Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, aloviti said:

m c escher?

 

Ko ti je to? Znao sam da je negde u Holandiji, ali morao sam i da search da bi sad video da je to Veluwemeer Aqueduct.

 

56 minutes ago, Referent said:

Ако добро бројим, 3 пута. Само што сам два пута сконтао тек ујутру шта ми се десило.

 

Имам две врсте пијанства, маратонско и тинејџерско. Када је маратон, онда циркам полако, само једну врсту пића, евентуално два, једем. Када је тин варијанта, то се зна, пије се жестина и пиво, не једе се ништа и обавезно се заврши контузијом. Иначе, могу да се похвалим да сам само три пута имао мамурлук у животу, а пило се баш баш.  Сад попијем чашу пива или мало вина понекад после ручка, постао сам п... Пензионер. 

Деца ме начисто променила.

 

Samo dve vrste? Možda ovako pojednostavljeno, ali između ih ima još dosta. Od kvalitetnih načina cuganja, meni pada na pamet ono kada krenem jako, ali se ne lišavam vode i hrane, i tako se onda napijem, ali naravno daleko bolje sačuvan i za to veče i za ujutru. Jednom prilikom sam solo stukao litru viskija za nekoliko sati, ali sam pio vode, a i bio neki švedski sto sa raznom hranom i grickalicama koliko ti duša ište. Ne usuđujem se više da se odvalim na prazan stomak. 

 

Bold: Pobrkao si prioritete u životu jbg

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 nedelja kako sam stavio pauzu na alkohol. Opasna zavisnost, pogotovo što imam i drugove koji zovu i koji žive za žurke i ispijanje alkohola, kakav sam i ja način života živeo.

 

Emocije su nikad stabilnije. Mnogo bolje razmišljanje, mnogo sam manje umorniji i dosta voljniji za rad. Ranije sam bio kao tele.

 

 

Alkohol samo pokazuje izmišljenu sreću i uživanje. Iluzija i beg od stvarnosti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nicklord said:

@Mejdeni

 

Ne razumem kako imaju dva albuma u nizu produkciju kao da su snimali na mikrofonu mog telefona

 

Najveci minus i ovog i prethodnog od mene je nerazumljiv vokal. Brus Dikinson kao Vendi pod satrom, cujem glasove al ne razaznajem... 

 

 

Kad smo kod noviteta nesto sto ce zaseniti sve do kraja godine sigurno... jedni od velikana pop muzike, ako ne i najveci, izdaju nov album i imace digitalni koncert gde ce ih podmladiti kao De Nira i Pesija u The Irishman-u. 

Izbacili su nove dve pesme, limunadice, moderni ABBA zvuk. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Nicklord said:

@Mejdeni

 

Ne razumem kako imaju dva albuma u nizu produkciju kao da su snimali na mikrofonu mog telefona

 

13 minutes ago, Tamburinjo said:

Najveci minus i ovog i prethodnog od mene je nerazumljiv vokal. Brus Dikinson kao Vendi pod satrom, cujem glasove al ne razaznajem... 

 

Ne znam na cemu slusate, ali nit je Youtube kvalitetan izvor niti su telefoni/kompjuteri sa svojim minijaturnim zvucnicima najbolji emiter zvuka. Pa tu dolazi do velikog gubitka kvaliteta. 

 

Ali generalno se slazem, na prvo slusanje (a posto je bila noc, mrzelo me da ustajem po sluske, nije bio volume up kako treba) nije delovalo dovoljno razumljivo. 

 

The writting on the wall je bio ok kad sam ga pre slusao kao singl. Pa cak i ona verzija sa efektima, bas se lepo cuju. 

 

Evo sad slusam sa sluskama (doduse opet ovaj Youtube), pa da vidimo 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...