Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

11 minutes ago, gggggggg said:

lillard, doncic, harden, westbrook poznate defanzivne zveri.

 

neuporedivo bolji od trejoa. curry je defanzivni savant u poredjenju sa njim

 

edit: nego ko ima prednost domaćeg terena, hjuston ili indijana

edit 2 @Barkley#34, sad sam se setio majstora, bernd schuster. 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

da prevedem: svi imaju neuporediivo bolje saigrace od younga.

 

pa kad su lepi ljudi, sve je lakse kad su ljudi lepi.

evo stigao mu je hardenov capela, ima collinsa, ima neke talente izvan toga, ke vidime

.....btw harden igra vise nego solidnu odbranu u diznilendu

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa eto, isto je moglo da se kaze i za Bukera, cak i ove sezone, s obzirom gde su Sunsi bili na tabeli, a jasno vidimo da nije bas tako.

 

S obzirom da si veliki fan TS-a, Trae je na .595, sto je vrhunski za guarda, tako da te brojke nikako ne mogu da budu prazne.

Znam i ja da ima vrhunski TS, fantastican je statisticki, ali da bih ga stavio ispred navedenih igraca, mora makar za PO da se bori. Kemba je u poslednjoj sezoni u Sarlotu imao ocajniju ekipu od Janga, pa je na kraju zavrsio na devetom mestu. Kolins je bolji od svakog Kembinog saigraca u Sarlotu te sezone. Sa njim u timu takodje nema neki sjajan skor, vise nego duplo poraza. Ja ne pamtim da je istok ikad bio ovoliko slabiji i opet su bili oko 14-15 mesta. Moguce je i da je to sve deo njihovog plana za bolji pik posle Kolinsove suspenzije, drugi razlog nemam. Ali iz respekta prema Kembi i Irvingu, ne moze se tek tako svrstati ispred njih, mozda on i jeste, ali cekamo dokaze. Mora se videti makar malo vise timskog uspeha. Ima vremena, okupice mu Atlanta dobre igrace, pa cemo videti. 

 

Sto tice Bukera, nije bas i uporedivo, on je igrao na jakom zapadu, jaci rivali, a i on se povredjivao i propustao dosta utakmica... Cak i jedan Bron dokaz, propustio mesec dana kosarke i op nema PO-a, stizu prozivke od Mikija 😄

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uini said:

 

stalno se pominje divac propalica a taj GM hawksa sto je trejdovao luku za rugobicu, nema veze

 

45 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Jang je vec vrhunski.

Sad je jasnije zbog cega vox92 Skip ne voli brata Jangaru.

 

 

 

MBIII prvo mora da se izbori za mesto Nemandze Bjeličke, a tek da mašta o ovakvim partijama.

Nema šta, posle sezone loženja opet padamo u depra mod najneperspektivnije ekipe na Zapadu, Minesota makar ima KATa, mi imamo sve polovnjake ili nedovrsene momke, a samo Bogdan i Beli imaju pobednicki mentalitet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Drakaris said:

Nagetsi resili da puste Klipere. Nisu uveli opet startnu u poslednjoj cetvrtini. Cilj je PO, da se igraci sto vise sacuvaju, pogotovo Dzamal.

 

Harris ce mozda igrati u poslednjoj utakmici protiv Raptorsa, jos se je zna status Bartona. Malone je hteo da da dobru minutazu igracima sa klupe jer ce neki od njih morati da iznesu neke minute u prvoj rundi sigurno, otud ovakve rotacije. Prva postava je opet dobila 20-25 minuta da ostanu u ritmu, razigrao je rezerve, sve po planu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas popodne u 6 jedna revijalna, Boston-Vasington. Nebitan mec ali posto Boston nema klupu, verovatno cemo gledati fine minute startera, plus Kemba treba da nastavi podizanje forme za PO. Manje-vise su stvari jasne sto se tice ekipe Bostona, dobra startna petorka, Smart kao sesti igrac a mesto sedmog igraca pripasce rezervnom centru. Time Lord pokazuje vise od Kantera koji ako ne posprema ofanzivne skokove ili resi po koji mismeč ne radi mnogo toga korisnog, no u poslenjih par mečeva obojica dobijaju minute da se vidi na čemu je ekipa, jeste ga nadigarao Time Lord no Kanter je iskusniji, videcemo kako ce odigrati PO obojica iako je Lord uz svoje mane ipak moj favorit. Mesto jos jednog za roster relevantnog igraca pripada Vonamejkeru, cime nijedan navijac Bostona mislim da nije odusevljen, ali tako je kako je, ipak je pouzdaniji on ostalih mladih opcija na spoljni poyicijama i to je ocigledno bitnije u ovom trenutku. Ostali igraci nisu relevantni i bice minuta na kasicicu dok su utakmice jos uvek aktivne, verovatno Semi ili Grant Williams.

 

Trebalo bi da prodjemo prvu rundu, ipak je Fila bez Simonsa a i generalno im ne verujem nesto. Tesko da mozemo dalje od druge runde, Toronto je bolja ekipa od nas ali hajde da vidimo,  nepostojanje klupe u PO nije toliki problem plus su igraci odmorni zbog okolnosti. No idemo korak po korak, ne sme se potceniti Fila svakako, moramo dati svoj maksimum ako hocemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 

 

moj utisak je da ova komentatorka nije nista skapirala. leonard je po meni ovde frustriran jer traži najjednostavniji lob pas, kao kada se izvodi lopta iz auta npr, pošto se lepo zagradio od glavuipo nižeg igrača. prilično dugo je signalizirao ka oda spušta avion pa mu je dojadilo

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...