Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

7 hours ago, Kronostime said:

Kad te Bog blagoslovi detetom sa sluhom - ovaj moj ima truncicu istog i pristojno peva, ali nije to - TO.

Zato bratanac kida i ostavljam mu sve gitare i pojacala - kad zavrsi obuku.:s_d:

 

Top, nek se bavi muzikom. :)) 

 

Ma ova mala je čudo. Snimao je ćale s njom video "perfect pitch test", mala je savršeni sluhista. A imaju još troje dece i mislim da su svi muzikalni. 😄 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uini said:

evo dajem recs, samo dok razumemo da je "komunizam" stvorio cvrstu osnovu za to sto gledamo (famozna negativna selekcija aka veza) a ne neki beyond 2000 hepening. 

siguran sam da je svega toga bilo i prije komunizma, ali neka ide taj narativ da je na kraju komunizam kriv za sve što nam se dogadja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Krava kaze mu said:

:79:

 

"Kid was always a dumb fuck, wasn't he? Didn't he almost drown in three inches of water?" Jackie Aprile Jr. jedna od najvećih gluperdi u seriji. Ni ćaletu ni stricu nije bio ni za cipele da im obriše (Now go gome and get your fuckin shinebox)

 

Iako sad već znam sve napamet, podsetim se povremeno scena, momenata... Humor je prejak u seriji. Umro Tony Sirico sad skoro, pa mi neizbežno došla jedna od Polijevih boljih fora 

 

spacer.png

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Dracarys said:

I da, poslednji put častim kurtu i murtu

 

U nekoj selendri piće 300 dinara. Bolje da sam sebi isfinansirao put u Tursku na more.

 

Ko zna šta su ti dali da piješ za tih 300 dindži...

 

P.S. Koja je selendra u pitanju, ako nije tajna? 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...