Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ja sam u formativnim godinama (znači rani adolescentni period) verovala da moram da se svrstam u jedan muzički žanr i da to obavezno mora biti "kvalitetno". Znači u tadašnjem, pojednostavljenom viđenju, samo metal - svi mogući podžanrovi 😄 Danas sam skroz neopterećena time, svesna da slušam i muziku koja je objektivno gledano bullshit i koja je kvalitetna. Isto tako postoji nešto što je meni bullshit (pr. BS) ali nekom drugom nije. Slušaš ono što ti prija, u čemu pronalaziš značenje koje je tebi važno i to je to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E kad smo kod muzičkog hejta, bukvalno je neko uspeo da napravi najgori line up u istoriji (regionalne) muzike, svi najgori bendovi na jednom mestu, fale još samo brkovi, mortal kombat, obojeni program, riblja čorba, artan lili i ladno pivo, svaka čast treba i to uspeti

 

uneCpHo.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Chaos Is Me said:

svi najgori bendovi na jednom mestu, 

 

nije da govorim o svom muzičkom ukusu, pošto nikolu vranjkovića nisam baš rad da slušam ali eto, ljudi kažu da je to što radi prilično valjano, bilo studijski ili na koncertima. meni zvuči prilično profi, iako nije moja šolja čaja. let3 i vojko vrućina su mi više nego okej a za sunshine mi kažu uvek da je trebalo onomad (90ih) da odem na neki koncert u skcu, jer je to zvučalo baš dobro (so they say). kapiram da su sada smešniji od bs bs-a

 

za ove ostale (a da sam čuo bar ponešto) mogu da se složim.

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

E kad smo kod muzičkog hejta, bukvalno je neko uspeo da napravi najgori line up u istoriji (regionalne) muzike, svi najgori bendovi na jednom mestu, fale još samo brkovi, mortal kombat, obojeni program, riblja čorba, artan lili i ladno pivo, svaka čast treba i to uspeti

 

uneCpHo.jpg

 

Sa većinom se slažem, neke bi možda i slušao.

Nego Kejose, daj mi opozit lajnap domaćih tj regionalnih bendova - šta bi bilo idealno?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nema idealnog festivalskog dana sastavljenog od domaćih bendova. 

Kako nema?!

 

Paz sad ovo:

 

1. BS

2. Riblja Čorba

3. Dobrovoljno pevačko društvo

4. Bajaga

5. Nele i Milenković

6. Deathsaw + ĐokaDavid

7. Kolja i grobovlasnici

8. Van gogh

9. Dejan Cukić

...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Luchifer89 said:

Kako nema?!

 

Paz sad ovo:

 

1. BS

2. Riblja Čorba

3. Dobrovoljno pevačko društvo

4. Bajaga

5. Nele i Milenković

6. Deathsaw + ĐokaDavid

7. Kolja i grobovlasnici

8. Van gogh

9. Dejan Cukić

...

 

Stavljam veto na Cukaru. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

E kad smo kod muzičkog hejta, bukvalno je neko uspeo da napravi najgori line up u istoriji (regionalne) muzike, svi najgori bendovi na jednom mestu, fale još samo brkovi, mortal kombat, obojeni program, riblja čorba, artan lili i ladno pivo, svaka čast treba i to uspeti

 

uneCpHo.jpg

Pored zivog Exita 2022, tebi je ovo najgori line up 😂

 

Inace, iako su ovo uglavnog bljuvotina bendovi gledajuci iz perspektive nekog ko trenutno bleji na BG asfaltu, isto tako su pravi oni bendovi za bosansku raju, a i festival je uBosni.

 

Tako da, ako se prepustis, mozes se super provesti, posle uzmes gitaru i odsviras Crnog leptira, odmah se trebe zalepe uz tebe, posle provedes noc sa nekom spavajuci na klupi...

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites



Kako nema?!
 
Paz sad ovo:
 
1. BS
2. Riblja Čorba
3. Dobrovoljno pevačko društvo
4. Bajaga
5. Nele i Milenković
6. Deathsaw + ĐokaDavid
7. Kolja i grobovlasnici
8. Van gogh
9. Dejan Cukić
...


A kamo Filip Žmaher, Kerber i Galija? [emoji15]

Sent from my phone using dialer

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...