Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Meni domaći rok uglavnom smeta jer razumem tekst i kad se ne trudim 😄

 

Moj omiljeni strani bend ima tekst:
Svidela si mi se drsko, da

Toliko Mozambično, da

 

Ali pošto je na engleskom ne smeta mi

Edited by Nicklord
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sprivel said:

Vlastelica je Mairosuov ortak i ganci iz partera B.

 

I bubnjarka Milena je teska ciganka. Generalno fina i vaspitana deca. Druzili smo se jedno vreme bas kad su pokretali celu pricu oko benda. Secam im se i prve svirke u pokojnom Blue Moonu ako se ne varam. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

 

Remek-djelo nepravedno zapostavljenog Big Syke-a. Respect i za odlični chorus.

 

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

BiloTM

Meni se place na pesmu oduvek

 

Najjača pesma, budi emocije i sećanja i koja si imao i koja nisi imao. 

 

Ja sam odrastao u malom gradiću u Šumadiji, buraz mi je '86, i imao je komsije '84 koji su slusali rep, imali ploce, kasete (Ice Cube, 2Pac, DrDre, Bigi) i koji su celi komšiluk navadili na basket u sredini gde je fudbal sve i svja. 

Jedan je sad elektro ili mašinski inženjer, a drugi je u tvorza, prava hudovska priča. 

U kevinom selu na 15 minuta, brat od ujaka i njegov najdrug, a svi smo tu na 30 metara, namestili koš, takođe u sredini koja ima fudbalski klub iz 1934. Kod tog druga, koji je 83. godiste, u sobi na zidu posteri Majkla Dzordana (moj prvi susret sa Majklom) i Divcem u dresu Lejkersa. 

 

E sad, kakve veze ima pesma sa ovom pricom. Sustinski nema nikakve, ali kad god je cujem, setim se tog vremena, iako je tada verovatno nikad nisam cuo. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pre 3 do 4 meseca sam imao 97 kilograma a puls mi je u stanju mirovanja bio uglavnom oko 75 bpm.
Juče sam merio puls, i to dok sam imao blaže aktivnosti, i možda 10ak minuta nakon penjanja uz stepenice, i spustio se do 53 (a nisam prestao da palim).
Imam sad 88,89 kilograma, i praktično 0 suvišnih masnih naslaga. 7 kilograma sam jos bio izgubio za mesec i po dana.
Daleko od toga da sam gladovao, to nikada nisam radio, daleko od toga da sam vodio bolesnu disciplinovanu dijetu. Mogu kažem da sam u tih npr 120 dana imao sigurno 50ak ne baš full clean obroka (puno kafana, sladoledi, ubijao sam se od ledenih kafa sa nekim čokoladama, juneće pljeskavici u običnoj lepinji, čak sam za vreme OI ponekad pio i Pepsi, itd itd...)

Ukoliko ostavim pljuge ponovo, verujem da mogu da spustim resting HR do 46,47 bpm, do Nove godine.


Sve se može uz dobar i pametan režim treniranja, a da čovek van toga ne siluje sebe nekakvim ekstremnim ustručavanjima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Pratim i podizem

Sejm shit, sejm imousn

 

Things have changed but it still don't mean you forget all the time you spent
runnin around, havin fun, no one could ever take the place of it

 

 

Ne znam da li previse romantizujemo proslost ili je sve bilo stvarno mnogo jace od ove flex kuture danas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...