Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

17 hours ago, Squabbit said:

Koliko li ih je bilo na audiciji kod njega prvo?
hval hvala hvala cika Punisheru

 

 

 

e ovo je tragedija/komedija kako kome...

 

 

koji shakali jeeebooteeeeee, da se izrazim recnikom Baneta...
Sjebashe video na YT gde su vaskolike glumice hvalile silovatelja..
free internet, demokratija... jezivo

Link to comment
Share on other sites

Juce je harvi osudjen za silovanje 2og styepena i 3eg stepena. Ja mislio da je silovanje, silovanje. Nesam znao da ima gradacija nevoljne penetracije...
One glavne optuzbe za predatorsko ponashanje i 1vi stepen silovanja sl - jok.

I naletim juce na klip gde se vaskolike, pretezno zenske, zvezde Pedowooda jako mnogo puno zahvaljuju doticnom. madona rece zovemo ga punisher 🙂
 

danas vec tog katkog videa sa kompilacijom hvalospeva nema, obrisan..

 

ima drugih ima boljiiih

 

34 oscar govora su sadrzala "duboke" zahvalnice doticnom od 1993-2016

 

 

 

hw1-1200x630.png?resize=676,355&ssl=1

Edited by Squabbit
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A sto bi to trebalo da cudi? Toliki su dobili tezge i napravili karijere preko njega (takvih likova generalno). Hollywood je tu truo do srzi, prakticno je javna tajna za mnoge, narocito glumice kako su preko noci dobijali najpozeljnije projekte, te bivali nagradjivani oskarima za sasvim bljutave ili mediocre performanse. Normalno da ce da brane poredak i sistem koji ih je napravio, a sa njim i sopstvenu laznu guzicu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

A sto bi to trebalo da cudi? Toliki su dobili tezge i napravili karijere preko njega (takvih likova generalno). Hollywood je tu truo do srzi, prakticno je javna tajna za mnoge, narocito glumice kako su preko noci dobijali najpozeljnije projekte, te bivali nagradjivani oskarima za sasvim bljutave ili mediocre performanse. Normalno da ce da brane poredak i sistem koji ih je napravio, a sa njim i sopstvenu laznu guzicu.

 

Ma nista ne cudi, dobro je da se zna. Nista vishe.
Jbg ne znam da li znate koliko su ovde "obicni" ljudi, jos uvek, opcinjeni zvezdama iz pedowooda...

 

Nego kad ce vanzemljaci vishe? 🙂🙂
Ima li dima i vatre ovde ili samo dimna zavesa?

meni nesto mnogo ovih svetala da bi bilo tru... mada ko ce ga znati...
 

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

edit: sa glupe fore na nesto ozbiljnije teme... mozda nije za ovde ali sad sam procitao vesti koje inace izbegavam i sokirao sam se. Ne znam koliko ste culi o liku koji se iznervirao izasao iz stana i ubio prvu osobu na koju je naisao. Decka studenta koga nikad pre toga nije video. Juce je optuzeni izneo odbranu... da sam sudija dao bih mu 5 god plus samo zbog ove zajebancije...poslednji pasus je poprilicno jeziv. 

Naravno svako ima pravo da se brani kako hoce i da izmislja sta hoce.

 

Quote

U tužilaštvu sam iz straha dao drugačiju izjavu, zato danas dajem drugu. Ostao sam pri tome da Miloša Mileusnića nisam video nikad, osim na slici. U petak sam došao iz Požarevca gde živim, u stan mog oca. Vikendom sam dolazio u Beograd da bih malo odmorio glavu. To veče sam sedeo u tom stanu, ne znam da li su mi bili neki prijatelji, ne sećam se. Nisam mogao da zaspim, oko 4 sata sam odlučio da izađem da prošetam, pošto je bilo lepo vreme (padao je sneg). Izašao sam da kupim cigarete i da prošetam do Poštanske štedionice. Krenuo sam iz Banjske ulice, ušao u Vojvode Brane i skrenuo u Ruzveltovoj. Bio sam u patikama i već se iznervirao jer mi je upadao sneg - ovim rečima je počeo svoju odbranu Đurović i dodao:

 

 

Kada sam došao na ugao Ruzveltove, video sam jednog dečka kako halapljivo jede, zagledao se u njega, a on se okrenuo ka meni i rekao mi: "Šta gledaš, majmune". Ja sam tad malo ustuknuo unazad, pao i tom prilikom se povredio na ključeve koje sam držao u ruci. Nesvestan da imam povređenu ruku, ulazim u prodavnicu i kupujem cigarete. Tek kasnije sam saznao da sam prodavačici dao novčanicu natopljenu krvlju. Kada sam zapalio cigaretu, video sam da mi sa ruke curi krv.

 

- Krenuo sam dalje i pošto mi je krvarila ruka, rešio sam da uđem u pivnicu da operem ruku, ali tamo nije bilo nikog. Ušao sam zato u Poštansku štedionicu, radnik obezbeđenja me pustio. Ali kada je video da mi krvari ruka, bio je protiv toga da uđem. Počeli smo da se rvemo, i tada sam shvatio da sam ušao negde gde nije trebalo, ali sam bez obzira na to krenuo uz stepenice. Došao je još jedan radnik, a mene je policija uhapsila i odvela u Policijsku upravu Palilula. Tamo su me držali dva sata, a onda su me pustili. Nisam hteo da se vratim u stan, otišao sam kod tetke i teče da pričuvam njihovu decu jer je teča trebalo da ide kod lekara. Posle toga sam otišao na Cvetni trg i popio piće. Kada sam se oko pola 4 vratio u stan u Banjskoj ulici, policija me sačekala i uhapsila.

 

 

@Squabbit 

 

Postoje gradacije silovanja i kod nas mislim. Pricao mi je drugar inspektor buduci, raznorazne slucajeve, najzanimljiviji je da je ex devojka proganjala decka koji nije hteo da joj se vrati. Onda mu je rekla samo jos jednom seks al hocu da ga pamtim, i on se zajebe i pristane. Naravno sado mazi varijanta i ova prijavila policiji. Decko bude optuzen ova se posle nekog vremena izlane drugarici i ova pravo u policiju kaze nevin decko  (ne secam se dal i osudjen ili se preokret desio u toku sudjenja). 

Eno i onaj drugi haj klas pedofil sto se obesio u zatvoru, sad svi okrecu glavu niko ga nije znao prave se ludi, a za zivota svi hteli u njegovo drustvo. 

Edited by Tamburinjo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...