakvom ekipom su bili prvi na zapadu 😄

Wiseman je odigrao samo tri meca. Pokazao se dobro to malo sto je odigrao, ali je rizican pick. Toppin je tu najsigurnija opcija, moze odmah da igra ozbiljnu kosarku. Bice i Edwards sigurno u top3. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da Dalas ima interes da dobije Sunse jer verovatno žele da izbegnu sedmo mesto i Clipperse u prvoj rundi. 

 

ovo je poslednje kolo. vec su sigurno sedmi. svaki playoff matchup je vec poznat osim osmog mesta na zapadu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Krava kaze mu said:

 

ne gledam, sta bi

 

ma provozao šarića lepo na ulazu a posle kod drugog koša načekao loptu glavom kada je prošla kroz obruč

 

ne znam zašto je frenčajz salty, puštaju sudije laktove, i tako neke bezveze udarce sunsa

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...