Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 hours ago, Bek said:

Bože, uđem na sajt Blica da vidim za Jokarinu svadbu i kakve mi gluposti izlaze sa strane i šta ja gledam majko mila...

 

Devojke ovih košarkaša GRME koliko su lepe, a kruna ide NEDOVIĆEVOJ VERENICI: Kad se Mina skine, konkurencija PADA U VODU

KGmZUII.png

 

https://zena.blic.rs/puls-poznatih/devojke-kosarkasa-evorliga/79hm11q

 

edit- hahahaha da li su realni i ko pravi ovo, svi prekrasni i predivni i onda spuste Veselog na kraju hahahahahahahhaaha

 

FdK6nLo.png

 

 

6Aw7Ob5.png

 

 

Promasio si topik. 

 

😄

Link to comment
Share on other sites

Quote

Treneri kao kladioničari:

Željko Obradović: Puno ulaže, pa neretko i dobije. Arsenal psovki veći od sujete Saše Đorđevića.

Svetislav Pešić: Poznat po talovima sa ostalim kladioničarima iz kojih uvek izlazi kao pobednik. Kombinacija Pirota i Sarajeva nije mogla ništa drugo da iznedri.

Dejan Milojević: Ima fetiš na klađenja na U21 selekcije. Ako prođe, onda je znalac, ako ne, onda jebiga, mladi igrači, nekonstantni, nije do njega.

Dule Vujošević: Igra samo u lokalnoj kladionici. Posuđuje novac, a ne vraća. I kad igra NBA i EL tiket, igra igrače iz ABA.

Dejan Radonjić: Igra samo u under, statistika kaže da dva od tri para dolaze u under, a ko smo mi da se protivimo statistici?

Muta Nikolić: Zna sve igre, kad radnica ne zna nekome da otkuca par, priskoči joj u pomoć. Obično igra u over.

Milan Tomić : Odigra hazarderski tiket uz instrukcije vlasnika kladionice. Kad padne, zapali za Grčku. Krije se na potezu luka Pirej – Sintagma trg.

Dragan Šakota: Odigra tiket sa sto parova, zaboravi šta je sve odigrao. Zaboravi da je odigrao tiket.

Vlada Jovanović: Isključivo igra bingo i trke pasa jer se ne razume u košarku.

Saša Đorđević: Ne gleda NBA jer je evropska košarka zakon. Micova igra u under, prati kinesku ligu zbog Raduljice.

Dragan Bajić: Kupuje dojave sa Sigurne_dojave_dolazi_100posto_majke mi. Arsenal psovki ipak nešto skromniji nego kod Obradovića. Prati KLS redovno.

 

:lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ne nadjoh nista, a obidjoh jedno tri maksija i dve idee. Ispih pivo za koje mi je receno da ne diram, nisam odoleo, sad moram da jurcam da nadjem jer se sutra vracaju iz inostranstva 🙂

 

Ne ostavljajte meni da vam cuvam stan, ode alkohol hahaha 🙂 Ako je neko planirao 🙂

 

Jel zna neko provereno gde ima u BG-u, treba mi plavo i brka ja mislim, kasnije cu proverim...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

@TamburinjoTi ako nisi bio na specijalnoj projekciji filma "Majstori,majstori" ne znam ko jeste?

 

Nisam iz zdravstvenih razloga. Pokusacu da dobijem snimak cele veceri pa cu sve odgledati. A mozda i bolje sto nisam bio postavio bih 

200 pitanja :-) 

Goran Markovic je majstor (he he majstor) i genije da od i najmanje uloge nekako dobije nezaboravnu. Moj omiljeni domaci reziser. I vrlo prijatan gospodin. 

O samom filmu izlisno je govoriti. 

 

https://www.telegraf.rs/pop-i-kultura/film-tv/3158527-majstori-majstori-goran-markovic-mira-banjac

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...